Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-99 от 99 отговора
Няма да правя анкета,защото фирмите са много,но ще се радвам ако споделите вашето мнение-а може и линк към него!!!!

bouquet
Цитирай

"100 грама сладки"
http://www.100gr-sladki.com/
само добавям, че на сайта им има много ограничен каталог на торти. Ако се отиде на място има по-голям избор.
Любимите ми са - Кутузов (не е много празнична на външен вид, но е страшно вкусна) и еклеровата торта, която може да бъде направена в страхотни форми. За РД на малката беше Мечо Пух, за други поводи съм я виждала в други варианти. Отново много лека и вкусна торта.
« Последна редакция: Нед., 28 Септ. 2008, 13:21 от exxo »
Цитирай

Според мен Двете Фукли нямат конкуренция  Smile - и като обслужване, като качество, като доставка, доверие, изпълнителност, вкусно - всичко  Smile Ползвам само тях при нужда  Peace

http://www.2fukli.net/

Цитирай

И аз подкрепям за "100 грама сладки", особено Карамелената им бомба, леле.... шоколад на N-та степен. Всъщност всичко което досега съм опитала от тях ми е харесало, а аз съм претенция малко за торти и сладки неща.
Цитирай

Peaceхаресвам тортите на фирма-мурсалица в русе Peace
Цитирай

Аз харесвам "Крамер" във Варна Smile И сладоледите им са страхотни Smile
Цитирай

"100 гр сладки"  Peace
Цитирай

И аз съм за "100 грама сладки". Много вкусни сладкиши имат и постоянно вкарват нови. Линк са ти дали по-горе.
Цитирай

"Шаклиян" в Сливен.
Цитирай

Аз харесвам "Крамер" във Варна Smile

Те ли правят тортите за Билла? Има в Билла една еклерова торта, нещо невероятно вкусно е, май Крамер ги доставяха?  Thinking
Цитирай

сватбената ми беше на "двете фукли"- поръчахме я заради обичая, не очаквахме да я ядем.направо се изяде със скоростта на светлината!съжалих, че не поръчах повече!!!
а "100 гр. сладки"са страхотни!!не знам, колебая се !може би и двете , но не и "неделя"- не ми харесват!!!
Цитирай

но не и "неделя"- не ми харесват!!!

Неделя бяха хубави. Но от около 2-3 години тортите им нямат нищо общо с това, което бяха в началото. Вече и аз не ги посещавам  Naughty
Цитирай

на КРАМЕР и от ГЕС са хубави.
Цитирай

Най-много харесвам тортите на "Неделя".
Цитирай

100 грама сладки и Лагуна.
Цитирай

"Маркрит" - зареждат в Била и Пикадили
Цитирай

Да, вярно, Маркрит. Няма по-вкусна торта от еклеровата им.  Smile
Мерси   Hug
Цитирай

Да, сладоледите им наистина са много хубави, а от тортите им съм много разоравана Hug
Цитирай

Бяла еклерова от ЛагyHа и повечето на "100 гр. сладки"  Peace Неделя са под всякаква критика  Sick
Цитирай

По-вкусни от тези на " Лагуна" не съм срещала.
Цитирай

Извинете ме, за " лагуна"става въпрос.
« Последна редакция: Пон., 29 Септ. 2008, 15:57 от Dayli »
Цитирай

"двте фукли"-няма начин да не намериш идеалната за всеки случай торта,просто върха Peace Peace Peace
Цитирай

Най-доволна съм от сладкарница "Кериан".Аз съм с много капризен вкус особено за сладки неща и единствено те отговарят на високите ми изисквания.
Цитирай

Много харесвам тортите на "Вила Росиче" - те са за ценители-кулинари. Имат една кестенова, която е чудесна, а бисквитената е с аромат на ром и се усеща, че е с масло. Има и други, но да не звуча като реклама... Малко са по-скъпи.
Цитирай

Мммдаммм, и аз имам много капризен вкус и специални изисквания към тортата си, поради тази причина започнах да си ги правя сама  Embarassed Но ако се придържам към темата, ако ми се наложи да си купувам, ще отида в  '100 грама сладки'   Peace
Цитирай

"Лагуна" са ми фаворити!  Peace

100 грама сладки са с много тежка глазура, много са ми сладки.
Цитирай

Да, сладоледите им наистина са много хубави, а от тортите им съм много разоравана Hug

а къде продават сладоледи на КРАМЕР,май не съм ги срещала newsm78
Цитирай

За нашия град-Деметра за най-хубави
Цитирай

"Ла-гу-на" са моя фаворит!  Peace
Цитирай

Аз съм страшно доволна от Гаврош.
Две години вече поръчвам торти при тях за всякакви поводи-страхотни са като вкус,външен вид,а и като цена Wink
Ето тортите от РД на сина ми тази година:цък,цък.
Цитирай

Също Фен на тортите на “Гаврош” Peace
Цитирай

Харесвам тортите на неделя и лагуна
Цитирай

И аз съм за Гаврош, скоро за първи път поръчах торта там по препоръка на една съфорумка.
Тортата беше уникално вкусна, истинка шоколадова бомба! Доставиха ми я точно навреме и беше дори по-хубава, отколкото очаквах!
Този линк ми дадоха като поръчвах: http://radistambolov.eu/
Цитирай

Аз съм голям фен на Амбелино Peace

Крамер до Медицинският университет.
Цитирай

Лагуна  Love Обожавам Шоколадовата торта с кокос, както и всичките видове еклерови торти  Love
Цитирай

Торти Лагуна
Цитирай

Торти ***

това името ли им е newsm78
Цитирай

Връщам темата(нищо,че е малко старичка) с надежда за нови идеи и предложения!
Скоро малкото ми момиченце ще навърши 3г и търся торта,която да е красива и най-вече много вкусна-все за близки и капризни хора!
Цитирай

Романс.Торта ''шоколадов романс",както и "бял романс".
  Другите им торти са средно ниво.
Цитирай

Селма абсолютно съм съгласна с теб за кафявия романс Peace
Цитирай

Аз съм голям фен на Амбелино Peace

Крамер до Медицинският университет.

Аз също. Повече харесвам на Крамер.
Цитирай

Крамер  Peace
В "Синчец" също са страшно вкусни.
Цитирай

И аз съм със двете ръце за шоколадовия романс,а също много харесваме тортичките на един сладкарски цех във кв.Враждебна,много леки и приятни са.
Цитирай

Гласувам с две ръце за "Двете фукли". Много голям фен съм..
Цитирай

Откакто открих 100 грама сладки,нищо друго не признавам. newsm44
Цитирай

Торти "Росита" са страхотни. Аз от там поръчах за рождения ден на дъщеря ми и съм много доволна  bowuu.
http://www.rossita-bg.com/index.php?option=com_zoom&Itemid=30
Да ви е сладко....  chef
Цитирай

Зависи за деца ли е или не.
Шоколадовия романс на Романса го обожавам и
 Неделя имат две шоколадови с лешници страхотни,
еклеровите на Л а г у н а  са без аналог  Crazy
Цитирай

Лагуна, това за мен са най-вкусните торти. Вчера хапнах "Наоми" Crazy
Цитирай

100 гр. сладки и Неделя
Цитирай

и аз не харесвам Неделя - само една бяла фантазия остана добра
но ще посетя със сигурност 100 гр.сладки - близо ми е до работа сладкарницата в Радисън

а за Русе - препоръчвам само и единствено тортите на Златните рибки - в Халите
Цитирай

В Пазарджик има една сладкарница, собственост на две полякини-правят страхотни неща с невероятен вкус- красиви и апетитни торти и пастички. Препоръчвам на всички, които живеят в региона или минават от там.
Цитирай

Зравей те,
Аз да се запиша и да препоръчам една фирма! Торти Вега! Няма такова съчетание между изтънчен вкус на тортите и декорация!
От както ги открих други торти не съм ползвала! Галя и Жоро са адски мили, любезни и коректни хора! Галя е истински ценител и "пазител" на качествения вкус на тортите им! А за декораторката - специални поздрави! Много декоратори могат само да и целунат ръка!
Само при тях можеш да опиташ истинско еклерова торта! Леле докато пиша ми текът лиги направо ...
http://www.tortivega.com/
Цитирай

+ за 100 грама сладки   newsm74
Зравей те,
Аз да се запиша и да препоръчам една фирма! Торти Вега! Няма такова съчетание между изтънчен вкус на тортите и декорация!
От както ги открих други торти не съм ползвала! Галя и Жоро са адски мили, любезни и коректни хора! Галя е истински ценител и "пазител" на качествения вкус на тортите им! А за декораторката - специални поздрави! Много декоратори могат само да и целунат ръка!
Само при тях можеш да опиташ истинско еклерова торта! Леле докато пиша ми текът лиги направо ...
и тези изглеждат много вкусни,но за пръв път ги чувам.
Цитирай

Нямам представа дали някой преди мен вече ги е споменал, но ще препоръчам "Сладкишница Гаврош"
Правиха тортата за сватбата ни - никой друг не се нави да ми направи такава торта, каквато си бях хяресала и тя да става за ядене. От няколко места ми заявиха, че това става само от кексово тесто, без други тинтири-минтири. Да, ама не - имах мечтаната шантава торта, която беше невероятно вкусна, освен, че изглеждаше, както искам. Ето една снимка на сватбената ми торта:
Цитирай

+ за 100 грама сладки   newsm74
Зравей те,

Да нормално е ! Те нямата търговска точка- но скоро мислят да направят! Но ако имаш повод си поръчай от там да видиш какви са тортите!
Цитирай

Във Варна много харесвам тортите на "Вики" и на" Дилаит",макар първите да са малко по скъпи са страхотни,а и се съобразяват с това дали тортата е за дете-кремовете са леки и не са сметанови.
Цитирай

Най-вкусни са ми тортите на Неделя
Цитирай

и аз харесвам на Неделя и по точно Бялата неделя
много се коментираше и "Наоми" Thinking newsm78, ще трябва и нея да опитам Blush
Цитирай

1. Лагуна - любимите ми торти ( и не само торти де:)

2. Неделя

3. Романс

Цитирай

На Неделя 'домашната бисквитена" за нищо не става.  Rolling Eyes Извънредно ми се беше дояло, е направо я изхвърлих Sick
Цитирай

Зравей те,

Да нормално е ! Те нямата търговска точка- но скоро мислят да направят! Но ако имаш повод си поръчай от там да видиш какви са тортите!
И да няма повод ще ги пробвам.Тъкмо ще знам като дойде поводът какво да търся.Иначе наистина са много красиви като декорация.
Цитирай

Аз съм за тортите в сладкарница "Лагуна"!  cook
Цитирай

Зравей те,

И да няма повод ще ги пробвам.Тъкмо ще знам като дойде поводът какво да търся.Иначе наистина са много красиви като декорация.

После сподели моля те дали не са по добри и от 100 гр. сладки и от Лагуна! На мен така ми се струва!
Цитирай

за Бургас и региона- поморийската фирма Захаро. Харесва ми, че  не използват толкова много сметана за тортите, а слагат млечен крем.
В Неделя съм яла най-вкусния Гараш.
За София- 2те фукли и тортичките в сладкарници Лъки са ми фаворитите!  Crazy
« Последна редакция: Нед., 22 Март 2009, 00:27 от LaDiDa »
Цитирай

на всяка фирма по нещо хубаво има  Wink
Цитирай

Аз препъръчвам Сладкарници Lucky - скъпо е, но си струва.
    Това е тортата на Крис от миналия рожден ден с Грижовните мечета, че тогава му бяха най-любими  Very Happy

Цитирай

Преди бях за Лагуна, но скоро поръчвах торта по снимка, която изпратих аз по мейла на  Гаврош и останах много доволна! Сега за рождения ден на Вики смятам отново от Гаврош да поръчам! Тортата беше японска, но сега се чудя дали да не поръчам портокаловата? Ако някой я е опитвал или някой друг пълнеж моля нека сподели впечатления!
Цитирай

За Пловдив - Светлана 99, не знам дали са най-красивите, но са евтини и хората ги купуват.Аз лично съм си купувала от там доста често торти и рула за всякакви поводи и винаги са били много хубави.
Цитирай

сега поръ4ахме за другата седмица пътвата торта на Ани- от поморийската фирма Захаро..видях на живо по-малък вариант на детенце,което взимаше с майка си тортата- просто прекрасна отвън...не знам за вкус...сватбената ми торта ,както и на вси4ки рдта са били от Захарото и са били мн вкусни...
Цитирай

аз харесвам тортите на Неделя, особено Бялата Неделя
Цитирай

В ХИТ в сладкарския ъгъл се продава  Френска торта,която е много-много вкусна!Не съм сигурна обаче коя фирма доставя тортите там. newsm78
Цитирай

ЛАГУНА Peace Peace Peace
Цитирай

С две ръце препоръчвам Гаврош. Четох вашите препоръчки и прегледах сайтовете на няколко от фирмите. Те предложиха най-ниска цена за това което исках, затова реших да рискувам. Останах приятно изненадана, когато ми донесоха тортата, защото изглеждаше по-добре отколкото на снимката от сайта им, а на вкус беше невероятна. Предимство е също така, че плащаш като ти я донесат, поръчваш по телефона, не те разкарват да ходиш на място. А бе, професионалисти.  bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Още един глас за "100 грама сладки"-без конкуренция са и като визия на сладките, и като вкус
Цитирай

За Русе-РУЖАНА newsm10 newsm10 newsm10
Цитирай

Сладкарница "Лагуна" Peace Peace Peace
Цитирай

Смятам, че трябва да разграничим вкусно от красиво.
Красиво-повечето фирми декорират добре тортите.
Вкусно-много личен избор.
Попадала съм на торти в Неделя например, при които ядеш основно тесто-блатовете са дебели почти един пръст.
Аз обичам торти в които преобладава крема, но да не е тежък маслено-сметанов.
Цитирай

За мен най-добрите торти в София са на РОМАНС!
Цитирай

Аз обичам торти в които преобладава крема, но да не е тежък маслено-сметанов.

И?Къде ги има точно такива? Rolling Eyes
Цитирай

ЛАГУНА Peace Peace Peace
Аз също съм им фен!  Party Party Party
Цитирай

Купувам тортите на Маркрит от "Била" и "Фантастико" и мноооого ги харесваме. Особено еклеровата - много фин и лек вкус. Очарована съм от тортата им Сахер, която е максимално близка до оригиналната Сахер (такава каквато съм я опитвала в Демел във Виена).
На Романс харесваме японската торта, но отдавна не съм поръчвала, дано не са я променили.
Цитирай

На Лагуна са много вкусни но последния път изглеждаше много зле,а беше за Р.Д. на детето,много се изложих."100-грама сладки" правят страхотни погачи
Цитирай

100 грама сладки
Цитирай

На външен вид препоръчвам Lucky (за София става въпрос) - миналата година поръчах за РД на малката торта с мишки, а тази година си избра със слонче, ще видим как ще я направят, но не се съмнявам, че ще е страхотно декорирана. На вкус - май най-много харесвам тортите на Лагуна, особено еклеровата Smile
Цитирай

Купувам тортите на Маркрит от "Била" и "Фантастико" и мноооого ги харесваме.

Подкрепям, скоро ги опитах, страхотни са. А за Сахера просто нямам думи. Crazy
Цитирай

Много сладка тема  newsm38
Аз обожава тортичките на "Неделя". От там поръчвам за всеки празник. Обожавам Плодовата пита, Шоколадовия лешник, Малина и Боровинка. Последно бях поръчвала една огромна правоъгълна, мисля че се водеше 48 парчета с логото на една фирма отгоре и ми я направиха учудващо за следващия ден. Тогава много инфарктно я поръчахме. И желирания крем, с който изрисуваха логото отгоре беше невероятен. После се оказа, че и други гости на фирмата бяха поръчали торти от "Неделя" и ядохме само техни тортиииииии  smile3521
Цитирай

и аз съм за Лагуна ,
като и за Неделя
Цитирай

Според мен "Захаро" правят най добрите торти в Бургас.
Цитирай

"Крамер" във Варна, невероятни са.
"Неделя" не стават вече
Цитирай

Сладкарница "Лагуна" за мен лично са най-добри.Поръчвала съм им повечето торти.Всички са вкусни,леки, а и за партита съм взимала от там всички са ги хвалили.Неделя си развалиха торти, а пък за "Дайски" и "Лучано" са все едно тип МНО. Романса и те нещо се поспряха. Говоря за София.
Цитирай

Пропуснах да кажа че в С-я има една верига сладкарници Тея,там също продават много вкусни торти но са малко по-скъпи,но на последък набира тенденция на популярност.
 Извинете за спама  Embarassed
Цитирай

В Сливен най- добри и вкусни са тортите на Шаклиян, Рандеви и на Фигаро също са добри.
Цитирай

Зравей те,
Аз също съм им фен.
Цитирай

С две ръце за Лагуна, не съм яла по-вкусни торти от техните и на вид ги докарват. Peace
Цитирай

Във Варна Крамер бих отличил, близо до Чаталджа има 1 малко магазинче и там са хубави,2,60 лв парчето.
За София в Лагуна наи ме кефят.
Цитирай

За Варна препоръчвам "Амбелино". Сватбената ни торта беше от там и съм много доволна.
На второ място препоръчвам Крамер
Цитирай

Аз съм поръчвала сватбената ни от http://www.skylinecakes.com -останахме много доволни!Яла съм и още няколко от тях,много вкусни,но не знам кои,щото бях на гости! Mr. Green За една детска във формата на кола мога да кажа,че от горе цветния слой не ми хареса и беше много дебел,но иначе като цяло много ги харесвам и ще поръчвам за р.д. на малката! Peace
Цитирай

С две ръце за ВЕГА!

Невероятно вкусни, много красиви. Да не говорим за предимството да си спестиш време и поръчаш онлайн да ти я доставят.
Цената им също е доста конкуретна според мен.
Цитирай

За Бургас:
-Амадеус
-Захаро  http://zaharo.info/main.php?page=gallery&t=1
Цитирай

В Бургас и аз съм за Захаро,страхотно красиви и вкусни торти Smile
Цитирай

1-99 от 99 отговора