Глиганки 8

  • 25 493
  • 453
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 493
Здравейте!
Днес за закуска-3ролца от раци - само толкова имах , ако имах повече .....
Обяд - грозде и 50гр сурови орехи и за вечеря риба скумрия с домат
До такава степен се вманиечавам , че ми се вижда много яденето ми ..... а като знам като не съм на диета как ям това е капка в морето
Ами това е от мен
Цииииилувки Laughing  bouquet

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 196
Оказа се, че нищо не съм свалила за една седмица  Rolling Eyes Ама не съм тръгнала и нагоре, де, което ме устройва.

# 3
  • Мнения: 3 461
Здравейте Глигита,

Нямам време да се обърна, непрекъснато съм в командировки в Дубай, така ще и през следващите две седмици. От много ходене с токчета, скъсах мускул над глезена и без да участвам в Dancing Stars. Wink Иначе ограничавам яденето, от липса на време даже ям само вечер, но нямам някакъв забележителен резултат. Поздрави на всички, ще пиша пак при първа възможност. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 37
Привет на всички Глиганки!!!  bouquet
Не писах много време,защото нямах резултат от диетуването ми.Най-после приятелката ми ,с която се теглихме в началото на нейния служебен кантар се завърна от отпуск и днес се състоя великото събитие.
Давам пълен отчет:
- стартирах от приблизително 72 кг ,88 см талия
- след два двуседмични цикъла диета/захранване станах 69 кг и 85 см талия
- след още един двуседмичен цикъл,т.е. днес съм 66 кг и 82 см талия Laughing newsm10 goodscale
Не знам на вас как ви звучи ,но за мен е добре!
Тази седмица ще ям обща храна,но внимателно със сладкото и хляба.Ще съм на селото и ще имам много физическа работа.Надявам се да задържа тези кг.След това продължавам ,докато стигна 59 кг и спирам.
За сега тази система действува и като че ли сама си уцелих подходящите храни.
Прегрешенията за тези шест седмици бяха:едно квадратче черен шоколад,два шоколадови бонбона,една малка бисквита с шоколадова глазура,три парчета по около стотина грама кекс.Купих си един пакет бисквити с подсладител ,но съм изяла точно четири броя.Мога без сладко.
Пожелавам ви на всички успехи,упоритост и се подкрепяйте взаимно.Аз успях благодарение на вашата помощ и разбиране. Peace

# 5
  • Мнения: 90
Здравейте!
аз съм на лунната диета - 3 дни на фрешове и резултатът от сутринта е -1кг  Simple Smile
Мисля да изкарам още 1 ден...
Успех на всички и много минусчета   bouquet newsm10

# 6
  • Мнения: 493
Хей момичета кокичета , как върви диетата?
Иренка къде си?Абе къде сте бе дунди Mr. Green
От вчера ходя с мъжа ми на фитнес , но не знам кога ще имам време и не си направих карта.
Днес съм ангажирала прабабата   да гледа малкото зверче. Ако не мога всеки ден то поне през ден искам да ходя - ще се постарая де.
Днес сутрин - една ябълка
Обяд (току що) - ябълка и домат(половин защото малката също яде)
Вечеря - сготвила съм ориз с маслини  - диетичен с малко сол и без олио
Много движение - от 11 съм на вън до 14и30 - разходка , разходка и пак разходка(и 30 мин бързо кафе)
Искам да съм фиданка Flutter , нямам търпение да си постигна целта и да се изфукам Mr. Green

# 7
  • Мнения: 226
Здравейте,момичета! Hug
Вече сме имали нова тема,а аз дори не съм разбрала.
Тук съм,жива съм-но имам много проблеми и въобще не стигам до форума.В събота вечерта без малко да изгубя баба си,но за щастие всичко се размина,но в момента е в болница.Вече е по добре и вероятно в петък ще си дойде.Майка ми отиде с нея и се наложи да си взема болнични да гледам децата и къщата.И като си взех болничен без да съм болна имам чувството,че предизвиках съдбата.Снощи отново получих силен кръвоизлив.Направо не ми се живееше.Но тази вечер съм малко по добре-нещата се подобряват.Ако утре съм по добре ще отида на работа и там ще прочета всичко,което съм изпуснала.
Желая Ви лека вечер!До скоро!

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 196
Здравейте!
аз съм на лунната диета - 3 дни на фрешове и резултатът от сутринта е -1кг  Simple Smile
Мисля да изкарам още 1 ден...
Успех на всички и много минусчета   bouquet newsm10

Аз на такова мерене вяра не хващам  Stop Тегля се винаги и само по едно и също време на деня. Иначе кантарът показва плюс- минус поне 2 кг в зависимост от времето през деня, когато съм се качила.

# 9
  • Мнения: 7 059
doroti571 , браво на теб!  Simple Smile

Тарталета, и аз като теб, ако се тегля през различно време на деня - имам големи разлики в кг., за това - само сутрин, но гледам да е по-рядко, за да не се депресирам. Simple Smile

irena_oi , от какво получаваш такива кръвоизливи? Пожелавам ти бързо възстановяване!

Аз иначе редовно ви чета, но не съм писала напоследък. Ще дам отчет през почивните дни.
Имам доста притеснения покрай дъщеря ми, от вчера вече е на градина и от нерви посягам често към шоколадчета разни, но днес ще се опитам да овладея положението Simple Smile

Блонди, уви за съжаление много си права  в мислите си за жените Simple Smile

# 10
  • Мнения: 37
Росита,благодаря сърдечно!Желая и на теб успехи! Peace

# 11
  • Мнения: 826
Привет и от мен!
Дороти, браво на теб! Дано да си намерила верният режим, и така да се чувстваш добре. Резултатите ти са супер- продължавай  Peace
Иренка, съжалявам, че имаш такива притеснения. Бързо възстановяване на баба, и още по- бързо оздравяване на теб!   bouquet
Аз съм си 74кг. Размечтах се на темата колко ще ми е добре, ако съм 64, ама...  това ако стане ще е за хвалене.
Почти без нарушения си карам на моя самоизмислен режим- без хляб, сладко и газирано. Организмът си хареса килограмите около 75 и от края на юли не ще да мърда много- много.
Вчера разглеждах снимки от времето, когато малчо беше бебе. Леле-е-е, колко съм дебела там  Embarassed Ако не ме е срам ще кача снимки.  ooooh!
Може и да не съм 100 %  доволна от сегашната си визия, ама със сигурност не съм 95 кг. /колкото бях според болничния кантар непосредствено след раждането/, нито 84-85, колкото бях през май т.г. Важното е да се подобрява Mr. Green

# 12
  • Мнения: 37
Elia qq,благодаря е и на теб сърдечно.  bouquetПостигнала си много,продължавай и не се отказвай.Метаболизмът ти  ще проработи и през новия сезон!Не ядеш сладко,хляб и газирано .Ако си пропуснала или не си го написала ,махни и тестените изделия.Ще има резултат.Аз заминавам на селото при мама и ще ви чета след десети.
Успех на всички!!! Peace

# 13
  • Мнения: 826
Здравейте!
Някъде се изпокрихте всичките- слабеете тайно ли, що ли?  newsm78
Аз в четвъртък и петък бях в отвратително настроение. Крещях като откачена, при това на няколко различни човека. Звънях и на мъжО в Германия, и на него му крещях /чашата преля покрай негови проблеми, които се очаква аз да оправям/. Крещях, треперех от бяс #Cussing out
Почерпиха ме с бонбон, изядох го  Embarassed Е, поне спрях да крещя  Mr. Green
Който ме видя в това състояние беше изумен, ама явно изпусках дълго събирана пара. В петък следобяд не свърших нищо смислено на работа. За това днес ще работя...
Вчера се изтръсках във фризьорския салон и заявих на фризьорката /познаваме се от ученическите години/, че съм ужасно изпушила, и намирам, че най- лесното средство за оправяне на настроението е да сменя прическата. От вчера съм с нова прическа /с толкова къса коса не помня откога не съм била... сигурно от ученичка/, искаше ми се и нов цвят да имам, но фризьорката беше със запълнен график за деня.  Синът ми беше крайно озадачен  от вида ми  Shocked и ми каза, че приличм на една негова съученичка  hahaha Кой като мене- приличам на 9 годишна  Mr. Green
По отношение на режима- само да ми мине тоя бесен период ще трябва още нещичко да поогранича. Иначе днес кантарът показваше 73  Shocked При това след всичкото плюскане от вчера.
Пооплаках се, вие сте наред!

# 14
  • Мнения: 35
Здравейте, банда! Ех, колко отдавна не съм ви чела. Домъчня ми. Цяло лято хайманосвахме със семейството. Почти не съм мръднала надолу, ама малката почти проходи та се надявам да се повталя.
Елия установих, че с теб имаме няколко общи неща. Аз също съм 73 кг. Имам син на 9 г. /всъщност почти 10/ и малка дъщеря на 9 месеца.
Момичета аз се отказах от всякакви режими. Прекалено ми е нервно, за да спазвам диети. За това се иска спокойствие. Да става каквото ще. Мъжа ми ме харесва и това е най-важното.

Общи условия

Активация на акаунт