може ли 4д да греши.

  • 8 635
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 566
Здравейте мили бъдещи и настоящи мами надявам се да не разберете правилно .Днес бях на 4д ехограх в Селена при  д-р Кръшков и той ми каза че май и това бебе ще ми е момиче,но аз някакси не му вярвам имам някакво вътрешно предчувствие че ще е момче и че той не е видял правилно.Вие как мислите да почна да свиквам с мисълта че пак ще имам девойка  или да се осланям на моето предчуствие.Та питането ми е има ли мами на които 4д е сгрешило пола.Още веднъж не ме разбирайте погрешно ние с таткото ще си обичаме детенцето каквото и да е то.Най важното разбира се е да се роди живо и здраво.Чакам вашите отговори.

# 1
  • Мнения: 2 479
Вероятността е доста малка...но пък не се знае Laughing.

# 2
  • Мнения: 4 000
Радвай се, че детето ти е здраво, а дали греши или не греши не е толкова важно (разбери ме правилно Laughing)

Ще имаш и други прегледи до края - и с обикновен ехограф пак се вижда, така че успех и леко раждане

# 3
  • Мнения: 4 335
Ми зависи от лекаря,а не от ехографа.Но имам позната на която до края и викаха моми4е,а то се оказа мом4е.През цялата бременност я следяха на 3д ехограф.Да ти е живо и здраво,пьк каквото и да е  bouquet

# 4
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Моята АГ казваше, че пола е най-сигурен е като се роди детето.
п.п.Моята интуиция не ме подведе и 2-та пъти.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 720
Аз повече доверие бих имала на ехографа, отколкото на предчувствието си.  Simple Smile Иначе - мен ме гледаха на ЗД и на обикновен - не сбъркаха.  Peace
Ми зависи от лекаря,а не от ехографа.
и с това съм съгласна  Peace , въпреки че на този апарат, на който ме гледаха се изписа - "boy" , даже и снимката си я имам  Rolling Eyes  newsm78

# 6
  • Мнения: 4 290
Може да греши, да. Моя приятелка два пъти ходи на 4Д и двата пъти и казаха, че ще е момиче бебето. Да, ама роди момче.  Grinning
Но наистина, това се случва рядко.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ми зависи от лекаря,а не от ехографа........

10x Написала си го вместо мен  Peace

# 8
  • Мнения: 827
Аз си мисля, че понякога предчувствията бъркат , ама техниката не.(има си изключения) Mr. Green
Аз съм съвременен човек и повече вярвам на модерната ни апаратура ат колкото на собственото си предчувствие. Недей да се навиваш сама , защото може да се разочароваш - което е глупаво, стига само да ти е живо и здраво. Пожелавам ти го от сърце Hug

# 9
  • Мнения: 3 092
Съмнявам се че греши , но се радвам че на детето ти всичко му е наред!

# 10
  • Мнения: 566
благодаря ви от сърце за отговорите.Пожелавам на всички здрави бебета  и леко раждане .и каквото господ прати.Какво пък сега ще мисля женски имена Wink

# 11
  • Мнения: 1 958
ми не знам за 4д, ама интуицията може със сигурност   Peace  баща ми като е разбрал че си има дъщеря /бил е далеч от майка ми/ категорично е казал "не е възможно, аз чакам син"  Mr. Green така че, живо и здраво ти пожелавам, пък каквото дойде, даже ако е мома ще си дружкат много хубаво с каката  Hug
леко раждане   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 103
Според мен каквото и да е детенцето ти радвай му се .
На мен и двата пъти ми познаха имам син и дъщеря.
Успех  Peace

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Мисля,че не греши...важното е,че бебчето е здраво Peace

# 14
  • Мнения: 257
Съмнявам се че греши , но се радвам че на детето ти всичко му е наред!
Леко раждане

Общи условия

Активация на акаунт