Д-р Атанас Михайлов

  • 38 626
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Моля тези майки които знаят телефона или адреса на д-р Михайлов да ми го пратят на емейлът ми www.titimiki@abv.bg Благодаря Ви предварително.

# 16
  • Мнения: X
Моля тези майки които знаят телефона или адреса на д-р Михайлов да ми го пратят на емейлът ми www.titimiki@abv.bg Благодаря Ви предварително.


 Simple Smile

# 17
  • Мнения: 176
Да, помага при алергии.  Отидох при него именно заради това, преди няколко години. 

# 18
  • Мнения: 533
Здравейте,моя приятелка ми поръча да и купя книгата на д-р Михайлов.Знаете ли дали е излязла и откъде да я взема.Предварително благодаря!

# 19
  • Мнения: 1 190
Лекувам дъщеричката си от известно време с неговите методи и препоръки и съм много доволна Grinning
Д-р Михайлов е освен хомеопат (но не само боаронски, защото препоръчва и хомеопатия на Хиил и Немския хомеопатичен съюз (Либра) ), билколечител, фитотерапевт и специалист вътрешни болести Wink

Който иска коордиатите му, може да ми пише на лични Hug

# 20
  • Мнения: 19
Здравейте!
ходили сме вече 2 пъти при д-р Михайлов, най-вече профилактично и понеже моето дете (вече на 8 месеца) и аз сме склонни към алергии. 
прочетох всички досегашни мнения.  да си призная честно, не ми е ясен този спор "класическа" / "боаронска" и всякаква др. хомеопатия.
мога да споделя личните си впечатления.
докторът предписва не само препарати, но и обяснява как да се храним, дава рецепти с народни лекове.
засилването на имунитета с клеева тинктура напр. го изпробвах, даде много бърз резултат (2 дни), когато лекувах млечница.
диетата за детоксикация успях да направя само за 1 ден, но резултат имаше: удивителна сила и енергия за мен, намален обрив (атопичен дерматит) при малкия.
още не съм изпълнила другия план - противоалергичния, но ще го направя скоро.
наша семейна приятелка има дете, което е страдало от тежка алергия няколко години. е, с помощта на д-р Ат. Михайлов детето е съвсем здраво.
за аптеката, където праща - предполагам - всички: билковата аптека "Вербена".
има офиц. инфо, че той ги консултира.  цените там са умерени. намира се на удобно място (близо за Орлов мост).
доколкото знам, изцяло хомеопатична аптека  в София има само 1: на ул. Чаталджа. а както повечето от нас знаят, хомеопатичните препарати са много чувствителни и трябва да се съхраняват далеч от електромагнитни полета и (!) от фармацевтични лекарства.
така, че аз имам доверие на доктора и на препоръчваната от него аптека.
ето връзка към едно негово книжле: "Грип - предпазване и лечение"
http://lechebnik.net/index.php?item_id=64
успех на всички! бъдете здрави & щастливи!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Каква е цената на преглед?
Лекарят отговаря ли на тел. обаждания и дава ли консултация по тел. на пациенти,на които вече е назначил лечение?

# 22
  • Мнения: X
20 лв е цената за консултация и продължава доста време, около 40 мин- един час.
На другите въпроси не мога да отговоря, но мисля, че да.

# 23
  • Мнения: 750
Мога да изкажа само огромна благодарност към този човек, който спаси детето ми от сериозно заболяване. Методът на лечение е доста добър и успешен и не смятам спора за видовете хомеопатия за уместен тук.

# 24
  • Мнения: X
a.velcheva, мисля, че за всички ще е интересно да споделиш повече, ако искаш!   bouquet Радвам се за детето ти!
И аз намирам за неуместен спора за видовете хомеопатия в темата, но навсякъде във форума е така, понякога - за съжаление.

# 25
  • Мнения: 746
само положителни отзиви за д-р Михайлов

# 26
  • Мнения: 92
Аз познавам д-р Михайлов от форума на Часът на Мама. От там имам прекрасни впечатления от него.
Исках да ти кажа, че аз съм с алергичен ринит, който от няколко години доста успешно лекувам с хомеопатия. След тестовете за алергия алерголога ми каза че за състоянието ми няма лечение, само облекчаване.
Но с помощта на хомеопатията съм доста по добре - не се задушавам , кашлям, кихам от прах, влага и цъфтящи растения както преди.
Съветът ми е който и лекар да избереш непременно да заведеш детето си на хомеопат, той наистина помага за алергиите.

Общи условия

Активация на акаунт