Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 28 септ. 2008, 20:49 ч.
  • Преглеждания  1 493  Мнения  6  Онлайн  1
Отговори
Решихме да отопляваме стаята, където спи бебка с климатик. Вчера го инсталирахме и работи през нощта, но на сутринта въздухът беше много сух. Дали да взема увлажнител за въздух Thinking

Реклама
# 1
Вземи си влагомер, добре е да знаеш дали имаш нужда от овлажнител. Аз взех влагомер ( с часовник и термометър за 10 лева) и регулирах с влажна кърпа на радиатора, получаваше се. Не че съм против овлажнителите ако има нужда, но където беше сух въздуха бяхме временно, а където живеем постоянно нямаше нужда от овлажняване и не съм купувала овлажнител.
Стойностите на влажността е нормално да са от 50 до 70 %, най-добре около 60%.

# 2
Вземи си влагомер, добре е да знаеш дали имаш нужда от овлажнител. Аз взех влагомер ( с часовник и термометър за 10 лева) и регулирах с влажна кърпа на радиатора, получаваше се. Не че съм против овлажнителите ако има нужда, но където беше сух въздуха бяхме временно, а където живеем постоянно нямаше нужда от овлажняване и не съм купувала овлажнител.
Стойностите на влажността е нормално да са от 50 до 70 %, най-добре около 60%.

от аптека ли?

# 3
От часовникарски магазин го взех.

# 4
  • Пловдив
Вземи си първо влагомер  и тогава прецени за овлажнител

# 5
  • Earth
Нямаш нужда от нито един от двата уреда . ТИ сама можеш да пречениш как се чувстваш на климатик . по този начин би се чувствало и бебчето ти.  Peace

# 6
Нямаш нужда от нито един от двата уреда . ТИ сама можеш да пречениш как се чувстваш на климатик . по този начин би се чувствало и бебчето ти.  Peace

И аз така мисля Peace

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт