НОЕМВРИйските мами се вълнуват и дрешки трескаво купуват!

  • 15 342
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 398
Добро утро кореми.
Закуската днес е от мен

# 61
  • Мнения: 8 944
Добро утро!
Благодаря за закусчицата! Ставам в 6:30 да изпращам каката на училище и съвсем добре ще ми дойде една чудесна закуска!

Какво щях да ви се оплаквам аз?! Моят пъп не е изпъкнал засега, но пък областта около него ме наболява като натъртено като го докосна...  newsm78 Ама сигурно си е нормално, де. То по време на бременност всякакви аномалии могат да се наблюдават.
Мен пък още не ме болят никакви срамни кости... Сигурно още е рано за моите седмички. Предния път като бях бременна също не ми се случи, тъй като родих 6-7 седмици преди термина. Водите ми изтекоха без никакви предхождащи симптоми. И като ми включиха системата с окситоцина чак тогава ме заболя всичко - и кръст, и гръб, и корем...

Днес преди обяда отивам да си взема резултата за гъбичките. Нещо ме съмнява да съм успяля да ги изтребя.  Sad

Хубав ден засега!

# 62
  • Мнения: 398
Тонеска измислих още две заглавия:
НОЕМВРИ иде слънце беж, чакаме бебевалеж!
Мама НОЕМВРИ ще чака с бебчо на топло в тумбака!

# 63
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро!
Ели, точно ми се хапваше нещо  Hug
Комарче,, незнам вече на кого да вярвам, кое е вредно и кое не, или по-скоро не са изпитвани върху бременни, за да могат да кажат дали има противопоказания...
А бонбонките, на мен ми казаха, че са вредни по същата причина ментола плюс, че има аспартам вътре. Изкарах 8 дена хрема на витамин С солена вода и еуфорбиум, мисля че вече е време да се оправям без експерименти.
За болежките в костите, мен много ме болят кълките вече и като си лягам си слагам точно под костта на бедрото една декоративна възглавничка, спи се без проблем и на сутринта ми е по-добре.

Пепенка, да си пиеш всичко и скоро да гушнеш бебочката.

Нелка, за леглата и аз съм на същото мнение, въпреки че се бях влюбила в едно от тези ,които стават след това на юношеско легло, шкафче и бюро. Докато се чудех, ни казаха че ще ни подарят легло и ми отпадна чуденката.

Момичета, хубав ден !

# 64
  • Мнения: 1 031
Добро утро!
Ели благодаря за страхотната закусчица Hug

Пепе дръж здраво още малко - я не сдавай багажа на финала Naughty
Утро и аз имам такъв проблем с пъпа - много ме боли около него като го пипна Rolling Eyes
Миме вече са ти казали за секса след раждането - при всеки е индивидуално разбира се. Когато си готова се започвайте Wink

И аз тази нощ бях от будуващите - само, че аз се опитвах да се преборя с глада Embarassed просто имах чувството, че корема ми свири Петата симфония - 2 часа сигурно съм се въртяла след като упорито отказах да стана Crossing Arms Сутринта бях като булдозер - 3 филии ометох и май още съм гладна ooooh!

Ели мерсаж за заглавията  bouquet

Болничките оздравявайте бързо Hug Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 167
Момичета, прочетох при октомврийките май за ЕБХ - естествена бебешка хигиена. Не бях чувала досега за такова нещо. Да не се ползват памперси едва ли не от самото начало, бебето подавало сигнали и можело да разбереш и да го занесеш над тоалетната. Така бързо се приучвало на хигиенни навици и..... много още.
Нещо не ми се вярва,вие какво ще кажете?

# 66
  • Мнения: 529
Добро утро!
Елица,първото заглавие много ми хареса и благодаря за закуската   bouquet
Аз пък снощи си поплаках малко,че нещо ми беше криво. Знам,че не е добре за беба,но пък цяла нощ не ставах  Confused

# 67
  • Мнения: 31
Добро утро,
Ели, много хубава закуска и заглавията също са страхотни.
Пепена, още малко остана не се предавай на финала.
utro77 , късмет и дано си се оттървала от гадните гъби.
 
Приятен ден на всички  

Нещо ми е  отпаднало и май се мъчи да ме боли глава, моля ви кажете какво мога да пия за всеки случай.

# 68
  • Мнения: 81
Добро утро тумбаланки  Hug
Ели мерсаж за закусчицата   bouquet,ние отиваме на доки и после ще се отчитаме  Praynig
Теди за глава само парацетамол и дано помогне
Хайде и стискайте палци ,че и мен нещо ме мъчат гъби  #Cussing out,та да видим  newsm78

# 69
  • Попово
  • Мнения: 687
Здравейте  Hug
ех ама лоша работа ooooh! не мога да се прегъна, не мога да се опъна... а майсторите още се моткат из дома  Twisted Evil днес казаха последен ден и се замитат, дано скоро свърши този кошмар Praynig

# 70
  • София
  • Мнения: 212
Добро утро момичета!!!
Аз тази сутрин съм много отекла, едвам очите си отворих, пък пръстите едни подути.
Вчера бях на преглед и да си кажа честно нещо не съм много на кеф от това. Първо ме пипнаха, за да проверят дали няма изненадка, след тези болезнени контракции. Но за моя най-голяма радост шийката ми не е мръднала.  Praynig Прегледаха ме, бебчо си върви добре, отговаря със седмица напред(предния път беше с две).  Доктора вика, че се е метнал на някой дядо такъв дългокрак Simple Smile. Дано от прадядовците и синеок излезе Laughing. Застанал е много добре за раждане, но дотогава сигурно ще се измести. Трябва да ида на очен лекар, да си каже мнението за очите ми, но иначе нямам предпоставки за секцио Laughing. Дано очната не е на друго мнение.  smile3556
Увеличиха ми отново магнерота - 3*2, и след две седмици отново ме викат. Взеха ми и микробиология, дано е чиста Praynig, че сега не ми е до гъби Laughing.
Мацки просто ми писна вече от хапчета, от това да не мога да излизам и от седенето вкъщи. Започвам си разходките!!!!!!!
Вале ЕБХ го практикуват много мами, има си и тема във форума. И аз се бях засилила да го чета, но нещо ме домързя(да чета). Трябва тия дни да си седна на д-то и да хвана да прочета статиите.
Пепена ти си на финалната  права, спокойно вече, ще си тръгнат майсторите скоро, бебчо знае кога да излезе.
soniamari и аз така като теб снощи, толкова ми беше до кривяло поради ред причини, ама аз съм си виновна за всичко. Просто слушам много хората около мен. Спираме го вече това.
Всички болнички бързо да се оправят!!!! Hug

# 71
  • Мнения: 3 818
Здравейте и от мен, толкова сте се разприказвали, че не мога да насмогна и забравих половината неща, които щях да ви пиша Laughing Hug

Мимето, за секса питаш, остави умората, ама лохиите къде ги забравяш - те си текат поне един месец, чак след това можеш да се сетиш за това чудо.  Laughing

За картон аз не съм ходила при личната си лекарка, гинеколожката ми направи един, специално за бременността и с него ми издадоха болничния вчера. Иначе аз направление за раждане не взимах предният път и сега няма да взимам - като дойде време за раждане, лекарката ме прекарва през Бърза помощ на болницата и те ми го издават на момента.

За количките аз пак да си повторя за 140-ти път Embarassed - избирайте ги леки, защото като минат няколко месеца и тия колички по 14-15кг ще ви се видят като танкове. Ей я, сега у нас стои старата количка напълно здрава и не ща  да я погледна, защото си спомням колко ми тежеше Rolling Eyes

Мишле, тази болка както я описваш високо горе ми прилича много на моите болежки, които лекарката ми каза, че са от диафрагмата, защото в момента е смачкана от матката. Много непирятна болка и наистина се засилва, когато лежиш. Аз направих един ден безуспешен опит да лежа и мързелувам, всичко ме заболя и повече не съм повторила тази грешка Laughing

Валя, това за ЕБХ-то аз го четох преди време, но не ми допада особено много. Малко залитане в крайност ми се вижда и излишен тормоз. Аз с каката си ползвах памперси на воля, като порасна малко започнах да я уча на гърнето и съвсем леко и безпроблемно и за двете ни на година и половина вече беше без памперс, а на 1г. и 10м. махнахме и нощният. Така че не смятам чак толкова да се вманиачавам да го дебна детето от първия месец Laughing

За леглата - ние избрахме точно такова, трансформиращо се и за по-голямо дете, но пък нашата детска стая заради каката си е напълно готова и просто леглото го съобразихме цветово с мебелите й, мисля че ще стане хубаво  и няма да изглежда като кръпка Simple Smile

Иначе да ви се похваля, че вече две седмици задържам килограмите, което е направо постижение за мен Mr. Green
А днес ще се чуя с докторката ми и тия дни трябва да ходя на преглед, че мина месец, откакто не съм ходила, да видим как вървят нещата Simple Smile

Приятен ден ви желая и да го използвате пълноценно, защото се очертава топъл и слънчев Hug

# 72
  • Мнения: 297
Добро утро и тази нощ успях да спинкам,но се събудих в 6 и такъв глад,ако бях станала сигурно всичко щях да изям дето ми е пред  очите.Успех на мамите,които са на лекар.Излизайте навън че е хубавко времето и  Hug

# 73
  • Мнения: 88
Добро утро и от мен kaffeetrmker_2 !!!

Айде за сега, после ще ви чета, че бетона за стълбите идва, а с родата не може да се разберем(вчера беше ОК,днес махай кофража smile3515 smile3511)
и трябва да си пазя татито,че според тях бил чужд....идиоти.


                                       Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 3
 Здравейте момичета  Hug  welcome на новите мами
 Тонеска прекрасна темичка  Hug
 Аз като тъпк да ви попитам как да си сложа снимка в профила моя от 10 минути гледам и
 се чудя не мога да видя от къде да си кача  newsm78  някой да ми помогне  newsm78 ако може   Hug Laughing

Общи условия

Активация на акаунт