Отговори
  • София
  • Мнения: 5 074
Здравейте момичета    bouquet
Тъй като темата стана доста обширна, смятам за разумно да
отворим нови страници, в които да пишем само хубави неща.

пъвата ни тема,тук се запознахме
втората
трета тема
и четвърта тема



# 1
  • Мнения: 623
Браво Хули  smile3501 smile3508 smile3501 smile3508 Нова тема

Не мога да не се разпиша в нея

Нека в новата ни тема само добри новини и дано няма нови членове

Като за начало ще започна с една добра новина: Има шансове да съм само под наблюдение без химия и без хормони

Днес ми го препоръчаха, а до седмица ще мина през нова комисия която би трябвало да го потвърди

Само трябва на три месеца да си правя ехография и всеки месец прегледи Така че ми предстои ехография и ако всичко е наред  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 ще танцувам танца на успеха
Аз вярвам че ще е наред а вие ми стискайте палци

# 2
  • София
  • Мнения: 5 074
Е, аз се записвам първа в новата темичка  Peace
Новото при мен е следното :
Днес се обадих пак в лабораторията, в която от осем месеца чака
моето злополучно раче за контролното изследване newsm78
И , разбира се още не е изследвано.
Не зная да се смея ли или да плача.
То, май господ наистина  е с мен, защото ако беше 3 плюса.....
А дали и с другите е така ?
Чудно и жалко за българките, защото нашата държава е мащеха за нас.
Съжалявам, че първия ми пост в новата тема е в този нюанс но...
такава е действителността.
Имаше един виц - кажи с коя новина да започна ?
С добрата или с лошата ?
Аз започнах с лошата  bowuu
Сега добрата - Кана е много добре.
Днес по едно време изтрещя горкото от скука и ми прати съобщение-
Моля те напиши ми една думичка поне  hahaha
Ама аз мразя да пиша съобщения и и се обадих по телефона.
Много добре се чувства, колкото е възможно след операция.
Прави гимнастики упорито, а това знаете е много важно.
В следващия четвъртък е комисията, която ще определи каква
ще е терапията оттук насетне.
И сега сензацията -
Вчера бях на фризьор, за да ми направи прическата  Joy Joy Joy
Влязох, почаках да излезе клиентката, седнах на стола и с два пръста
си свалих перуката....
Малката ми дъщеря каза, че умирам да стресирам хората около мен ?
Да, ама ми направи новата прическа  Joy Joy Joy
Да не си помислите, че косата ми е дълга - само 1.5 см преко сила hahaha
Тази вечер се боядисах и от утре смятам да бъда с новия си имидж  smile3534

Направо приличам на тийненджърка  smile3532
И докато пишех - божеееееее
каква добра новина АНГЕЛАРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
Само така момиче , така трябва - обичам те скъпа  newsm51
И всички тук с теб ще танцуваме този хубав танц  newsm44
Ако щеш ми вярваш, но ми настръхна сантиметровата косичка от върнение
и КЕФ   love001

# 3
  • Мнения: 554
 smile3501 на Хули за новата тема newsm51
И с каква добра новина започва само!!! Поздравления angelary  love001 Стискам палци другата комисия да потвърди. От цялото си сърце ти го желая. Всичко ще е наред на ехографа. А пък ежемесечните прегледи все ще ги изтърпиш. Ще танцувам заедно с теб танца на успеха и радоста  newsm68 Много се радвам  newsm44
Хули, честита ти нова прическа newsm03 Сигурна съм, че изглеждаш страхотно. Пак ли си руса?
Еееееееееееее, страхотно е с тези добри новини - поздравления и за Кана отново. Късмет й пожелавам на комисията и бързо възстановяване. В което изобщо не се съмнявам.  smile3521

# 4
  • Мнения: 23
Здравейте момичета! Честита ни нова тема! И е прекрасно че има хубави новини!
Браво на Кана за упритостта и, радвам се и за това че Angelary ще оттърве химията. Само хубави хубави хубави неща да ни се случват Simple Smile
Момичета, казвайте каквото знаете за реконструкция на гърда - знаете че ми предстои операция ноември и .... е нормално да съм притеснена Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 5 074
Точно аз няма да ти отговоря на въпроса по две причини  Grinning
Първата е  , че не искам и никога не съм искала намеса, защото незная какво може да ми се случи впоследствие и май съм била права.
Втората е, че съм дърта вече за такива интервенции  Joy Joy Joy
И , ако вие си имате мнение по въпроса - просто не ми обръщайте внимание,
но си имайте едно наум.
Озарение, май не ти дадох кураж, но това е миличка, моето мнение.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 074
Нас Нина , дали каза каква зодия си или аз не разбрах  Grinning
Но или си от моята зодия или от моята кръвна група  :hahaha
Радвам се на психиката ти, така трябва за да имаме успех  Peace
 

# 7
  • Мнения: 1 253
Ангеларий супер! Много се радвам на добрите новини! Аз също навремето оттървах химията и знам колко леко съм минала тогава!
Кана да не й е лесно да е самичка, но пък е за добро! Стискам палци хистлогията да е добра!
Хули и като подхвана темата - а ти каква зодия си? Всъщност и за другите важи Simple Smile Аз съм Винолей (разбирай Водолей Wink )

# 8
  • Мнения: 432
Аз съм стрелче  Wink
Ангеларий СУПЕР  Peace Peace Peace
Какви са ти хормоните?
Хули не мога да повярвам, че толкова време се бави това изследване   ooooh! Браво за новата тема. Дай Боже само добри новини   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 494
Цоп и аз в новата тема! Laughing
Много се радвам за Кана и я чакам скоро да се включи
"на живо" при нас.
Аз съм зодия скорпион (ама от добричките  Wink)

# 10
  • usa
  • Мнения: 2 113
Здравейте момичета! Честита ни нова тема! И е прекрасно че има хубави новини!
Браво на Кана за упритостта и, радвам се и за това че Angelary ще оттърве химията. Само хубави хубави хубави неща да ни се случват Simple Smile
Момичета, казвайте каквото знаете за реконструкция на гърда - знаете че ми предстои операция ноември и .... е нормално да съм притеснена Sad

сигурно си казвала, но съм пропуснала или забравила - каква реконструкция ще правиш? какво искаш да знаеш?

липсвате ми, момичета! изобщо не ми остава време да следя темата напоследък, успявам да прочета тук-таме само по големия диагонал. от него научих хубавите новини за кана и аngelary - радвам се за вас!

# 11
  • Мнения: 554
Добро утро, момичета! Хубав и ведър ден желая на всичк newsm51
Аз съм от една мноооого интересна зодия - за нея казват "всите одят на пред, а то - назад". Досетихте се вече, че името на зодията ми е същото като на диагнозата на всички, присъстващи в тази тема. Е ми това е - раче съм Embarassed Но със сигурност, Хули, имаме една и съща "кръвна група".
За реконструкция нищо не мога да кажа. Не съм се интересувала и нищо не разбирам.
Соня, ти къде изчезна. Как мина втората вливка. Чакаме само хубави новини  love001

# 12
  • Мнения: 1 567
  и welcome в новата ни тема...

Добро утро и от мен,
с пожелания за хубав ден....
(опасна съм, даже с рима го докарах  )

на Кана, специално да х предадете и от мен многопоздрави и целувки.... (Ей, Хули, да не забравиш да й предадеш)...

Angelary, супер новина. Браво...Дах Боже на всеки му така, без химии и прочие гадости...
Хули, и аз така си се подстригвам все късо. Ама много късо. Хаха, остатъчна психодеформация от времето на химията.
Ето какво ви намерих

Еххо -
optimistche -  (най-хубавата зодия, щото и аз съм такова  smile3532
abigale -
nas-nina - http://www.gifpark.ru/Gifs/SMILES/3/47a.gif

Озарение, и аз не знам нищо за рекунструкцията на гърдата. А и честно казано  Embarassed Embarassed не съм се и интересувала. Не ми е било до главата, та затова... Blush Blush Blush Blush

Времето тук е скапано. Ръми, една лека мъглица... Wear Umbrella



# 13
  • Мнения: 161
Здравейте  момичета Peace

Поздравления за новата тема- Хули страхотно цвете си сложила също като тебе   bouquet
За зодиите- аз съм Овен- винаги съм с рогата напред Laughing

Кана- много целувки и от мен   bouquet ще мине болката и ще забрави  Hug
За всички останали- страхотни новини - дано  все така продължаваме  Crazy
Аз да ви кажа снощи си гледах  снимките от Рожд ден- тогава махнах перуката #Crazy ама каква къса ми е била косата  и по-бързо започна да расте  като я махнах( това изрично го споменавам  за момичетата които  все още се страхуват да я махнат)
За реконструкцията - Озарение чувала съм  че доц Тепавичарова е най-добрата за подобен род операции- знам че боли- но пък какво ли не изтърпяхме  Whistling Щом си решила почвай процедурите  - за мен е още рано  но  и аз съм решила  като мине времето да  го направя  Hug Така че действай смело  и само си представи  после с какво деколте ще бъдеш bowuu

Лек и успешен ден на всички   bouquet 

# 14
  • Мнения: 708
Здравейте, всички!
Не знам откъде да започна. Много сте писали. Нова тема! Да ни е честита! И все хубави новини!
Нина, няма да се оплаквам, но само за информация, къде бях последните 3 дни - на легло, втората химия беше ужасна /пълна програма/, няма да изпадам в подробности, тези които ходят на химия, знаят как е, а тези които не ходят не им го пожелавам.
Радвам се за Кана, поздрави и целувки от мен да предадеш Хули!
Ангелари, много се радвам за теб! Успех миличка!
Еххо, радвам се че вече сте избрали име на фирмата. Имаме нещо общо, нашия сайт се казва:www.dimisoft.net
Поздрави на всички Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт