хремаво бебе

  • 4 030
  • 32
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
как да и помогна да спи спокойно, че носето и хърка явно нещо я дразни, сложила съм и капки и съм надигнала матрачето, други идеи

# 1
  • Мнения: 1 367
Много внимателно с клечка за  уши можеш да бръкнеш в нослето,за да обереш секрета, итогава да слагш капки.Има и специални спрейчета,които помагат секрета да излезе.Слагат се преди капките за нос,за да изчистят лигавицата и капките да подействат по-ефективно.Например "Тетрисал".Мисля,че и "Стеримар" е с подобно действие.Но най-добре питай вашия лекар.

# 2
  • Мнения: 257
Аз ползвам Nisita много съм доволна изкарва секрета както те е посъветвала steli76 можеш внимателно до почистиш нослето с клечка за уши

# 3
  • Мнения: 3 312
и аз съм доволна от Низитата  Peace

# 4
  • Мнения: 3 743
Може да пробваш и с помпичка да изсмучеш сополките, които я дразнят, като преди това капнеш физиологичен разтвор в нослето.

# 5
  • Мнения: 7 723
Вземи си ксиломатозолин. Детски.
Изсипи вътре и половин ампула вит.С,
а може и половин адреналин (ако намериш) Peace
 

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз пръскам физиологичен разтвор и после с помпичката

# 7
  • Мнения: 486
Аз пръскам физиологичен разтвор и после с помпичката
и Аз така  Peace, когато е много хремва е спяла гушната в мен полуизправена, за се стичат секретите по лесно.

# 8
  • Мнения: 1 512
Ползвам Стеримар и помпичка.

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Вземи си ксиломатозолин. Детски.
Изсипи вътре и половин ампула вит.С,
а може и половин адреналин (ако намериш) Peace
 

Руске, ама ти сериозно ли  Shocked това бебе е много малко.

Аз действам със Стеримар.

# 10
  • Мнения: 4 433
Стеримар и Виброцил Peace

# 11
  • Мнения: 1 155
С помпичка издърпваш сополките и после може да напръскаш нослето с Стеримар и ако това не помогне сложи капчици.

# 12
  • Мнения: 552
И моя в момента е със запушен нос  много тежко спи TiredПръскам му първо Стеримар и после една капка във всяка ноздра Виброцил...ама не помага много SadДоки му предписа адреналин,но на мен ми се иска да изчакам малко преди да го пробвам,струа ми се много ударно за малко бебе Rolling Eyes
А вие как сте с яденето?Бебчо не е от най-ящните,но сега с тази хрема е върха на неяденето ooooh!

# 13
  • Мнения: 3 695
Физиологичен разтвор.  Peace

# 14
  • Мнения: 354
Е как адреналин?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт