Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Детски ясли и градини
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София

Знаете ли нещо за детската градина за надарени деца в Горна баня-София? Praynig
Цитирай

София

Това са слухове.Няма такава детска градина погледнато реално.
Цитирай

София

Това намерих:http://www.nukk.org/
Цитирай

София

И какво значи "надарени деца" на тази възраст? Какво правят в тази градина - свирят в симфоничен оркестър ли...
Цитирай

Пловдив

И какво значи "надарени деца" на тази възраст? Какво правят в тази градина - свирят в симфоничен оркестър ли...
Да,на мен също не ми е ясно..... Whistling
Цитирай

пловдив

Да,на мен също не ми е ясно..... Whistling
и на мен
Цитирай

Какво правят в тази градина - ...

изпълняват амбициите на родителите си....
Цитирай

едва ли има такава градина-как на тази ранна възраст може да се определи кое дете е даровито newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

Има такава детска градина.
Има и приемен изпит и книжки, по които децата да се подготвят.
Градината е към Лицея в Горна баня.
Едно време това беше училището за надарени деца. Към днешна дата училището на децата на известните.
Това място посещават съвсем обикновени деца с необикновено болни от амбиции родители.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187456.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=292424.0
« Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 21:05 от Франческа Салиери »
Цитирай

Sofia

35 35
В интерес на истината и аз съм чела за тази градина. Там са децата на родители с болни амбиции това е самата истина.
Цитирай

Mediterraneo

За мен е ненормално да подложа тригодишното си дете на тест за прием в градина  Stop Направо ненормално.
Цитирай

Т.нар. "тест" представлява събеседване, на което се задават въпроси от рода на: "Как се казваш?", "На колко си години?"
Мисля, че е съвсем нормално дете на 3 г. да може да отговори на тях. За съжаление, ако детето е по-срамежливо няма време да се отпусне и да отговори.
Така че изпитът не е толкова страшен, но е за по-контактни деца.
Цитирай

Mediterraneo

Т.нар. "тест" представлява събеседване, на което се задават въпроси от рода на: "Как се казваш?", "На колко си години?"
Мисля, че е съвсем нормално дете на 3 г. да може да отговори на тях. За съжаление, ако детето е по-срамежливо няма време да се отпусне и да отговори.
Така че изпитът не е толкова страшен, но е за по-контактни деца.

От това, което съм чела, май не става въпрос само за тези безобидни питанки. Говори се за курсове, частни уроци,книжки за подготовка Rolling Eyes
Цитирай

Върху лъчите на Слънцето.

Това място посещават съвсем обикновени деца с необикновено болни от амбиции родители.
ooooh! ooooh! 35 35
Цитирай

София

Стара слава за "стария елит"! Просто чудесна база, но какво значи "надарени" деца. Аз имах 2 познати деца, които на времето бяха "приети" там. /набор 1987 и 1990/. Казват се Барчовски. Съдейки по тях/познавах ги добре/, изпитите са с "избирателна" трудност, зависи кое е детето!Поздрави
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора