До кога да перем с бебешки прах?

  • 3 407
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 011
Това е много интересна тема за мен , защото винаги съм се чудила как ще събера необходимите ми кг. , за да пусна пералня с бебешки дрехи  newsm78.Чакам декемврийско бебе и не мога да събирам дълго, при все че и няма да съхнат бързо  Tired
Ами не чакам да се съберат нужните кг. пране. Пускам ги като видя, че купа му с мръсните дрехи е нараснал и така. Понякога са две перални седмично, понякога една. Неговото пране го простирам през зимата вътре на метален простор за да съхнат по-бързо.
Отначало и аз не купих кой знае колко дрехи, а колко подаръци дрехи получи сина ми  #Crazy майко мила - за две години напред, още носи част от тях.

# 61
  • Мнения: 729
До около 1г.и2-3м.перях дрешките на Моника отделно от нашите с бебешки прах.Сега вече ги пускам с нашите и с нашият прах.Нямам проблеми.

# 62
  • Мнения: 719
Докъм 7-8 месец.

# 63
  • Мнения: 679
Все още пера с Тео бебе, позволявам си да пускам якета, дънки, жилетки с нашите дреши и нашия прах  Peace

# 64
  • Мнения: 3 929
Спрях да пера с Тео бебе, когато стана някъде на 5-6 месеца. Но после гледах да пера неговите дрешки отделно от нашите, въпреки че ги перях с нашия прах за пране - Ариел.

# 65
  • Мнения: 455
До втория месец.
От тогава и до момента пера всичко общо и с обикновен прах за пране. Така или иначе после почти всичко гладя ....
Нищо му няма на бебока - не виждам причина да не продължавам да го правя.
Но с баткото се престарах във всяко едно отношение - глезотийки и т.н. - почти до годината съм прала дрехите му с Тео Бебе и куп други нещица за които сега не мога дори и да си помисля - с две деца, на работа и т. н. не ти остава много време.

# 66
  • Мнения: 1 447
До навършване на една година прах с бебешки прах.

# 67
  • София
  • Мнения: 39 755
Дрехите на Дияна перях с бебешки прах до 1,6годишната и възраст.
На Алекс в момента дрехите ги пера със Сано (бебешки).

# 68
  • Мнения: 3 034
никога не съм прала с бебешки прах.

# 69
  • Мнения: 552
Пера все още с ТеоБебе и смятам да продължа...по-евтин е от нашия и мирише много хубаво...често пускам и нашите дрехи с него Peace

# 70
  • Мнения: 676
Аз някъде докъм 6-ия месец прах с бебешки прах и после започнах с нашия.

# 71
  • Мнения: 388
До 1г и 10м перях с Тео. Сега все още пера нейните отделно, но вече с нашия. Обикновено ползвам Персил за цветно.

# 72
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Не пера с бебешки прах откакто навърши 2год. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 339
Бельото на големия все още го пера с бебешки прах. Другите му дрехи - заедно с нашите със стандартен прах.

# 74
  • Мнения: 1 237
И сега понякога купувам бебешки прах и пера всички дрехи с него.

Общи условия

Активация на акаунт