Коя фирма прави най-вкусните и красиви тортички?

  • 24 501
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 338
"Маркрит" - зареждат в Била и Пикадили

# 16
  • Мнения: 27 524
Да, вярно, Маркрит. Няма по-вкусна торта от еклеровата им.  Simple Smile
Мерси   Hug

# 17
  • варна
  • Мнения: 1 830
Аз харесвам "Крамер" във Варна Simple Smile И сладоледите им са страхотни Simple Smile
Да, сладоледите им наистина са много хубави, а от тортите им съм много разоравана Hug

# 18
  • Мнения: 1 925
Бяла еклерова от ЛагyHа и повечето на "100 гр. сладки"  Peace Неделя са под всякаква критика  Sick

# 19
  • Мнения: 730
По-вкусни от тези на " Лагуна" не съм срещала.

# 20
  • Мнения: 730
Извинете ме, за " лагуна"става въпрос.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 15:57 от Dayli

# 21
  • Мнения: 655
"двте фукли"-няма начин да не намериш идеалната за всеки случай торта,просто върха Peace Peace Peace

# 22
  • Мнения: 2 587
Най-доволна съм от сладкарница "Кериан".Аз съм с много капризен вкус особено за сладки неща и единствено те отговарят на високите ми изисквания.

# 23
  • Мнения: 355
Много харесвам тортите на "Вила Росиче" - те са за ценители-кулинари. Имат една кестенова, която е чудесна, а бисквитената е с аромат на ром и се усеща, че е с масло. Има и други, но да не звуча като реклама... Малко са по-скъпи.

# 24
  • Мнения: 1 491
Мммдаммм, и аз имам много капризен вкус и специални изисквания към тортата си, поради тази причина започнах да си ги правя сама  Embarassed Но ако се придържам към темата, ако ми се наложи да си купувам, ще отида в  '100 грама сладки'   Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 607
"Лагуна" са ми фаворити!  Peace

100 грама сладки са с много тежка глазура, много са ми сладки.

# 26
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Аз харесвам "Крамер" във Варна Simple Smile И сладоледите им са страхотни Simple Smile
Да, сладоледите им наистина са много хубави, а от тортите им съм много разоравана Hug


а къде продават сладоледи на КРАМЕР,май не съм ги срещала newsm78

# 27
  • Мнения: 4 433
За нашия град-Деметра за най-хубави

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
"Ла-гу-на" са моя фаворит!  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз съм страшно доволна от Гаврош.
Две години вече поръчвам торти при тях за всякакви поводи-страхотни са като вкус,външен вид,а и като цена Wink
Ето тортите от РД на сина ми тази година:цък,цък.

Общи условия

Активация на акаунт