Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора
използвате ли ексфолиант за лице , колко често и какъв
Цитирай

гр. София

Два пъти седмично ползвам ексфолианта с кайсиеви черупки на Freeman. Пробвала съм много ексфолианти и този и един пак кайсиев на Swiss Formula, който изчезна от търговската мрежа, са единствените които харесвам, защото ми допада съотнешението между размера на частиците и гъстотата на продукта.
Цитирай

Да, използвам.
Ексфолиращ гел за ежедневно ползване на ЕЛЕА.
Веднъж седмично ползвам друг на Арно.
Цитирай

Да използвам на Гарние 3 в 1 ,много съм доволна ! Но, доколкото знам с тях не трябва да се прекалява , не повече от 2-3 пъти седмично !
Цитирай

Но, доколкото знам с тях не трябва да се прекалява , не повече от 2-3 пъти седмично !

Зависи. Има такива, които са за ежедневно измиване и такива, на които на опаковката е написано колко пъти седмично е препоръчително да се ползват.
Цитирай

Here there and everywhere...

Кестенови трици, най-доброто на което съм попадала!!
Цитирай

София

Момичета, откъде могат да се купят продукти на Freeman Smile
Цитирай

Аз използвам на Гарниер 3 в 1 и на Ейвън с кафява захар.
Цитирай

гр. София

Момичета, откъде могат да се купят продукти на Freeman Smile

От магазини за козметика. Конкретно се сещам за аптеки "Ремедиум", магазини "Бонжур", има някои продукти също и в "Пикадили".
Цитирай

София

Най-доволна съм от ексфолианта с кафява захар на Ейвън  Love Знаете ли някой по-качествен с подобни частици, защото повечето ексфолианти са с много малки частици и не полират  Rolling Eyes
Цитирай
Ползвам маски и ексфолианти от серията Планет Спа на Ейвън.В момента ползвам затопляща маска за лице Хавайски термален вулкан и пилинг маската от бял чай пак на тази серия.Скоро ще си взема маските със масло от маслина за хидратация.Съветвам те да обърнеш внимание на маските на Нюкс...велики са
Цитирай

София

Ползвам ексфолиращ гел Galenic, 1-2 пъти седмично. Много е приятен, върши чудесна работа. 
Цитирай

Smallville

Пемзата на д-р Рьоно,1-2 пъти седмично,най хубавият ексфолиант,който съм ползвала Peace
Цитирай

гр. София

...
Знаете ли някой по-качествен с подобни частици, защото повечето ексфолианти са с много малки частици и не полират  Rolling Eyes

Точно в този смисъл написах по-горе, че ми допада съотношението между големината на частиците и гъстотата на крема при Freeman и Swiss Formula. При тях частиците са достатъчно едри, но и кремът не е прекалено гъст, благодарение на което полират добре. Болшинството ексфолианти са с по-дребни частици, а аз обичам да имам усещането за "яко остъргване"  Laughing

Цитирай

използвам ексфолиант на орифлейм с бадемови черупки Peace два-три пъти в седмицата
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора