Мъжът ми ме нарече..........

  • 15 416
  • 179
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз бих си тръгнала на секундата.

# 16
  • Мнения: 2 556
Не бих проговорила на мъжа си повече, ако наистина това ми е казал, докато не ми се помоли на колене 20 пъти. Една дума не бих му обелила, да не говорим за друга комуникация. Ще ми се отще да го виждам и за никакви подобряване на отношения не бих могла да се боря. Уф, не помогнах много, ама на такава наглост човек освен да се дистанцира и да игнорира мъжа си не виждам какво друго може да направи. Пък ако иска да си събера багажа, най-вероятно ще си го събера на секундата, без да му мисля много. Обаче аз не съм пример за подражание, понеже не съм никак търпелива и действам първосигнално. Най-важното според мен е човека да се тръшне и да се извини стократно на първо време.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 819
А може на човека просто да му е изтрещяло. Всеки има лоши дни, когато се чуди с кого да се скара.

# 18
  • Мнения: 54
Добре де това за вечерта,ами предния ден,седмица как сте били,карали ли сте се.....нещо,помисли все нещо трябва да има не вярвам за уред да избухне така,и аз съм чупила уреди но чак до там. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 556
Всички изтрещяват, но далеч не всички се обиждат.

# 20
  • Мнения: 378
Ами да странно е.Вечерях ме си спокойно и аз го помолих да погледне уреда,защото не работи.Той каза- видно е ,че е падал аз обясних,че не е,той ме нарече лъжкиня,опитах да се защитя и излязох мръсен изрод и боклук.Няма нищо скрито това е цялата история.
Не не да има скрито просто нещо друго случило се преди скандала или преди няколко дена и да му се е събрало и това просто да е капака за да изрече тези думи,незнам но е тъпо заради един уред да те обиди така явно отношенията ви преди случката куцат явно е вече че,има липса на уважение спрямо теб замисли се малко.

# 21
  • Мнения: 2 197
Ми след като къщата е негова - събирай си багажа и си тръгвай. Явно човека е събирал доста време и накрая е избухнал. Ако работиш - отивай на квартира. Ако не работиш - крайно време е да почнеш. Ако моя приятел ме ядоса до там, че да реша, че не го искам в моята къща ще постъпя по същия начин. Даже лично ще му събера багажа.

# 22
  • Мнения: 54
Абе не искам да съм клюкарка ама да не би да има друга и да се чуди как да те разкара,просто уреда да е удобния момент който е търсил,а.

# 23
  • Мнения: 93
Думите с които те е нерекъл са много трудно простими  Sad Още повече,че сцената се е разиграла пред децата Close Аз бих си тръгнала на момента. Не казваш как са се развили нещата след скандала.Той извини ли се? Показа ли поне грам съжаление за реакцията си?

# 24
  • София
  • Мнения: 15 458
Има и мазохистки, мойта щерка вече 5 години търпи такива, та и по-лоши обиди, после следват извинения, колко много я обича и, че не може да живее без нея.И винаги е без причина- никога не знаеш за какво и кога ще избухне. А тя всеки път се се хваща и му вярва.Промит и е мозъка.Добре,че не са женени и тя си живее при мен.Но така и нея, и мен ме тормози, защото дори да не се виждат, той прави скадалите и по телефона.Няма отърване от такива хора.Внука, чуе ли да и звъни телефона, излиза от стаята и си запушва с ръце ушите, горкия.

# 25
  • Мнения: 2 448
Ние сме си разменяли доста тежки думи в пристъп на гняв, които знам, че малко хора биха забравили, ама си се знаем, че сме такива и не им обръщам толкова голямо внимание. Ти си знаеш човека и най вече причината. Определено не е за единия електроуред. А ако е само за това, махни с ръка и забрави.

# 26
  • Мнения: 332
Това, че е негова къщата незначи, че има каквото и да е право да изгони законните си жена и деца от там. Аз предлагам на тоя боклук и изрод, какъвто всъщност е той, да му събереш парцалите и да смениш ключалката на бравата, да го видим  Close И с полиция няма право да ви изкара от там, бахти мърляка  #2gunfire Но лично аз с такъв боклук не бих живяла повече и не бих искала децата ми да заприличат на него!

# 27
  • Мнения: 194
Спите ли заедно Rolling Eyes?

# 28
  • Мнения: X
kate_ash, докато четях,точно за същото мислех...
Щом сте семейство,къщата е обща ...и като не му харесва,багажчето в едно сакче и да върви при майка си  или където ще.Ама наглостта...ще гони жена с две деца.
И на мен ми се струва,че работата е по-дебела,не е само до електроуреда...На всеки му избиват чивиите отвреме-навреме,хора сме и сред дебили живеем,ама до такива обиди...
Аз лично бих му събрала багажа и ...докато не се извини поне 20 пъти,както беше писала една мама,да спи под мостовете!

# 29
  • Мнения: 2 716
Той не е изгонил децата, доколкото разбрах. И има хора нискокултурни. Не е задължително всички в къщи да сме на "сър".
Може да е събирал дълго време в себе си и да е избухнал. Пък на нея й паднало като гръм.
Много ни спестяваш, скъпа авторке.

Общи условия

Активация на акаунт