Медът - по-ефективен от антибиотиците!?

  • 2 500
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Да,каката обича много мед и обикновено с това и подслаждам закуските.Обича и да го яде чист от бурканчето.

# 16
  • Мнения: 678
Да давам й всеки ден,но предпочита боровия.
Много обича чай с мед.
Даже тя ме подсеща да й давам мед.

# 17
  • Мнения: X
Боровият много помага за кашлица .  Peace
Обаче той не е истински мед, не е направен от пчели, а е сладко от борови връхчета.

# 18
  • Мнения: 663
Давам, всъщност с това му подслаждаме напитките- чай, мляко (захар не ползваме). Давам му и смесени равни части сусамов тахан и мед-страшно обича, ще пробвам и идеята с  пчелен прашец.

# 19
  • Мнения: 1 650
Ники сутрин пие чаша прясно мляко с лъжичка мед, а през деня още 2 чаши билков чай с мед.

# 20
  • Мнения: 1 029
и аз давам мед на дъщеря ми редовно.Давам й от както навърши годинка.Давам й в различни форми- в чай, с мляко или просто от лъжичката.Когатои е с хрема дори й капя в носа чай от лайка с много мед

# 21
  • Мнения: 2 082
давам всяка сутрин по една лъжица смлени мед ,лимони,орехи и пчелен прашец.сместа не е толкова гъста и сладка като чистия мед...

# 22
  • Мнения: 3 506
Не, не давам редовно. Когато са болни - с чая, когато са здрави - пак с чая Simple Smile Чат-пат подслаждам много кисели сокове с мед. Не го обичат много и го надушват в други неща, например мляко, а аз съм човек, който в общи линии се доверява на индивидуалните вкусови усещания - щом не го харесват, може би не им е необходим.

# 23
  • Мнения: 663
Пела, какво е значението на   храненето със захар  на пчелите?

# 24
  • Мнения: 2 655
Меда е истински, когато е най-близо до този в природата. Вуичо ми гледа пчели и ги храни със захар. От това се печели повече, но ...

Общи условия

Активация на акаунт