Отговори
  • Мнения: 1 218
                                                                         Да започнем слабеенето ... .... от ДНЕС !!!  
                                                                      Да обявим война на излишните килограми !


                                                                              

Как ???

Ами с усмивка  ,  малко инат  ...  и без глад     Peace  

Хапваме си добре   Mr. Green :
                   

       

Слабеем по режимите изготвени от :
диетолог ОГНЯН СИМЕОНОВ 
ул. Райко Жинзифов 20 бл.11 вх.4
тел: 0899937677
понеделник - петък:9 - 17 часа

или на скайп - dietolog 

Спазването на режима не означава лишаване от храна, а правилната й консумация.
В нея е важно количеството, качеството и съотношението на приеманите храни.
За всеки човек, в зависимост от неговите индивидуални нужди се изготвя индивидуална програма на хранене !!!



                                                                 

                                                                                                            Старите ни темички :
                                        №1     №2     №3      №4     №5      №6   №7     №8    №9    №10    №11    №12     №13     №14    №15    №16    №17     №18    №19
                                                                                    

Защото всички искаме да изглеждаме така :

 

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 219
Макар и да не пиша, но Ви чета всеки ден.С тези много бъдещи бебешори сред редиците на Симеоновките се чувствам много дърта, и не смея да досаждам Видях че Джинджето пусна новата тема и се изкуших да бъда първа

# 2
  • Мнения: 572
кате, как върви диетата при теб?

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 219
Чудесно. Толкова много свикнах и се чувствам много добре. Не знам дали си  внушавам, но се чувствам доста работоспособна макар и да не съм почивала три години( ако знаете как Ви завиждах благородно за почивките). Закотвих си килограмите, които исках .Да си призная имам и от време на време мънички изкушения( обожавам ядки,а Оги не ми дава да ги ям много много) но не  ми се отразява.

# 4
  • Мнения: 3 118
Kate!
Много се радвам, че се появи /т.е. че писа/ земи ела на срещата да ни се похвалиш  Hug
Колко хубаво!
Аз да ви кажа в момента съм си качила 4-5 кг от най-добрите ми моменти, ама моят режим важи до към има няма 12-13 ч и послееееее. Но съвсем не съм се отказала от идеята за съвършеното тяло  Naughty

ех, кейт, чак сега видях, че си в Добрич! На морското парти да дойдеш, ей!

# 5
  • Мнения: 304
Добро утро момичета Hug

Първо да кажа да ме броите със сигурност за срещата, как така ще пропусна да си ви видя Hug

Второ да кажа за софианките, живеещи около фитнес Славиа Спортес - от другата седмица си възстановявам фитнес заниманията (само трябва утре да изляза да си купя някакво спортно долнище или цял анцуг, че този, който имам, ми се свлича и не правя тренировка а стриптийз Joy Ако има желаещи момичета може да се присъединят. Фитнеса е много приятен, аз съм решила 12 посещения, т.е. 3 пъти седмично. Това е по-малко, отколкото ходех преди, но мисля, че с рационално хранене + 3 пъти седмично фитнес + 1-2 пъти разходки седмично, ще се получат много добри резултати, за моята тлъста снагичка Blush

Питче, да ти кажа и аз съм така, ама моя прасешки синдром се проявава вечерта, около 5-6 може би, затова и често успявам да му устоя, но пък съм попаднала в някъв ужасен застой, но ще го мъчим, няма начин Crazy Поставила съм си за цел до края на годината да опукам още 10 кг, но и 5-6-7 да са пак ще съм доволна Crazy

Ох, май много дълго стана вече. То аз като си отворя устата.... Blush

Приятен ден на всички момичета и не се поддавайте на прасешкия синдром Naughty Joy  bouquet

Само да не пропусна да сервирам закуска:

# 6
  • Мнения: 290
Добро утро!!!!  Hug Hug Hug
Джинджи, благодаря за темичката!   bouquet
Да сипя по кафе, че да се разсъним.

айде и чайче с екстри  smile3503

Кате,  Hug Hug Hug. Така се радвам да те видя тук! Наминавай, че иначе ще останат само бъдещи мами във форумчето.
Я, се стягайте, бе моми! Дръжте го режимчето! И аз имам прегрешения, ама.... акъл да давам... цена нямам  newsm62
Днес да сте режимни! Петък е и трябва да се подготвим за уикенда!  smile3503 , а после и за ПОНЕДЕЛНИК!!!
Много  Hug Hug Hug и   love001  love001  love001
ПП: Аморче, благодарско за закуската! Simple Smile

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 09:23 от БорянаІ68

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 219
Цитат
Кате,  Hug Hug Hug. Така се радвам да те видя тук! Наминавай, че иначе ще останат само бъдещи мами във форумчето
Казваш ние бъдещите баби да поддържаме огъня докато бъдещите мами родят и се върнат пак в симеоновските редици.Шегувам се. Успешен ден на всички. И момичета искрено Ви завиждам за срещата.Да вдигнете наздравица за всички, които са били в тази тема и искрено Ви се радват

# 8
  • Мнения: 304
kate_p, какви баби бре. Аз такава "баба" ако имам ще я водя с мен навсякъде да се фукам. Crazy

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 219
Аморче аз съм на 42 години( все още не си крия възрастта и се надявам никога да не го правя). Имам дъщеря на 20 години, която аз родих на 21. Така че вече се опитвам да се виждам в ролята на баба.

# 10
  • Мнения: 110
Привет момичета. От доста време ви чета, но сега се престрашавам да пиша. Запалихте ме по режима и в понеделник цъфнах при Оги, че след като родих (на 15.01.2008) и след цялата ми драма около кърменето, имам да свалям 25 кг.  #Crazy Embarassed #Crazy Оги ми постави за цел 60кг. Искам да ви питам за колко време колко кг. свалихте? Аз искам поне 10-ина да ги опаткам до Нова Година, че....
Надявам се че мога да ви питам разни нещо по режима, тъй като вие сте вече "врели и кипели" в него.
Поздрави и лек и ползотворен ден на всички.

# 11
  • Мнения: 3 118
maria_m, привет и добре си ни дошла!  Hug
Ако си режимна, за първия месец и 8 кг можеш да свалиш  Peace
После става двойно по-бавничко, но съвсем не и невъзможно! Дерзай!
Ако имаш време прочети и старите теми, не са толкоз много, а има толкова полезни неща!
Успех!

# 12
  • Мнения: 153
Оп ето ме и мен в новата тема  Hug
Само, че никои не ми отговори на въпроса от предишната  Sad

Кате, много се радвам да те видя и че се чувстваш добре от режима   bouquet

maria_m, добре дошла при нас. Няма да съжаляваш, че си се захванала с това.
Мисля, че няма да имаш проблем със свалянето на около 10кг. Нова Година.
Аз лично през първия месец свалих само 5кг., но това е защото не съм била винаги на 100% режимна.
Иначе съвсем наскоро станаха 7 месеца от началото на режима.
За това време успях да преборя 17кг. Остават ми 2кг. до целта, която Оги ми беше поставил.
Но аз бях писала преди, че всъщност не се боря за тази цел, а това което исках вече го постигнах.
Сега продължавам да си спазвам доколкото мога режима, защото ми харесва и искам да си поддържам кг-те.
Всеки грам по-малко е добре дошъл, може пък и да стигна целта на Оги Simple Smile

Постоянство и упоритост и ще успееш да постигнеш целите си   bouquet

# 13
  • Мнения: 290
Я, да проверя какво правите!
Оооо, имаме си ново попълнение! Дабре дошла при нас, maria_mwelcome welcome welcome Ще помагаме с каквото можем и най-вече с нахъсване   smile3521 Както ти е писала Питчето, добре е да прегледаш старите темички, за да не задаваш вече коментирани въпроси. Успех!   bouquet До Нова Година ще бъдеш като нова!
Ели, чудех се какво да ти отговоря и затова си замълчах.  newsm78 Знае ли човек как ще потръгнат нещата.  newsm12 Разбрах, че Фелинчето ще пътува още същата нощ за Варна. Освен това, зависи и колко далеч от Хепито ти е курса. Най - добре ще е да ти дам един телефон, а? Да звъннеш и да разбереш до къде сме стигнали  Whistling
Кате, хич не си е шега... И аз съм започнала да се настройвам за баба, макар че ми се живееееее.... Дано детето има повече акъл от майка си, да си поживее по-дълто време.
Леле, колко ни е хубаво режимчетооооо.... и най-хубавото е, че го имаме. Дори и да прегреши човек, бързо може да се вкара във форма!   bouquet
 Hug Hug Hug за Оги и за всички вас!   love001  love001  love001

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 12:21 от БорянаІ68

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 219
Кате, хич не си е шега... И аз съм започнала да се настройвам за баба, макар че ми се живееееее.... Дано детето има повече акъл от майка си, да си поживее по-дълто време.
Ти сега пък какво. Като ни наближава времето да дондуркаме внуци, да не означава че ще мрем. И без това представи си кефа -  радваш се на цялата емоция от появата на едно съвършенно малко създадие , а пък безсънните нощи притесненията и проблемите за младите.

Общи условия

Активация на акаунт