«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕродължаващо образование
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
480-494 от 756 отговора

у дома

ћнени€: 201
„ета,чета похвалите за Vous etes ici (съжал€вам, н€мам ударени€) и искам да питам - н€кой да ги има сканирани или да ги е намирал сканирани в нета, че търсих, но нищо не излезе.
ћисл€, че ще е полезно да ги имаме, след като граматиката е така добре дадена.

Ѕлагодар€.
÷итирай

ћнени€: 793
търс€ го от доста време, но не го намирам, има панорама, кампюсите и алтер его.
јко н€кой попадне и на вуз ет, мол€ да го шерне  Hug
÷итирай

ћнени€: 3 520
јко ги паз€, може да ги сканирам сега отпуската.
»мам н€какви смътни спомени, че ги дадох на н€кого и много ще ме е €д, ако не съм си ги прибрала  Laughing
÷итирай

ћнени€: 3 520
јбе много сме загубени.
’а, честит ви празник на ‘ранци€  Mr. Green
∆ела€ ви успешно учене на езика и много екскурзии до там да си го упражн€вате  Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=OAMuNfs89yE
÷итирай

јйде честито и от мен, и дано всички да идем Wink
÷итирай

—офи€

ћнени€: 44
joya,≈овин момичета, ама мо€та даскаличка се намира в Ћозен Crazy ƒобре, аз ще отида да вид€ дали ще ми допадне и ще помъдр€ Smile
joya би ли ми пуснала на лични координати на тво€та учителка?ћо€та иде€ също е за интервю:)
ќтносно учебника Vous etez ici -днес си го купих от графа.ƒвата учебника и двете тетрадки за 45лв, даваше ги за 48, но ми направи отстъпка Wink. Ѕих искала да помогна в случа€, но н€мам скенер Blush. јко н€кой иска да си го купи борсата се намира като вървиш по √рафа от д€сната страна в посока —ъдебната палата има безистен. ато се влезе в него веднага се вижда аутлетта на Pepina M.“очно там е от д€сната страна Peace
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 127
ћомичета,искам да пиша на френски,но като н€мам на клавиатурата френските букви с ударени€та,малко тъпо се получава..ћол€,ако знаете,кажете ми как да се "сдоби€" с т€х..специална клавиатура ли ми тр€бва  или има и друг начин....
÷итирай

ћомичета,искам да пиша на френски,но като н€мам на клавиатурата френските букви с ударени€та,малко тъпо се получава..ћол€,ако знаете,кажете ми как да се "сдоби€" с т€х..специална клавиатура ли ми тр€бва  или има и друг начин....
Ќай-елементарни€т начин който се правеше едно време е, просто да си налепиш с лейкопласт буквикчите, а ‘р. клавиатура си добав€ш от уиндоус.
јко това те дразни, просто си купуваш от н€къде клавиатура с френски символи, 100% има .
÷итирай

анада

ћнени€: 629
ƒоскоро и мен това ме вълнуваше, но се справих. —ложни за изписване са ударени€та, останалите букви се припокриват с англ. клавиатура. »зползват се комбинаци€ от клавиши за буквите с ударени€. Ќапример:
«адържате alt и пишете цифрите 0224 после пускате ALT-a и се изписва = à, по същи€ начин и другите
ç  задръжте alt 0231 ç
è 0232 è
é 0233 é
 омбинаци€та на клавишите  за вс€ка една буква е написана в менюто Insert - symbol

ƒруги€т начин:
CTRL + , then c : ç
CTRL + ` (accent under tilde) then a,e,i,o,u : à,è,ì,ò,ù
CTRL + ' (apostrophe) then a,e,i,o,u : á,é,í,ó,ú
CTRL + SHIFT + 6 then a,e,i,o, u : â,ê,î,ô,û
CTRL + SHIFT + : (shift ћ, colon) then a,e,i,o,u: ä,ë,ï,ö,ü
÷итирай

≈ защо  newsm78 »ма си френска клавиатура в ”индовс, просто тр€бва да си € извадите, както вадите английската или българската ....
…ори, ще дам координати, ама искам първо да говор€ с не€, да не става зад гърба и Smile
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 127
ћного ви благодар€,пробвах с Alt  и цифрите,получава се!«асега това ме устройва!

ѕоздрав€вам ви с две мои любими песни: (avec paroles)

http://www.youtube.com/watch?v=8F-hBXKixNU

http://www.youtube.com/watch?v=9GVtO0S0m4c

« ѕоследна редакци€: нд, 17 юли 2011, 14:37 от dani t »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 44
≈ защо  newsm78 »ма си френска клавиатура в ”индовс, просто тр€бва да си € извадите, както вадите английската или българската ....
…ори, ще дам координати, ама искам първо да говор€ с не€, да не става зад гърба и Smile
ƒобре joya  bouquet
÷итирай

ћнени€: 16
http://www.lepointdufle.net/
÷итирай

ћнени€: 0
«дравейте, н€кой може ли да ми помогне с едно съкращение от френски - "dac" ?  Rolling Eyes
÷итирай

пак на –ив √ош

ћнени€: 983
јко е в разговорен език, най-веро€тно е "d'accord" = "съгласен"
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
480-494 от 756 отговора