Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 139 отговора

София

Купих един пакет, отварям го и о, чудо!
Нови картинки,  ластични лепенки  Very Happy
Ама дали е случайна партида или имаме късмет? Стандартния пакет са си.....с бат фреша....актив бейби....
Цитирай

София

Май пак е случайно.Тук там излиза някой пакет с ластици сред другите.
Цитирай

И аз явно съм попаднала на такива с ластици Smile Но дано да не е случайност Smile
Цитирай

София

Преди 2 седмици купих от една аптека срещу Инфекциозна болница Памперс 6 и имаше ластици.
Цитирай

на морския бряг

в Турция всички памперси на Памперс са с  ластик.Поне колкото пъти досега са ми донесли   Hug
Цитирай

Под гъбата

Ами Прима/Памперс т.е турските памперси са всичките с ластик. Миризмата им е еднаква с тази на нашият пакет. Цената малко по ниска от на Памперс в България.
Цитирай

в илюзия

аз купих такива от Метро преди около 2 месеца , даже имам тема тук . Много съм доволна от тях нито венъж не пропуснаха Peace
Цитирай

София

Да, и аз съм много доволна, затова се надявам да не е случайно.....
Аз ги купих от Кауфланд.
Цитирай

От 3 месеца купувам само от Pampers/Prima, разликата със стандартните е огромна и в полза на турските. Peace
Цитирай

София

Аз купих размер 2 преди седмица от Метро. Нямат ластици и пускат.  Та си мислех да мина на Либеро.
Цитирай

София...........

Да, и аз съм много доволна, затова се надявам да не е случайно.....
Аз ги купих от Кауфланд.

Кой номер си купувала и от кой Кауфланд?
Цитирай

София...........

От 3 месеца купувам само от Pampers/Prima, разликата със стандартните е огромна и в полза на турските. Peace

Къде се продават и как изглежда опаковката?
Цитирай

Опаковката е абсолютно същата като на класическите, но вместо Pampers пише Prima. Smile
Знам къде се продават в Габрово, за др. градове не мога да помогна.
Цитирай

Sofia

Още при миналата случка установих, че всички памерси номер 6 са с ластици. Такива съм купувала и купувам и досега от различни вериги и градове - всички са били с ластици Peace
Цитирай

София

Последният пакет който купих е точно такъв и от Кауфланд. Незнам дали е случайност, но определено ми харесва много повече... дано да не попадам вече на "старите". 4-ти размер имам предвид, незнам за другите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 139 отговора