Ето времето настана, да се срещнем февруар

  • 13 086
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
Здравейте  Hug да ви се похваля Grinning имаме си пишкааа  Grinning много съм щастлива моля сложете ми и на мен на първа страничка  stork-boy сини гащички първа бременност на дафинка на 27г от Банско
а и не съм ви казала за резултатите от БХС риска ни е 1 на 10 000

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз май се замислям дали да не изляза от 01.11 в болничен за 2 месеца, а после от 01 януари в майчинство! Нещо бебето постоянно бушува, а работата ми не е чак толкова лека. newsm78

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Боже, хора, вижте на какво попаднах http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=330431.0;all  #Crazy

# 273
  • Мнения: 2 784
Жълтия Ламтурник,

аз на едно място бях писала ама ти си го изтървала:
Първите деца с тебе сме си родили на една дата! Сега май и с вторите ще е така!
Ти кога си родена?!?
Simple SmileИзпуснала съм, извинявай!
Аз съм на 16.12.1978, дъщеричката ми е на 08.12.2004, а кога ще бъде бебка още не се знае, сама ще си избере. Mr. Green

# 274
  • София
  • Мнения: 23
iva_angel, честит рожден ден! Желая ти много здраве и най-прекрасния подарък през февруари!

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
iva_angel,честит рожден ден!Желая ти сбъдване на всички мечти и най-страхотноте бебче през февруари!  bouquet  bouquet  bouquet
РЕД,нямам думи за темата-КИКАХА  ooooh!

# 276
  • Мнения: 15
Здравейте, минавам само да се запиша.
Не съм се изгубила просто нямам време таз седмица. При мен всичко е наред, живот и здраве в понеделник ще си пишем.

Честит празник на всички празнуващи. Да сте живи и здрави рожденниците. Моят мъж утре също е рожденник и приготовленията са големи, та ще Ви разправям.

Целувки и чао от мен! smile3525 newsm51

# 277
  • София
  • Мнения: 83
iva_angel честит рожден ден!

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
iva_angel честит рожден ден!  newsm51 smile3525 1dating Two Hearts 1stroller preggo newsm30 smile3541 newsm32 nbirthday newsm59  Gift newsm38  bigdance2 dazzler1 dance  ura newsm18  Party Time  costumed034 Tada

# 279
  • Мнения: 941
Честит рожден ден на Iva_angel  bouquet   newsm18 newsm18  ura  ura newsm18

Carbo, благодаря за изпратените данни за албума....а това че имаме нов албум, означава ли че снимките от старият ги няма  newsm78  или са прехвърлени....а защо имаме нов албум?


п.с. от днес съм вече в шестото яйце   newsm44

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 10:41 от mother-of-pearlS

# 280
  • Мнения: 56
Привет, мацки!
Благодаря на маметата, които са ми пратили новите парола и юзър на албумчето, те си знаят кои са newsm51
iva_angel честит рожден ден!  bouquet Да си жива и здрава, много щастлива, да имаш много късмет и успехи и най-важното едно хубаво бебе Февруари smile3525
mother-of-pearlS , няма стар албум, някой го изтри за съжаление #2gunfire Така че качвай наново снимчици Wink И честито за шестото яйце Heart Eyes
РЕД, направо ме разби с тоя Кикаха #Crazy Ама хора всякакви Rolling Eyes
Щях още нещо да пиша, ама пусто кво беше newsm78
Отивам на разходка да освежа малко паметта си Mr. Green
Хайде хубав ден от мен Wink

# 281
  • Мнения: 24
Здравейте маминки!!!
Еха пак си имаме повод за празнуване Simple Smile Иве ЧРД, желая ти много много щастие, любов и сбъднати мечти ! И естествено здраво и усмихнато бебче февруари- най-големия подарък  newsm59
 newsm18  newsm18  newsm18

Искам да честитя вече боядисаните гащички на мамите   bouquet, да поздравя мамите с добри резултати от изследваният Simple Smile
А и да не забрава- болните мами да оздравяват, че трябва да се насладят на този етап от беменността   bouquet

Аз да ви се оплача- тия дни бях много кисела и апатична без никава основателна причина  Crossing Arms просто ужасна Simple Smile
А освен това вчера разбрах, че доцента, който ми препоръчаха за ФМ се оказа че ми води лекции  #Crazy та се чудя дали е удачно да съм му пациентка  newsm78

Та за сега това е от мен! Аз днес съм на линия цял ден Simple Smile

# 282
  • Мнения: 95
iva_angel честит рожден ден! newsm59 Tada  да си жива и здрава и сладко и здраво бебче през февруари.
На всички мами с ясни stork-boy stork-girl честито и на тези дето не искат да знаят им завиждам мъничко за търпението.Толкова хубави новини..дано и в следващата темичка да е така.
larakroft1 по малко нерви защото бебето сега е най важно.... Simple Smile
Ние бяхме вчера на гости на нашите кумове и те много искат да ни подарят креватчето за бебко..ние малко се шашнахме но не можахме да откажем...твърдо са решили...така че по Коледа ще си направим подарък бебешката стая.Ние ще купим останалите неща  за стаята..и така коледният подарък е ясен..само дано всичко с бебко е наред.Лек ден и много се пазете.

# 283
  • Мнения: 1
IVA_ANGEL ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!    newsm59   party023   bigdance2 Да сте живи и здрави! Желая ви много любов и щастие и сбъднати мечти! А през февруари най-прекрасния подарък- бебче!  newsm30
Мамита, искате ли когато някоя направи новата темичка, да сложи и линковете на количките, които мамите препоръчват  или харесват! Аз не успях едно щъркелче да сложа отпред, пък какво остава да направя тема и разните му там екстри!  Embarassed Добре, че има разбиращи сред нас, че аз гола вода! Много се извинявам!
Лек и слънчев ден ви пожелавам!  wavey

# 284
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен! Много благодаря за топлото посрещане newsm51. Това ми е първата бременност и не съм наясно с много неща добре че има толкова много сайтове и форуми в нета newsm53.Миналия месец ходих на 4D и докторката ми определи 26 февруари, а кога ще дойде малката хулиганка само тя си знае newsm03. Иначе на консултацията ми казаха 1 март.Само дано да е рибок за да станем три риби в семейството smile3508
А да попитам тези дни разбрах ,че трябва да си правя изследване за синдрома на даун ,но трябвало да е до 19-та седмица а аз вече съм я минала (заслуга на докторката ми,която не си направи труда да ми каже) Има ли смисъл сега да правя това изследване?

Общи условия

Активация на акаунт