Бактерии в гърлото?

  • 1 384
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
притиснена съм че ще почнем лечение чак утре, 25 дена дъщеря ми на 1г.3. си мислех че е със задна хрема нощно време хърка и спи с отворена уста, но след 3 вида капки се усъмних и отдох дай вземат сексрет оказа се че има някакви бактерии но чак утре след антобиограмта ще се видят какви са за да се знае какъв антибиотик да се изпише, иначе не е имала температура и си е весела има апетит и т.н., но се притиснявам, че е с тези бактерии каквито и да са от 25 дена почти да не са й навредили или знам ли какво вече. някоя мам ако е имала подобен случай да сподели.

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 21:19 от Reza

# 1
  • Мнения: 805
Моята дъщеря миналата зима имаше месеци подред кашлица, която се усилваше нощем като легне. Аз понеже съм против антибиотиците не исках д я водя на лекар, защото ми беше ясно че това ще ми изпишат. Накрая майка ми ме убеди да я заведа все пак. И след като и взеха секрет от устата казаха че има някакви бактерии. Изписаха ми антибиотик( за първи път в живота и), давах и го 4 дни, вместо 10, и то когато се сетя.
Но се оправи, в крайна сметка и аз незнам от какво. Но това с бактерията и при нас беше същото - нищо и нямаше иначе, играеше си, хранеше се...затова и аз близо 2 месеца нищо не предпиех. Не се притеснявай!

 Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 2 227
Първо: заглавието на темата ти е некоректно.
Второ: темата ти не е за тук, а за "здравния".
Трето: никой нищо не може да ти каже преди резултата от антибиограмата, но дори и да знаеше резултата лечение "по интернет" не се прави.
Пожелавам бързо оздравяване. След като си взела мерки, всичко ще е Ок. Успех Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 257
Бързо оздравяване не се притесняваи ще се оправите ние миналата година имахме подобен проблем

# 4
  • Мнения: 872
Щом за 25 дни нищо не й е станало,едва ли ще се влоши за един ден,така,че спокойно изчакай до утре.Бързо оздравяване  Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Заглавието на темата е подвеждащо. Никой не може "спешно" да ви постави диагноза през интернет.
Успех и бързо оздравяване.  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 784
Първо: заглавието на темата ти е некоректно.
Второ: темата ти не е за тук, а за "здравния".
Трето: никой нищо не може да ти каже преди резултата от антибиограмата, но дори и да знаеше резултата лечение "по интернет" не се прави.
Пожелавам бързо оздравяване. След като си взела мерки, всичко ще е Ок. Успех Simple Smile.

Разбирам, че си притеснена, но Люта чушка - пиперлийка   е права!
Успех с лечението!

# 7
  • Мнения: 390
Първо: заглавието на темата ти е некоректно.
Второ: темата ти не е за тук, а за "здравния".
Трето: никой нищо не може да ти каже преди резултата от антибиограмата, но дори и да знаеше резултата лечение "по интернет" не се прави.
Пожелавам бързо оздравяване. След като си взела мерки, всичко ще е Ок. Успех Simple Smile.


Няма как да бъде казано по-добре

Общи условия

Активация на акаунт