Лунна диета - 07.10.08, 12:04

  • 3 585
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 564
Аз тридневката я правя с плодове, кисело мляко и понякога сурови ядки  Peace И мнооооооооооооооооооооого чай  Crazy

# 76
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Благодаря Ви момичета - аз бях прочела по напред, само за плодове и чай, но ми се видя много драстично....няма според мен да издържа, че и на самия ден да пия само вода и сокове. Confused
Аз да се оплача...мисля, че нищо не съм свалила/нямам кантар/.Днес си обух дънките и пак си теснеят по същия начин. CryУж само вода пих, на следващия ден една круша, 5/6 зрънчовци, 10 семки, кисело мляко 0,5% и зелева салата.
Дано сега тридневката е ползотворна. Peace

# 77
  • Мнения: 2 199
За 3 дена -0.100  Cry
Дали е дало отражение това, че предните пъти съм сваляла по 1.5-2.5  ooooh!

# 78
  • Мнения: 564
За 3 дена -0.100  Cry
Дали е дало отражение това, че предните пъти съм сваляла по 1.5-2.5  ooooh!

 Thinking Възможно  Thinking Особенно, ако нямаш много за сваляне... И аз ще съм ОТНОВО тридневна следващата фаза, адски съм доволна, смъквам си стабилно, без да връщам  Party Party Party

# 79
  • София
  • Мнения: 4 052
За 3 дена -0.100  Cry
Дали е дало отражение това, че предните пъти съм сваляла по 1.5-2.5  ooooh!

 Thinking Възможно  Thinking Особенно, ако нямаш много за сваляне... И аз ще съм ОТНОВО тридневна следващата фаза, адски съм доволна, смъквам си стабилно, без да връщам  Party Party Party
А, дали не си в МЦ или да ти предстои? Wink

# 80
  • Мнения: 2 199
А, дали не си в МЦ или да ти предстои? Wink

Предстои след 5-6 дена това ли ще да е причината  newsm78

# 81
  • Мнения: 78
Кой ще прави в пълнолунието тридневка? Hug

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз ще правя Peace

# 83
  • Мнения: 564
И аз и аз  Crazy

# 84
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте Дами,

Включвам се и аз към тридневките. Hug

За 3 дена -0.100  Cry
Дали е дало отражение това, че предните пъти съм сваляла по 1.5-2.5  ooooh!

 Thinking Възможно  Thinking Особенно, ако нямаш много за сваляне... И аз ще съм ОТНОВО тридневна следващата фаза, адски съм доволна, смъквам си стабилно, без да връщам  Party Party Party
А, дали не си в МЦ или да ти предстои? Wink

....това да ме успокои ли трябва Mr. Green  Mr. Green  Възможно ли е?Аз както споделих мисля, че нищичко не свалих. Confused

# 85
  • Мнения: 242
този път не издържах,но на пълнолунието мисля да съм за 3 дни  Peace

# 86
  • Банкя
  • Мнения: 823
Гледам вече започнахте да обсъждате Пълнолунието - затова ето я и новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт