Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

Чувствате ли се оценени?
Къде, в коя област - професионална, в семейството, У форОма, сред приятели...

Когато не сте били оценени по достойнство - Смятате ли, че сте направили достатъчно, но другите не са ви разбрали? Търсите ли грешките в себе си? Какво правите за да промените ситуацията?

Когато сте получавали признателност: С лекота ли го постигнахте? Чувствате ли се незаменими за тези хора? Кое е това, което е накарало другите да ви почустват по-специални?

Реших да добавя този линк: http://misli.hit.bg/hasanyonetoldyou.html
Просто го добявам, него няма нужда да коментирате, освен ако не искате.  Love
« Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 23:42 от Бо_ »
Цитирай

София

Лелеее сериозно ли питаш и за форома?  Laughing
Иначе общо взето се чувствам оценена, единствено в частта домакинстване/отглеждане на наследници не е баш така, както бих искала, ама аз щото искам много сигурно и щото считам това за най-тежката работа на света..
Изобщо прави ми впечатление, че колкото повече се набирам, по-малко се оценява. Най-сериозните оценки са идвали спонтанно. Wink
Цитирай

Единствено и напълно от съпруга ми и това ми е достатъчно.

От дъщеря ми - щастлива съм, че още не е избягала от вкъщи. Все пак е признание. Laughing
От роднините - явно да, щом от черната овца се превърнах в смугло агънце. Crazy
От шефа и колегите - само морално, не се брои. Crossing Arms
От приятелите - щом още им се пие с мен, ставам. bowuu
От форума - тц, никъв бан още не са ми сложили, значи изобщо не оценяват скритите ми заложби  Thinking

Mr. Green
Цитирай

София

Този въпрос не си го задавам. Важното е да не се чувствам недооценена. Щото става малко като недотакована.
Какво означава да ме оценят приятелите? Как баскам туршийката или к`во... Приятелите са приятели.
Аз такава каквато съм, карам хората да ме приемат такава каквато съм. За някои специална, за други просто досадна.
Цитирай

Чувствам се, да. Децата са още малки да го показват, но са ми достатъчни радостните писъци, когато се прибирам вечер. В работата - също. Не ми го казват често, но от трети места разбирам.  Mr. Green Иначе и аз така:

От шефа и колегите - само морално, не се брои. Crossing Arms
От приятелите - щом още им се пие с мен, ставам. bowuu
Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Цитирай

За някои специална, ...

Това е достатъчно да се чувстваш оценена.
Но е и важно да си специална за специалните, за теб хора!
Цитирай

София

Днес се чувствам особено недооценена. #Cussing out Направих каквото зависеше от мен, така мисля.
Яд ме е, че се нещата се гледаха формално, а не рационално. Криво ми е, яд ме е на мен си... и аз не знам защо.
Цитирай

Stara Zagora

Има дни в които се чувствам оценена,но има и такива в които се чувствам доста неоценена.
Цитирай

Аз съм преоценен.  ooooh!
Цитирай

Stara Zagora

За да си преоценен преди това си бил оценен.Това е важното.
Цитирай

Никога не съм се замисляла за това.  Thinking
Цитирай

Оценена съм, да. Някои ме надценяват, други ме подценяват.
Цитирай
В стаята сме две колежки. Днес другата или не се е къпала, или има хормонални проблеми, толкова много смърди, та в цялата ни стая не се трае. Ходя до тоалетната, пафкам в коридора, отварям да се проветри, а вътре смърди все по и по. Как мислите, като влизат колеги от другите стаи, дали оценяват парфюма ми и балсама ми за тяло, тъй като аз не мисля така и се чувствам недооценена.
Цитирай

Днес се чувствам особено недооценена. #Cussing out
И аз така.
Нямам търпение да дойде утрешния ден.
Цитирай

София

Дъщеря ми е единственият човек,който ме цени истински.Другите не осъзнават какво точно представлявам аз в пъзела на техния живот.Имам предвид сина си и мъжа си,родителите са нещо,което не коментирам,те ме обичат,не ме оценяват.Но мъжете...мъжете все си мислят,че могат да се оправят сами,но не знаят колко са далече от истината.....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора