«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќабори
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
90-104 от 540 отговора

јле€та на славата

ћнени€: 1 210
ћо€та госпожица с€да с момчето, което развал€ дисциплината на класа. ÷ели две седмици това дете с€даше с различно дете и всеки ден съответната майка се оплакваше, в н€кои случаи основателно, в други пресилено. ќт една седмица с€да с мо€та дъщер€, питах € - н€ма проблеми.  јз ли не се вжив€вам излишно, дъщер€ ми ли не се остав€ да й пречат, но ми е интересно защо н€кои деца се нарочват като "черна овца" на класа.newsm78
÷итирай

арлово

ћнени€: 1 158
¬еси още миналата година пишеше по 1 страница "¬ час не се говори"

не помните ли :"в една черна, черна нощ; в една черна, черна ста€....."и ние сме си разправ€ли такива простотии за ковчези, дами и други подобни.....разкажи на детето, че това е просто измислица от деца newsm78
не и давай да участва, щом € е страх #Crazy
мо€т син израстна с властелинът на пръстените и сигурно затова не се впечатл€ва особено от нищо, но това е много лошо детето да се стресира.
јми понеже помн€, реших да и разкажа за измислиците за "бели€ чаршаф" и "червената ръка" и сега вместо от "ƒама пика" се страхува от моите глупости. Embarassed
« ѕоследна редакци€: пт, 03 окт 2008, 11:23 от chanoir »
÷итирай

незнам точно и аз

ћнени€: 1 103
ѕривет и от мен дано приемате нови попълнени€ в готината ви темичка .
»мам син казва се ћитко и е второкласник  Crazyнаправо като ви чета си мисл€ че ние излизаме от вкъщи и не ходим на училище такива входни нива не съм и чувала -околен св€т, българси,математика .ƒнес май ще имаме сериозен разговор  Naughty като се прибере.
Ќо вчера като се върна от школото и вика мамо днес имам двойка аз съответно  Sick   викам какво -той имам двойка по рисуване   ooooh!. «ащо? јми нарисувал човека една къща и две момчета едното с пистолет другото с автомат госпожата питала какво е това той казал ами Ќю …орк нали тр€бваше да нарисуваме градски пейзаж  #Crazy.“€ казала не е по темата имаш двойка наши€ съответно без да му дреме казал добре взел листа направил една ракета и € хвърлил навън през прозореца  #Crazy.
—тана много дълго дано и аз да не досаждам след разговора пак ще сподел€  Twisted Evil
Ћек ден на всички добре че идва малко почивка(събота и недел€ при баба )
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 896
„естно казано, sisil76, въобще не разбрах защо синът ти има двойка. Ќали тр€бва да са индивидуалисти, изкуството е за такива, а не да прав€т всички едни и същи рисунки  ooooh!
÷итирай

ћнени€: 248
јми понеже помн€, реших да и разкажа за измислиците за "бели€ чаршаф" и "червената ръка" и сега вместо от "ƒама пика" се страхува от моите глупости. Embarassed
35 35 35ти си решила да изтръгнеш злото от корен, а то.... 35 35не е смешно, но като се сет€, че път€т към ада е покрит с добри намерени€ 35 35 35извин€вай, малко черен хумор.дано детето види веселото в случката!!!
÷итирай

арлово

sisil76 , добре дошла. bouquet
ƒа не сте в паралелка със засилено изучаване на изобразително изкуство? √радски€ пейзаж не е много лесна тема, май.
ј пък за ракетата, добре- н€ма да влиза в конфлит с госпожата, €. Laughing
÷итирай

—офи€

ћнени€: 659
» ние правихме вход€щи по български и математика още миналата седмица,а тази по околен св€т.ƒадоха ни да ги подпишем - на всичките има 6.Ќо сега тренировките им по карате са от 13.30 до 15ч. а занималн€та е до 16ч. и  риси от бързане да си напише всички домашни за 1 час такива ги е сътворила(3 и 4 са двуцифрени числа,60 е едноцифрено)-въобще не внимава ooooh!.
» да ви попитам минахте ли урока по околен св€т "∆ивотът в семейството" - за основните права и задължени€ на членовете в семейството.»мат го за домашно,а аз иде€ си н€мам какво да пишем. Embarassed
÷итирай

незнам точно и аз

ћнени€: 1 103
Ѕлагод€р€ ви момичета  bouquet.
ѕреди малко се прибра и съответно от врата го подхванах имате ли тестове той вика да имам 6-  по българси, а днес правихме по математика .Ѕаща му беше бесен за двойката и пощур€ .√оспожата казала че двойката е за това че рисунката не е по темата.
÷итирай

д€довата ръкавичка

ћнени€: 1 394
» да ви попитам минахте ли урока по околен св€т "∆ивотът в семейството" - за основните права и задължени€ на членовете в семейството.»мат го за домашно,а аз иде€ си н€мам какво да пишем. Embarassed

ќххх, на мен ми стана много смешно като вид€х въпросите:

" акви са основните права на майката?"- ƒа разбърква тенджерите и да върти парцала  Stop.
“о аз не знам какви са ми правата и имам ли изобщо такива  Thinking, а камо ли детето.
ћай ще тр€бва да пишем ѕравилник за вътрешни€ ред  Mr. Green.
÷итирай

арлово

ƒнес върнаха входно ниво по български, миналата седмица по математика - 6-чки с "ѕриз за най -подредена и красиво изпълнена работа. ≈дно време на моите винаги ми пишеха да пиша четливо и прегледно Embarassed, н€ма да е мое дете това.
÷итирай

сред люл€ците

ћнени€: 649
Ќашите входни нива още не са ги върнали. ¬ече мина ц€ла седмица от това по ќколен св€т, но още тръпнем в очакване Laughing »наче днес момичето ми донесе първите си две шестици Party ѕо ќколен св€т и по ћузика Mr. Green

chanoir , браво на твоето дете!

ј нашите  по ќколен св€т са на предни€ урок. —ега прегледах детайлно учебника и тетрадката. јбе ти€ дето ги прав€т тези учебници да не мисл€т, че ние разполагаме с толкова много време, че да се занимаваме и с такива неща newsm78 „е то преди всеки час по този предмет тр€бва предварителна подготовка на детето за следващи€ урок Crossing Arms
÷итирай

в страната на абсурдите

ћнени€: 901
гледах в наши€ "околен св€т",но н€маме такива уроци като вашите.може би учебниците ни са на различни издателства/"просвета"/.ние имахме да правим за домашно родословно дърво.
÷итирай

ћнени€: 167
“ова с родословното дърво беше предишни€ урок. —ега мисл€ да се възползвам от урока и да си декларирам правото на лично свободно време.
÷итирай

ћнени€: 2 798
«дравейте! ќтдавна не съм писала. ƒетето ми донесе вече четири шестици в бележника и още три невписани. ƒали им ги пишат така само да ги стимулират или имат и по-ниски оценки?!? ѕри вас как е?
÷итирай
«дравейте!
¬чера прочетох, че децата кото си л€гат по-рано стават по-високи. » действах.
ќ, чудо! Praynig
ѕриготвиха си дрехите за сутринта  сами и «ј—ѕј’ј в 21.00!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
90-104 от 540 отговора