Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Имате ли представа малките миялни на Midea дали си струват? Нямам място за голяма, но ми казаха, че малките били безсмислени, трябвало да ги пускаш по два пъти.
Цитирай

Балчик

Не си струват, но ако ще  е малка - по-добре Бош или АЕГ.
Цитирай

Под гъбата

Цитат
Не си струват, но ако ще  е малка - по-добре Бош или АЕГ.
И аз съм съгласна Peace
Цитирай

Хасково

За колко малка става въпрос ? За колко комплекта ? Аз имам на мидеа за 9, води се малка , и съм си много доволна нищо че е два пъти по ефтина от марковите . Но ако е от тези като микровълнова фурна на размери и аз мисля че не стават просто една тенджерка не побират даже !
Цитирай

София

Моята миялна машина също е малка. За 6 комплекта е, но ми върши чудна работа. Марката е "Електолукс". А за измиването според мен зависи от това какъв препарат ползваш. В началото ползвах някакъв полски, но не измиваше добре и тогава се налагаше да пускам по 2 пъти. В момента ползвам Сомат и разликата е огромна.
Цитирай

Асеновград

майка ми има малка миялна Медеа и е доволна но чесно казано наистина я пуска поне по 2 пъти на ден за 5 комплекта е и не и е достатъчна , иначе е доволна,но все пак няма голям избор на програми Smile
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

абе за някоя и друга чаша и чиния можеш да й разчиташ.
Не е като да ги миеш на ръка.

Но като цяло смисъл от малка миялна - НЯМА.
Цитирай

Baile Átha Cliath

Но като цяло смисъл от малка миялна - НЯМА.

Да, защото консумацията на консумативи е почти като на големите, а събира два пъти по-малко прибори, а тенджери -изобщо.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.