Въпрос за гинеколог към бургаските мами

  • 2 666
  • 26
  •   1
Отговори
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Здравейте бъдещи мами! В неделя 28.09.2008 разбраь, че съм бременна. Направих си тест и се показаха чаканите две чертички. Вчера ходих до личната  лекарка и тя ми каза, че трябв ада си намеря гинеколог, който да води консултациите по време на бременността. Аз  вече доста години съм Бургас и знам при кой гинеколог бих отишла на преглед, но не знам кои гинеколози водят консултации. Моля ви да ме посъветвате като ми препоръчате някой, с който ще се чувствам сигурна и спокойна през предстоящите ми осем -  девет месеца. Предварително ви благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 103
Здравей cvetulka ! Доколкото знам, д-р Мърмарова води ЖК - но не съм сигурна дали е по здравна каса всъщност  newsm78  Но е много добър специалист и аз съм много доволна от нея. Леко бременеене и след 9 месеца - едно малко, сладко бебече !  Peace

# 2
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Здравей, понеже още не съм ходила и не съм много запозната - колко пъти месечно се ходи на консултация? Колко се плаща ако консултацията не е през здравната каса? И може ли да ми дадеш някакви координати на д-р Мърмарова? Благодаря за пожеланията. Hug

# 3
  • Мнения: 627
При който и да идеш, мила, по здравна каса се плаща само мерене, теглене, два пъти кръв и урина. Ако искаш да гледаш бебето на видеозон, по 20 лв. всеки път. Един горещ съвет - не ходи при Ангелов, в Света София. Ужасно вулгарен тип, дрънка глупости, наплашва те до смърт, изобщо - пълен некадърник!
Леко бременеене, хубаво, здраво бебче ти желая newsm10

# 4
  • Мнения: 371
За Ангелов и аз съм на твоето мнение,ужасен е Close веднъж ходих по спешност докато бях бременна и няма да повторя никога Naughty

# 5
  • Мнения: 103
- колко пъти месечно се ходи на консултация? Колко се плаща ако консултацията не е през здравната каса?  Hug
нА консултация се ходи веднъж месечно. Имам някакъв спомен, че съм чувала, че женската й консултация е по здравна каса, ама не съм на 100 % сигурна. А ако ходиш на частно -  newsm78 - и идея си нямам - сигурно си плащаш прегледа (с видеозон) и изследванията. Ама нищо не ти пречи да й се обадиш, за да попиташ. За съжаление нямам тел на кабинета й. но имам мобилен : 0889809310 - д-р Мърмарова. Късмет!  Hug

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 337
 Peace
аз съм с 2 ръце ЗА д-р Мърмърова


Леко бременеене и много здраво и пухкаво бебе и бързо възстановяване ти желая!!!  bouquet

# 7
  • Мнения: 344
Мърмарова и Гамишев делят един кабинет  , който се намира на ъгъла на Гурко и Републиканска.На вратата има телефоните и на двамата.Моята бременност я води Гамишев /0898619289/, пое ми и раждането.Аз съм много доволна.За Мърмарова съм чувала хубави неща.Знам , че води консултации , но не изражда. Прегледите са всеки месец , а ултразвука се заплаща.Има само два безплатни прегледа по програмата "майчино здравеопазване".За изследванията - касата ги поема.
За Ангелов съм на същото мнение като другите НЕ ХОДИ!!!!
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!

# 8
  • Мнения: 344
Сетих се за адреса - Цар Симеон 82 Peace

# 9
  • Мнения: 16
Първо честито за хубавата новина! Simple Smile
Аз ти препоръчвам  Д-р Дорийска. Тя ми водеще консултациите и тя си ме израждаше. Нямам никакви оплаквания от нея и съм и много благодарна за положените грижи!  bouquet  Ако искаш мога да ти дам адрес и тел.
Пожелавам ти лека бременност!

# 10
  • Мнения: 34
Аз преди две години и половина раждах при Ризова.Тя ми следеше и бременността.Имах голям късмет и раждането беше перфектно без усложнения.Но недей да отиваш при нея.Нещата които чух за нея след като родих(добре че не ги бях чула преди раждането)бяха отвратителни.На частно ходих при Георгиев и бях много доволна от него.

# 11
  • Мнения: 85
Аз  с двр ръце ти препоръчвам д-р Нина Добрева
много е добра
ако искаш адрес и телефон пиши

# 12
  • Мнения: 581
Аз ходя при Ризова. Не съм видяла досега лошо отношение от нея. Доколкото разбрах тя много много не обича да и се лигавиш. Нямах късмета първия път да раждам при нея но сега се надявам като му дойде времето тя да е.

# 13
  • Мнения: 5 539
Ризова е ужасен шивач. Не е само мое мнение.

# 14
  • Мнения: 34
Мен ме спаси това ,че съм приятелка на найна позната.И не съм от лигавите!И за късмет имах 1 шев.

Общи условия

Активация на акаунт