Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 99 отговора

SF

Няма да правя анкета,защото фирмите са много,но ще се радвам ако споделите вашето мнение-а може и линк към него!!!!

bouquet
Цитирай

София

"100 грама сладки"
http://www.100gr-sladki.com/
само добавям, че на сайта им има много ограничен каталог на торти. Ако се отиде на място има по-голям избор.
Любимите ми са - Кутузов (не е много празнична на външен вид, но е страшно вкусна) и еклеровата торта, която може да бъде направена в страхотни форми. За РД на малката беше Мечо Пух, за други поводи съм я виждала в други варианти. Отново много лека и вкусна торта.
« Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 13:21 от exxo »
Цитирай

Белгия/София

Според мен Двете Фукли нямат конкуренция  Smile - и като обслужване, като качество, като доставка, доверие, изпълнителност, вкусно - всичко  Smile Ползвам само тях при нужда  Peace

http://www.2fukli.net/

Цитирай

София

И аз подкрепям за "100 грама сладки", особено Карамелената им бомба, леле.... шоколад на N-та степен. Всъщност всичко което досега съм опитала от тях ми е харесало, а аз съм претенция малко за торти и сладки неща.
Цитирай

Peaceхаресвам тортите на фирма-мурсалица в русе Peace
Цитирай

Аз харесвам "Крамер" във Варна Smile И сладоледите им са страхотни Smile
Цитирай

София

"100 гр сладки"  Peace
Цитирай

weltweit

И аз съм за "100 грама сладки". Много вкусни сладкиши имат и постоянно вкарват нови. Линк са ти дали по-горе.
Цитирай

"Шаклиян" в Сливен.
Цитирай

Белгия/София

Аз харесвам "Крамер" във Варна Smile

Те ли правят тортите за Билла? Има в Билла една еклерова торта, нещо невероятно вкусно е, май Крамер ги доставяха?  Thinking
Цитирай

сватбената ми беше на "двете фукли"- поръчахме я заради обичая, не очаквахме да я ядем.направо се изяде със скоростта на светлината!съжалих, че не поръчах повече!!!
а "100 гр. сладки"са страхотни!!не знам, колебая се !може би и двете , но не и "неделя"- не ми харесват!!!
Цитирай

Белгия/София

но не и "неделя"- не ми харесват!!!

Неделя бяха хубави. Но от около 2-3 години тортите им нямат нищо общо с това, което бяха в началото. Вече и аз не ги посещавам  Naughty
Цитирай

Прекрасна ВАРНА

на КРАМЕР и от ГЕС са хубави.
Цитирай

UK

Най-много харесвам тортите на "Неделя".
Цитирай

София

100 грама сладки и Лагуна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 99 отговора