Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Искам да ви попитам нещо.Става въпрос за новооткрит магазин хранителни стоки.До дома където живеем откриха хранителен магазин.Обслужването от самата продавачка на магазина е перфектно.Ходя да пазаря често-защото ми е кеф от самото обслужване.За магазина и стоката в него също нямам думи.Видях че има книга за "Похвали и Оплаквания на клиенти".Та въпроса ми е следният:Дайте идея какво да напиша в тази книга относно самото обслужване на продавачката и за самият магазин?Аз лично не мога да го опиша така както го чуствам а искам да е подредено-защото впечетленията са ми много силни.До сега никъде не съм виждала такова желание за работа относно продавачката.Винаги усмихната и много лъчезарна.Не мога да опиша с думи.Моля ви дайте идея или примерен текстза Похвала.Благодаря на всички който се включат.

# 1
  • София
Обслужването от самата продавачка на магазина е перфектно.Ходя да пазаря често-защото ми е кеф от самото обслужване.За магазина и стоката в него също нямам думи.
Нали това искаш да напишеш ? Ами напиши го.

Темите в този форум с всеки изминал ден стават все по странни newsm78

# 2
И мен ме учуди въпроса ти. Напиши го така както го чувстваш, няма нужда от "подреденост" и от силни думи. Много по-важно е да звучи искрено.

# 3
  • Град София
Напиши това, което си написала в поста са. Ако чакаш чужди мисли за написване на блягодарност - това няма де е истинско.

# 4
  • Варна
Казала си го в поста си вече  Peace

# 5
С ника си, заразо, ли ще се разпишеш в книгата?

Пиши им, че щом успяват да впечатлят някоя, дето иначе две изречения накръст не може да състави, значи са 'ногу специални. И че ако продължават така, че пропишеш оди и сонети.

# 6
С ника си, заразо, ли ще се разпишеш в книгата?

Пиши им, че щом успяват да впечатлят някоя, дето иначе две изречения накръст не може да състави, значи са 'ногу специални. И че ако продължават така, че пропишеш оди и сонети.

Оправи си речника.Отговора ти е много лапешки.Нямаше смисъл да си губиш времето да пишеш.Помисли добре.........

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт