Още един сайт с безплатна доставка

  • 20 751
  • 223
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 781
Момичета, проверявайте си мела. Аз лятото се пробвах да си поръчам сандали около 7-8 пъти, но всеки път ми отказваха плащането. Проблема бил в картата ми, от банката всеки път казваха че проблем няма /аз плащах с нея и в други сайтове без проблеми/. Така и не успях да поръчам. Но всички пъти,статуса на поръчката ми седеше  has been canceled /аз си мислех че е приключена...като поръчка  Embarassed/, но една добра девойка от този форум ми разясни, че така отказвали поръчките. Мейла, който са ви пратили веднага след като сте поръчали има линк, където прехвърля към самата поръчка. Най-отгоре е статуса. Със сигурност не трябва да бъде has been canceled. Аз смятам да пробвам за стотен път с 2 чифта ботуши, за да не премина границата от 45 евра, стискайте палци поне сега всичко да е ОК.  ooooh! Пожелавам на всички неполучили тази седмица да се кипрят с нови патъчки  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 423
Направих поръчка за 51 долара,имам и Order Number: gojane-534779 ,ще пиша при развитие

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 8
И аз искам да се включа с някой за едни ботушки от 23 $   Money  baby_neutral  Peace 

# 33
  • pomorie
  • Мнения: 848
Ох Whild Rabbit  искам да си порачам да се включа с някой    Cry
аз съм от Поморие ако искаш да пробваме.а за колко време идват????

# 34
  • Мнения: 16
аз поръчах на 26.9 и ги взех от митница на 13.10

# 35
  • Мнения: 1 180
аз поръчах на 26.9 и ги взех от митница на 13.10

А би ли дала повече инфо - какво си поръча, доволна ли си, колко беше доставката? И ако може снимчици Hug.

# 36
  • Мнения: 16
Ами обувките са китайски но на мен ми харесват доставката ми излезе 30 долара общо всичко 101 лв за 3 чифта обувки и една рокля а снимки бих дала но незнам как да ги кача тук Embarassed

# 37
  • Мнения: 84
Записвам се да следя..
Има ли някой получил поръчка с безплатна доставка?

# 38
  • Мнения: 1 196
Ами обувките са китайски но на мен ми харесват доставката ми излезе 30 долара общо всичко 101 лв за 3 чифта обувки и една рокля а снимки бих дала но незнам как да ги кача тук Embarassed

Ето тук можеш да прочетеш  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0   Peace

# 39
  • Мнения: 16
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=298387 дано съм го направила правилно

# 40
  • Мнения: 1 180
Я пробвай пак. Wink

# 41
# 42
  • Мнения: 522
Код "gi15100" намаля 15 долара от 100.

# 43
  • Мнения: 0
Ами обувките са китайски но на мен ми харесват доставката ми излезе 30 долара общо всичко 101 лв за 3 чифта обувки и една рокля а снимки бих дала но незнам как да ги кача тук Embarassed
a za6to ne izpolzva koda za bezplatna dostavka?  newsm78

# 44
  • Мнения: 16
защото като пусках поръчката бях напълно невежа в пазаруването от чужбина.Не че сега съм много светната но все пак се ориентирам

Общи условия

Активация на акаунт