Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 14 -Тема 34

  • 27 858
  • 588
  •   1
Отговори
# 15
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Дзак и от мен!
Кате -   bouquet
За сега нямам поръчка за първа дата. Не се надявам да ми звъннат за такава, но все пак ...
Успешна кампания момичета.

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Честита темичка!
Успешна кампания на всички!
Аз засега ще пускам на втора дата, че първата ми е утре и не съм раздала още всички каталози.

# 17
  • София
  • Мнения: 242
Добро утро, дами, току що си пуснах поръчката, в 10:35, дали ще ми я пишат експресна с днешна дата...?

# 18
  • Мнения: 611
Успех и от мен на всички, аз утре ще пускам и горе-долу е добре, поздрави за новите клиенти - това е много хубаво! Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
Добро утро и от мен  Grinning

Още няма обновяване на сайта в информацията за К14  Confused
Един път направиха актуализация за миналата кампания, и стига им толкова  Tired

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
При мен преди малко обновиха  Laughing Явно малко по-бавничко действат, но все пак действат  Peace

# 21
  • Мнения: 15
здравейте и от мен Simple Smile.
аз не съм представител, но пиша тука защото имам един въпрос. една приятелка е дистрибутор и понякога ми дава нетната оферта да си поръчам и от там. тоя месец си поръчах една чанта от нетната. на корицата е и я взех за червена, ама май почнах да се съмнявам че може да е и лилава. накой можели да ми каже какъв е точно цвета й?

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Еее, най-после пуснаха инфото за кампания 14  Grinning

Подаръците:

Подаръци за Топ Представителите

Всички Представители членове на Топ клуб Сребърна звезда ще получат Успокояваща маска за лице PlanetSpa, каталожен номер 33688

  Всички Представители членове на Топ клуб Златна звезда ще получат Спирала
с гел-коректор за изтриване на грешни следи Black, каталожен номер 32045

Всички Представители членове на Топ клуб Платинена звезда ще получат Лосион за тяло BondGirl007


# 23
  • Мнения: 611
Отново пиша, някой да знае за ръкавиците от каталог 14 с. 58 - дали има указание за това коя точка за какво действа.

# 24
  • Перник
  • Мнения: 20
Пожелавам успешна кампания на всички.

# 25
  • Мнения: 519
успешна кампания на всички!

# 26
  • Мнения: 157
Еее, най-после пуснаха инфото за кампания 14  Grinning

Подаръците:

Подаръци за Топ Представителите

Всички Представители членове на Топ клуб Сребърна звезда ще получат Успокояваща маска за лице PlanetSpa, каталожен номер 33688

  Всички Представители членове на Топ клуб Златна звезда ще получат Спирала
с гел-коректор за изтриване на грешни следи Black, каталожен номер 32045

Всички Представители членове на Топ клуб Платинена звезда ще получат Лосион за тяло BondGirl007




здравейте и от мен

аз тука да кажа - само на мен ли подаръка на златна звезда повече ми харесва от платинена? (не че съм златна/платинена де, но като ги гледам така) Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 819
Момичета,успешна капания на всички и от мен PeaceПри мен този път май ще е мнооого слабо,ама здраве да е Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 210
Добро утро, дами, току що си пуснах поръчката, в 10:35, дали ще ми я пишат експресна с днешна дата...?

Според мен ще си е редовна, но не мога да кажа със сигурност. Аз последния път пуснах експресна , а те ми я приеха като редовна - пак беше около този час.

# 29
  • Мнения: 463
Здравейте и от мен момичета, Кате  newsm20  bouquet благодаря ти за бързото коригиране на данните ми, а и за темичката също   bouquet.
Да ви попитам нещо, във фактурата ми е включено някакво писмо, но нямах такова newsm78, някой да ме светне за какво ще да е било.....
Пожелевам на всички много успешна кампания Stop

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 15:52 от РИДИК

Общи условия

Активация на акаунт