Храна от детска кухня

  • 7 495
  • 39
  •   1
Отговори

Анкета

Взимате ли храна от детска кухня или готвите всичко сами?

Опции:

  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Здравейте,
Скоро ще навършим годинка и се чудя какво е мнението ви за детската кухня. Вие взимате ли храна от детската кухня и ако да - от държавна или частна препочитате?
Ще се радвам да споделите какви са мнението и впечатленията ви?
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 508
До преди два месеца взимах храна, но се отказах защото вече не ни стига  Laughing Повече от година изкарахме и съм много доволна  Peace В държавна кухня. Но на вас не ви ли е рано още  newsm78 започнах да взимам за Марти когато беше на около година и три, четири месеца чак.

# 2
  • Мнения: 10 982
След като Рая навърши 1 г., започнах да взимам храна от детската кухня. Храната не е много разнообразна, но на вкус не е лоша и дъщеря ми я яде. В нашия град има само държавна кухня. Ако  имаше частна, бих предпочела нея.

# 3
  • Мнения: 402
Гласувах с втората възможност. Записах я на 1г.3м., но не ми хареса храната, въпреки че тя си я харесваше и си се хранеше. Беше на държавна кухня, но не ми се струва нормално в храната на толкова малко дете да има люспи от домати, сол на вкус за възрастни.

# 4
  • Мнения: 502
    Бих взимала и на сина ми,кака му почти две години се хранеше така. Но няма как да ходим всеки ден,не ни е удобно. Той спи по това време.

# 5
  • Мнения: 236
Определено бих взимала Laughing
с баткото взимахме от държавна кухня,много хубави бяха манджичките..разнообразни....
живот и здраве малкия и той ще папка от кухнята Flutter

# 6
  • Мнения: 2 005
Взимам от държавната кухня,за мен е страхотно улеснение.Всъщност най-важното е,че малката я харесва и си хапва.Сега са в ремонт и сме на частна кухня.И познайте - в пъти по-лоша храна от държавната.Детето й  се мръщи,няма материал вътре-само брашно,десерти без мляко вътре...  ooooh!  Не мисля,че винаги частното е по-добрият избор.

# 7
  • Мнения: 1 440
Още взимам храна от държавната кухня,но напоследък моята Иве много малко неща яде.Мисля,че предпочита моите манджи.
Така че опитай!Улеснение си е.

# 8
  • Мнения: 2 132
няма да взимаме от ДК. Аз ще готвя Peace

# 9
  • Мнения: 8 242
Не взимам.
Изобщо не одобрявам детскта кухня като институция и реално изпълнение на крайния продукт.. Да не говорим, че никак не е съобразена с възрастта на детето - нито като порцион, нито като консистенция, нито като състав.. Не може деца на 8-10м. и на 2г. да ядат едно и също..
Може да съм крайна, но според мен е отбиване на номера на мързеливи майки..

# 10
  • Мнения: 53
Започнах да вземам от Частна кухня Ози ,след като дъщеря ми навърши 1г и 6месеца. Доволна съм,защото ми спестява време и мога да обръщам повече внимание на детето. Носят ми храната в къщи и си поръчвам само меню, което ми харесва и знам ,че детето ще яде. Според мен е хубава храната и разнообразна. За сол е безсолна, но тя се добавя.

# 11
  • Мнения: 2 807

Моите никога не са записвани на кухня.

# 12
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И за двете деца съм взимала храна от детската кухня, за малкото все още вземам. Много съм доволна, храната е разнообразна. Такава не мога да приготвям вкъщи.

# 13
  • Мнения: 3 760
Мисля като duhi_puhi  Peace Само че съм по-крайна  Mr. Green
Продуктите, които се използват в тези кухни са най-найевтините и нискокачествени. Хигиената е на ниво студентски стол. Разнообразие не е подходящ термин в случая, тъй като манжите се приготвят педимно от 3 до 5 неща. Долнопробни...

# 14
  • Мнения: 394
Взимам храна, но не мога да кажа, че съм много доволна. Улеснение ми е. Нина хапва от кухнята или това което съм направила - зависи как си избере. А на кухнята я записах понеже някъде към година и 2-3 месеца ми писна да й готвя по 3 манджи всеки ден (едно и също 2 пъти не яде).

Общи условия

Активация на акаунт