как обличате за сън?

  • 2 404
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Сега спим с тънко чувалче , с боди с къс ръкав отгоре блузка с дълъг ръкав и ританки Peace

# 46
  • Мнения: 822
Спи с боди с дълаг ръкав и в чувалче. Peace

# 47
  • Мнения: 431
Спи с боди с дълаг ръкав и в чувалче. Peace

# 48
  • Мнения: 6 713
В нашата стая е доста топло - 23 градуса, и аз се чудя как да я обличам! Понякога слагам пижамка, отдолу е с боди-потник, а иначе спи и с боди с дълъг ръкав, плюс чорапи, боси крачета и пак в чувалче! Rolling Eyes Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 23 093
Тъй като пижамите са ни по-тънички, в момента спи с плюшени гащеризончета, които ги ползвам само като пижамки  Peace

# 50
  • Мнения: 339
С ританки, боди с къс ръкав и отгоре блузка. После го слагам в чувалчето.

# 51
  • Мнения: 3 034
памучно боди с дълъг ръкав и дълги крачоли, само че тукашните са затворени н акраката като ританки. после в чувалче (сегашното е фина тънка вълна). температурата в стаята никога не надвишава 20 градуса.

# 52
  • Мнения: 257
боди, отгоре пижамка според сезона и леко одеалце.
понякога и чорапки.
Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 2 296
Боди с къс ръкав и пижама тип гащеризон с дълъг ръкав и ританки,не търпи чувалчета от малък и много се отвива.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 857
С боди с къс ръкав, пижамка и чорапки. Завивам го с леко одеалце, но почти през цялата нощ спи отвит.

# 55
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Боди с къс ръкав и пижама. Спи с тънка завивка.

# 56
  • Мнения: 354
пижамка и после в чувалче без ръкави, че много се върти и остава голичък

# 57
  • Мнения: 232
При по- студено време влючвам и радиатор, но винаги ги слагам с боси крачета и пижамки.На мен щом не ми е удобно с чорапи,значи и бебето се чуства така.Това разбира е мое мнение.

# 58
  • Мнения: 486
Нощем не пускам никакво отопление.Не мисля , че е добре да се спи на топло.Малкат е с боди дълъг ръкав и долнище на пижама, завита с олекотена завивка/отвива се нощем/, крачетата -без чорапи.

# 59
  • Мнения: 1 919
пижамка и после в чувалче без ръкави, че много се върти и остава голичък
  и аз така ,но слагам и подниче под пижамката.

Общи условия

Активация на акаунт