Абе що се правите на интересни?

  • 4 056
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Интересно ми е просто. Гледам ората задават конкретни въпроси, вие им оригиналничите, какво ви носи това?  Нали и вие понякога си задавате житейски въпросчета? Или избегвате да го правите у форома, за да не се излагате? А?

# 1
  • Мнения: 2 035
Ам що да ти отговарям, за ко да "оригиналнича" и тоя път?!   Laughing

# 2
  • Мнения: 2 448
Дай пример за оригиналничене, за да не приемеш отговора ми като опит за такова.  Laughing
Защото и самото пускане на тази тема от теб може да се тълкува като опит за оригиналничене.  Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 647
може пък от някой оригинален пост да се роди оригинално решение по друг въпрос... никога не знаеш...  Naughty пък и е по-весело в крайна сметка. Аз съм от няколко дни тук, обаче вече си имам фаворит - ватман фореваа  Sunglasses винаги има решение - евала  Peace

# 4
  • Мнения: 2 401
Защото и самото пускане на тази тема от теб може да се тълкува като опит за оригиналничене.  Simple Smile

Хич даже.  Който ме знае, знае, че съм конкретна.  Не съм и по шикалкавенията. Сериозно ми е въпросването, макар и с разлигавен в момента език.

# 5
  • Мнения: 2 401
Аз съм от няколко дни тук, обаче вече си имам фаворит - ватман фореваа  Sunglasses винаги има решение - евала  Peace

Ватмана е конкретен пич, не от тези, които имам предвид.

# 6
  • Мнения: 25 551

Защото и самото пускане на тази тема от теб може да се тълкува като опит за оригиналничене.  Simple Smile

Тц, не е.   Laughing
И моят пост не е оригинален - повторенията във форумските теми винаги се набиват в очи.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 300
Защото и самото пускане на тази тема от теб може да се тълкува като опит за оригиналничене.  Simple Smile

Хич даже.  Който ме знае, знае, че съм конкретна.  Не съм и по шикалкавенията. Сериозно ми е въпросването, макар и с разлигавен в момента език.
Е хубаво де, ама ако темата ти е ориентирана само към тези, които те знаят? Не беше ли по добре да ги питаш ф2ф? Ние останалите да гадаем какво или по точно кого имаш предвид?

# 8
  • Мнения: 2 448
Ами то и аз много рядко пускам някоя лигня, освен ако не е в петъчна тема или начина на предлагане на темата да ми се стори, че провокира само подобен род отговори.

Не винаги ме дразни оригиналниченето, по скоро прекаленото фамилиарничене по темите лееееекинко ме подразва понякога.  Laughing

# 9
  • Мнения: 516
Суета, минзухар. Заради суетата.
Не се ласкай, ти си същата.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 022
Оригиналниченето с мярка и на място, понякога дори е интересно и разведряващо.
Проблемът е в чувството за мярка и в последващото лавинообразно заливане с подобни псевдомърдости, които опошляват конкретната тема.
Има категория потребители, които се чувстват задължени да се появят във всяка тема, дори (и особено), когато нямат какво да кажат по нея.
Има дори шампиони, които съумяват да оспамят и направят на нищо, дори собствените си теми.

# 11
  • Мнения: 2 401
Опааа,   с удоволствие забелязвам, че ми отговарят  едни от най-оригиналните другарки, ама само Флор  е отговорила по същество  Wink Само дето се е объркала по отношение на мен мааалко  Wink (да ви светна)

# 12
  • Мнения: 25 551
Има категория потребители, които се чувстват задължени да се появят във всяка тема, дори (и особено), когато нямат какво да кажат по нея.
Има дори шампиони, които съумяват да оспамят и направят на нищо, дори собствените си теми.


 Blush

# 13
  • Мнения: 7 837
Наритване на форумски задници, а...

# 14
  • Мнения: 984
Бе кат нема кво друго да кажат - оригиналничат.

Татмана,например,вечно оригиналничи: тез - такива, онези - онакива, не се намери некой дет да му е по козинката /ооопс, люспите Wink/. Joy

Ами то и аз много рядко пускам някоя лигня, ...
Да, бе, да! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт