Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Привет, пак съм аз и имам питане относн инсеминацията. Четох, това което намерих в зачатие и назад във форума, но много неща остават неясни. Правила ли е някоя от вас, как протича процедурата, какви изследвания са необходими, колко струва и изобщо много питанки ми станаха.Мисълта ми е мога ли да го направя по мое желание, струва ли си, или да чакаме още ....
Цитирай
Здравей!4.5години се пробвах да забременея със следене на цикъла,2 цветни снимки,не мога да преброя броя на спермограмите и броя на посетените лекари и клиники.През 2002г.бях в клиниката на доц.Щерев-проследяване на 3 цикъла,контролни спермограми и след 3 месеца среща със самия Щерев,от която среща без да има открита причина за безплодието той даде консултация за инвитро и ,тъй като аз попитах не може ли първо инсеминация той ми отговори може да се пробва и така ние 2години не отидохме там.Продължихме да обикаляме по други лекари,даже миналата пролет правих инсеминация при Ватев ,но не успешна.
 През месец април след поредната менструация и моето отчаяние казах на съпруга ми ,че отиваме отново при Щерев,защото в интерес на истината там ми се струваше най-професионално отношението,но се плашех от инвитро,но сега се бях решила.На прегледа докторката извади досието ми от преди 2 год. и след като ме прегледа каза:Значи започваме да деистваме както е записал доцента-инсеминация с предхождаща хидротубация.Аз щях да падна от стола,защото бях останала с впечатления,че е записал инвитро и дори попитах ама не е ли инвитро,при което тя започна да ми се кара какво инвитро като на нас всичко си ни е наред.От този момент разбрах,че ние сме загубили 2 години /през които не идвахме в клиниката на Щерев/,а средствата и нервите не можех да ги сметна.
 Така-хидротубадия на 9-ти ден,инсеминация на 14-ти ден.Нямах време да се опомня,защото аз съм от провинцията и пътувахме всеки ден до София и обратно и то точно по празниците от 6май до 9май.Резултат-бременна съм в 8 г.с.
 Не можех да повярвам ,че ще ми се случи и на мен след толкова ходене по мъките.
 Така,че моят съвет е да не се страхуваш от инсеминация.Цялата процедура ми струваше около 600лв,но като сметна през 2-те години колко съм похарчила това си е нищо.
 Намери си подходящ лекар и му вярвай,защото аз непрекъснато подлагах на съмнения всичко,а се оказа ,че от недоверие съм загубила 2 години и доста средства и нерви,но забравям миналото и искам сега вече всичко да е наред.
 Успех!
Цитирай

wjk,

ЧЕСТИТООО  Exclamation

Защо не си ни се похвалила до сега  Smile  Smile  Smile

Пожелавам ти леко бременеене и едно красиво и здраво бебче  Exclamation

Моля, те ако имаш време разкажи историята си в новата тема "Нашите бъдещи мами" (може да я копираш от тук  Exclamation
Цитирай
Честито и от мен , леко бременеене, пожелавам ти здраво, красиво и много усмихнато бебе. Благодаря за отговора.
Цитирай

Sofia

И от мен честито Wjk ! Дано всички проблеми са вече зад вас !
Лека бременност и здраво бебче !
Цитирай

Turku, Finland

wjk, от името на цялото ни семейство, ЧЕСТИТО И ЛЕКА БРЕМЕННОСТ  Laughing  Very Happy  Laughing
Цитирай
Честито wjk!
Ей ама много ми е готино да прочета такова мнение!
Много се радвам и за теб и за Гери.  Very Happy
Лека бременност и най-хубавите бебета на света  Smile

Ей ама да взема и аз да се регистрирам в този форум ли - нещо се повлече крак тук  Wink

Много успех ви желая бъдещи мамчета и много радост! А на всички нас да ви последваме веднага !!!  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.