Случка в детската градина - как да реагирам?

  • 2 281
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...
Ситуации и сценарии всякакви-ами ако хлапето драсне на улицата, падне по стълбите, задави се..или кой знае какво.....

Може да падне по стълбите даже в присъствието на госпожа или леля, за съжаление. Аз самата не съм имала време да реагирам в подобни ситуации, така че не може за всяко подобно нещо да изпадаме в паника.
Още нещо - няма начин моля другарката да зареже 20 деца на двора, за да придружи едно до тоалетната или мивката например.

# 16
  • Мнения: 2 197
Поне от това, което си описала не виждам никакъв повод за притеснение и мисля, че излишно си създавате стресове. Нали все пак е бил в градината, а не са го пуснали на улицата...Не виждам проблем и в това, че непозната жена го е придружила, вие не я познавате лично, но нейното дете също е в тази градина и следователно лелката я познава. И тя какво точно щеше да направи жената, че те е страх чак да си го помислиш? Щеше да грабне нейното и твоето и щеше да изчезне яко дим? Да бе Wink
Подкрепям.
Доколкото разбирам детето ти е над три годишно. Достатъчно голямо е да знае къде да отиде. Моята дъщеря се оправя абсолютно сама - по никакъв начин не позволява да бъде водена за ръка, защото тя е кака (така твърди). Пускам я сама да си влиза я яслата, както и да излиза или влиза в двора. Лелките не се притесняват, аз също. Твърдя, че детето ми е достатъчно интелигентно да отиде там накъдето е тръгнало или изпратено.
Създавате си притеснения за глупости.

# 17
  • Мнения: 23
 Joy Joy  Joy
Нали персонала познава родителите?
Понякога наистина се преиграва newsm78

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
Не виждам какъв е повода за притеснението. Родителите на децата винаги помагат с каквото могат - средства, труд или услуги. Детето не е напускало района на градината. Не бива сами да си търсим за какво да се притесняваме.

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
...отишла в детската градина тръгвайки за втори етаж дребуса и подвигнал от фоаето...

И да исках да изкажа мнение, щеше да ми е много трудно  Tired

# 20
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Не са стряскай толкова. А ако бабата беше отишла пет минути по - късно ....какво?, нямаше и да разберете.
Впрягате се за много глупости.
Чак ми е чудно, дали пък аз не съм нещо в ред Laughing

Общи условия

Активация на акаунт