Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 14
Здравейте момичета,
от доста време ви чета и днес вече се включвам и аз направо по темата. След два положителни теста ми потвърдиха, че съм бременна, сдобих се със снимка и рецепта за Дуфастон поради кафеникаво зацапване, което ми се появи днес точно преди прегледа. Моля Ви препоръчайте ми лекар във Варна, от който сте доволни, и който ви е наблюдавал по време на бремеността.
Благодаря

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 03:22 от Mamma

# 1
# 2
  • Мнения: 3 621
Петя, честита бременност , пожелавам ти едно здраво бебче
а за гинеколог във Варна по-добре попитай във варненската темичка, те ще ти кажат

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332520.0

# 3
  • Мнения: 4 335
Честито и лека бременност  bouquetЕто тук погледни http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332688.0  Wink

# 4
  • Мнения: 1 367
Честито и от мен и лека бременност!Лекар не мога да ти препоръчам,защото не съм от Варна,но искам да те предупредя много да внимаваш с това течение!Не искам да те плаша излишно,но преди няколко години пренебрегнах подобно течение при първата ми бременност,смятах,че ще мине,но се случи най-лошото....Затова не го подценявай.Извинявай,ако съм те стреснала,но без да те познавам,искам да те предпазя  Hug

# 5
  • Мнения: 7 723
Ай, честито  Hug    bouquet

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито  bouquet
Лека и безпроблемна бременност Hug

# 7
  • Мнения: 645
Честито!   bouquet Hug

# 8
  • Мнения: 194
Здравей и честита бременност  bouquet дано да е лека и безпроблемна.За Дуфастона не се притеснявай аз също го пиех в началото защото имах контракции.За лекар-аз лично ходих при Петинка Цветкова и съм страшно доволна,много внимателна и отзивчива жена,обяснява всичко.Единственият минус е,че много трудно се записва час,тъъ като доста бременни ходят при нея.Ако те интересува-пиши ми на лични ще се опитам да те запиша.

# 9
  • Мнения: 1 103
  bouquet  Честито   bouquet

# 10
  • Мнения: 4 433
Честито Hug  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 733
Честито и от мен!

# 12
  • Мнения: 1 155
Честито и лека бременност!!!  bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Здравей, най напред бих те посъветвала да прочетеш правилата на форума, аз да се ориентираш как да си публикуваш правилно темите за да улесняваш потребителите. Виж от колко поста до сега няма отговор на въпроса.

Цитат
1. Постингите и темите трябва да се в съответния тематичен подфорум
(препоръчително е потребителите да прочетат описанието на форума преди да постват).
Теми, неотговарящи на тематиката и описанието на форума, ще бъдат премествани по преценка на модераторите/администраторите.

...........
5. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описващо съдържанието на темата.
Недопустими са заглавия от рода на:
Помогнете ми, Спешно, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н.

По темата: Аз бих ти препоръчала д-р Скочев от ОКРБ, много добър специалист и нито едно лишо мнение не съм чела или чула за него  Peace . Лошото е, че не работи със ЗК (за прегледите говоря). Леко раждане. Ако не можеш да откриеш координати пиши, ще ти ги дам. Леко раждане

# 14
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Честито  bouquet
Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!

# 15
  • Мнения: 439
Честито,лека бременност и от мен...и аз имах подобно зацапване в началото,но след това всичко беше наред Peace

# 16
  • Мнения: 528
Честито и от мен  bouquet
Лека бременност.

# 17
  • Мнения: 645
  bouquetЧестито лека и безпроблемна бременност

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 Grinning Честито , лека бременност и здраво бебче на финала   bouquet

# 19
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честито   bouquet
лека бременност

# 20
  • Мнения: 298
Честито и лека бременност.  bouquet

# 21
  • Мнения: 7 201
Честита бременност!  bouquet
Пий си Дуфастона и почивай повече! Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 37
Честито  bouquet!Горещо ти препоръчвам Д-р Алфред Якуб да ти следи бременноста по ЗК.Той работи в родилно на Окръжна болница,а консултациите води в ДКЦ Чайка.Много внимателен и отговорен.Аз имах сериозни проблеми в 5-ти месец,приеха ме в болницата и там Д-р Якуб ме обгрижваше сякаш съм му близка роднина,съвсем безкористно при това.Не само добър лекар,но и Човек!  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 290
Горещо ти препоръчвам Д-р Алфред Якуб да ти следи бременноста по ЗК.
Peace

Друг вариант - д-р Мирчева. Нея я препоръчват Танев, Николов, за следене по ЗК, а това са лекари и хора, на които аз се доверявам в преценката си.
 Hug и лека бременност

# 24
  • Мнения: 1
Здравей и аз съм от Варна и чакам вече всеки момент да родя.Ходих на женска консултация при д-р Елена Димитрова.Тя изражда в окръжна болница,да ти кажа честно преди бях при д-р Марков във военна болница ,но акушерката там е отвратителна и се преместих при Димитрова в 4 ия месец-много съм доволна и всеки път те гледа на видеозон,което според мен е хубаво. Тя работи в мед.център ЕКВИТА близо до ВИНС-а ,ако искаш ще ти дам телефони.

# 25
  • Мнения: 27
Аз родих секцио при д-р Елена Димитрова и съм страшно доволна. С много добри впечатления съм и от д-р Якуб, така че който и да избереш от двамата няма да сгрешиш.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 188
Аз също родих при д-р Елена Димитрова! Изключителен Човек и Професионалист. Обръща внимание на пациентите, не претупва прегледи. Много съм доволна. И още 5 деца да имам, всичките при нея ще ги родя. Изключително много обичам тази жена!
Успех!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт