Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора
аз и моя приятал правихме секс на 3 ден от моя цикал.Аз взимам противозачатъчни  хапчета ясмин,но същата вечер закъснях ги с около 3 часа,нали трябва да се пячт по едно и също време.Искам да попитам дали може да съм бременна,понеже след около 4 дни мн ме  болят гърдите и кръста лошо ми е и испитвам ужасен апетит за секс, яйчниците бе прерязвам и вечер мн ми се гади.Но тава са симптони за идваме на мензис но той ми сварши.цикал.
Цитирай

София

Сега кой ден ти е от цикъла newsm78
Цитирай

в гори тилилейски

Не ми се вярва да си бременна, пък знам ли?
Цитирай

по света и у нас

.....Искам да попитам дали може да съм бременна,понеже след около 4 дни мн ме  болят гърдите и кръста лошо ми е и испитвам ужасен апетит за секс, яйчниците бе прерязвам и вечер мн ми се гади.Но тава са симптони за идваме на мензис но той ми свърши.цикал.
newsm78 Абе,само аз ли не го разбирам,обясни по ясно?
Цитирай
 ShockedНАПРАВО НЯМАМ ДУМИ....ЗАЩО ВСЯКА ВТОРА ТЕМА ВЪВ ТОЯ ФОРУМ Е ...бременна или не....ЧЕТЕТЕ БЕ НАРОДЕ
Цитирай

на дъното

По скоро ми звучи като на симптоми за овулация това с болезнените гърди и желанието за секс  newsm78
« Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 15:54 от silviayo »
Цитирай

Пловдив

В листовката си пише след колко време вече е възможно- ако не си го изпила  до 12 часа има вероятност да се отдели яйцеклетка.Но трябва малко повече да почетеш,аз не разбирам -от твоя пост не става ясно да искаш бебе,защо си писала точно тук???Това не е упрек,но не ми звучи така сякаш бебеправите,иначе нямаше да си на хапчета....
Цитирай

София

Да ни е честита новата тема ooooh!
Цитирай

Според мен са си типични симптоми при приема на Ясмин!
Цитирай

София

По скоро ми звучи като на симптоми за овулация това с болезнените гърди и желанието за секс  newsm78
и на мене , ама карай!
Наистина е прекалено всяка втора тема да е за това... newsm78
Цитирай

Авторката е писала същия пост и в друга тема, бе верно всяка втора тема е от сорта "бременна или не", четете бре хора, първо има закъснение, после има тестове....... ooooh!
Цитирай

София

Цитирай

София

Ако е било на третия ден - не, не си бременна
Ако е на 7-9 ден - пак не си
Ако редовно си пиеш хапчетата 'гат се сетиш - мнооого малко вероятно, но по всяка вероятност не си.
"Симптомите" - ми де да знам
Кой питаше дали момата иска бебе. Ми не. Не иска. Едва ли е пълнолетна
Цитирай

само едно мога да кажа Ако ти се ИСКА да си бременна е НЕ СИ. пих точно тези хапчета до преди 6 мес. в продължение на 3год и мога да кажа, че не бях от най редовните-не ги пиех по едно и също време както е редно. и през това време въобще не е имало случай на най малкото съмнение, че е станала грешка.

пп: също така се сещам, че като се спрат за 1 седмица(почивката) М идва на 3-4 ден. това прави още 4 или 3 дни до следващите 21 таблетки. още по точно НЯМА КАК ДА ЗАБРАВИШ ДА СИ ПИЕШ ТАБЛЕТКАТА като точно този ден едва ли е трябвало да имаш прием, нищо че си в цикъл. а и забравяне-не приемане на таблетка до 12часа от часа за прием НЕ Е фатален.

защо наистина не си четат първо опаковките и листовките на таблетите, после да прочетат тук там и след това да пишат Thinking
Цитирай

Silicon Valley

Авторката е писала същия пост и в друга тема, бе верно всяка втора тема е от сорта "бременна или не", четете бре хора, първо има закъснение, после има тестове....... ooooh!
Само да вметна че има тестове по-чувствителни към HCG и дават резултат 5 дена преди закъснение( не се заяждам просто вмъквам) , Но към авторката:
Трети ден от цикъла не си дори в овулация най вероятно, а нека допуснем че си - оплодената яйцеклетка слиза по трабите и се имплантира в ендометриума след около 7-10 дни след овулацията, не дори след секса( може да правиш секс и след 3-4 дена да овулираш и да бъде оплодена яйцеклетката) както и да е: Споменаваш че сте правили секс на 3-ти ден от цикъла( спрял ли ти е след три дена или си имала кръвотечение- ако е спрял след три дена може да не ти е бил редвният цикъл ами кървене от имплантиране от предишно оплождане, а ако все още си кървяла, дори и да си била оплодена- най-вероятно няма къде да се захване оплодената яйцеклетка, но ако имаш сериозни съмнения- отиди на лекар защото каквото и да ти кажем, е същото като да ти хвърлим боб

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора