как обличате за сън?

  • 2 403
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 371
Моят син е на същата възраст спи с боди дълъг ръкав и тънки ританки в спално чувалче Peace

# 31
  • Мнения: 1 701
Ами зависи от температурата в стаята...
Калина спи на 20-22 градуса от септември до май горе-долу.
Обикновено е с боди с къс или дълъг ръкав, пижама /памучна или бархетна, в зависимост от Т/ и чувал. Спи боса, откакто не носи ританки.  Wink

# 32
  • Мнения: 1 155
Дъщеря ми е на 1.6 г. обличам й боди с дълъг ръкав, пижава и я слагам в спално чувалче.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
А за новородено през Декември, да взимама ли пижамка.За сега съм купила единствено Гащеризонче "Сънчо", което е памучно и с лек а вата /вата силно казано/.Да има ли отдолу боди и само с олекотено одеялце може ли ?Ако Т през ноща е 20 градуса например  Peace

# 34
  • Мнения: 529
Ние явно сме най-навлечени --боди с дълъг ръкав и отгоре пижама пак с дълъг ръкав и доста завит ,и пак ръчичките са студени.

# 35
  • Мнения: 388
До 1,6г. обличах боди с дълъг ръкав и чувалче. Имах лятно и зимно.

# 36
  • Разград
  • Мнения: 518
Ние сме на 4-ри месеца, обличам боди-потник и пижамка тип ританки, завивам с олекотена завивка. В стаята температурата е около 20 градуса.

# 37
  • Мнения: 2 111
В момента спи с боди с дълъг ръкав,ританки,блузка и спално чувалче пролетно без ръкави.

# 38
  • Мнения: 2 100
Спи с боди дълъг ръкав, долнище от пижамка, чорапки и олекотено. Но аз се застраховам, тъй като постоянно се отвива.

# 39
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
спи с боди-пижама, някои от които са като ританки, чорапки сега не слагам, завивам с одеалце и пак се отвива  Wink

# 40
  • Мнения: 1 473
При температура в стаята 18 градуса синът ми, който е на 5 месеца спи с боди потник или с къс ръкав, пижама, чорапки и  чувалче.
От раждането спи в чувалче и въобще нямам притеснения, че може да се отвие.

# 41
  • Мнения: 552
При температура в стаята 18 градуса синът ми, който е на 5 месеца спи с боди потник или с къс ръкав, пижама, чорапки и  чувалче.
От раждането спи в чувалче и въобще нямам притеснения, че може да се отвие.
И ние сме така,само дето е на почти 9 месеца Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 518
Вечер му обличам боди с дьльг рькав и ританки.Лятото спеше бос,но вече не смея,понеже се отвива,а напоследьк не иска в чувала.
Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 39 756
В момента Алекс спи с боди с дълъг ръка и ританки. Имаше малко по-студени вечери, в които слагах дребния в спален чувал.

# 44
  • Мнения: 304
спим с пижамка

Общи условия

Активация на акаунт