Искам още едно слънчице...

  • 3 125
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, искам да споделя следното си желание: имаме си вече едно осиновено детенце, но искам и още едно. Защото синът ми вече е на прилична възраст за да стане батко, но...таткото не иска още едно дете. Лудо е влюбен в синът ни, но...не искал друго дете. А годинките се изнизват. Какво бихте ме посъветвали - някоя женска хитрост, или някой трик, за да го накарам да пожелае още едно слънчице да си изберем?

# 1
  • Мнения: 2 722
С удар под кръста естествено - включи детето в заговора.
Но да те предупредя, че за третото няма да мине тоя номер  Wink

# 2
  • Мнения: 448
ira7202,и аз съм на същия хал и все още не  мога да открия начина,ако го откриеш моля те сподели ,че и аз да го изпробвам( от няколко месеца съм го зачоплила моя,но за сега нямам успех )

# 3
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Ами напр. обръщай му внимание на всяка малка госпожица - колко е сладка с тази рокличка или поличка. Наистина - включи и детето. Моят син всеки ден повтаряше колко му е мъчно, че си няма "тетитка" (не, че сега не я тормози, де).
Абе всеки мъж си има слаби места - човъркай системно докато се предаде.
Ама с две е два пъти по-трудно, да знаеш! Simple Smile

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 15:20 от Gankata

# 4
  • на път
  • Мнения: 2 804
.... но...таткото не иска още едно дете. Лудо е влюбен в синът ни, но...не искал друго дете. .....

Тия мъже са страшни егоисти и страхливци и се развиват по един и същи сценарий да му се не знае.

Аз водих доста спорове и дебати, но го убедих най-ефективно с това че нашето дете за да расте свестен човек трябва да споделя живота си с братче или сестриче и то ще му е най-нужно когато ние вече няма да сме до него в живота и да го подкрепяме. Това ще е неговата сродна душа и близък човек завинаги (защото приятелите и половинките в живота са преходни, но роднините - не).

# 5
  • Мнения: 2 084
С постоянство. Както водата издълбава камъка. Laughing С оамйност женска.
Аз нямам кураж за трето. Така ми премалява като видя девойка, обаче с трето ще избягам от къщи. Засега така мисля. Ще видим като позабравя.

# 6
  • Мнения: 5
Мами - страхотни сте!
Пробвала съм с заостряне на вниманието - как е хубаво да има брат/сестра в този живот, т.е. да не бъде сам, пробвах и да икам просто - да подчертавам че е хубаво още едно детенце, но...той е непреклонен(а и зодията му е много инатеста - от рогатите е  Simple Smile).
Е, нищо не ми пречи още някоя и друга годинка да опитвам, но...след това колелото на живота ще каже Стоп! А съм обедена, че след години - той ще съжалява за сегашният си инат, но ще бъде късно. Мъжете наистина са големи егоисти - явно им е заложено в гена.
А да знаето колко време го убеждавах да си осиновим дете...а сега (нали вече казах) лудо е влюбен в него.

# 7
  • Мнения: 2 084
Като не иска да яде гъби - пробвай с тигана!  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 690
И на рогатите в даден момент им се чупят рогата (вЕрвай ми, имам си ги доста в къщи).  Laughing
Продължавай да го обработваш, ще се осъзнае все някога. Успех.  Hug

# 9
  • Мнения: 2 722
ira7202  каня те на състезание - да видим коя първа ще си "пробие камъка".
 Ти за второ или аз за трето  Joy

# 10
  • Мнения: 3 715
Ми и моят не ще, макар че ние говорим за планове за след две-три години. В крайна сметка има право човекът, а аз държа на взаимното уважамане на желанията и съм противник на насилственото убеждаване. Ако не иска, не иска. Не ми се нрави непрекъснатото натякване. Ако искам той да уважава моите желания, ще трябва да уважавам и аз неговите.

# 11
  • София
  • Мнения: 9 517
Споко, Кудку, малката бяс ще порасне, ще ви стане скучно и ще видиш тогава ти убеждаване от негова страна за мома  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 715
Ами аз съм го оставила, ако поиска, поиска, ако не, здраве.

# 13
  • Мнения: 690
Само не чакай много, защото, повярвай ми, бебе и пубер не е най-добрата комбинация  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 722
Знаете ли, не е вярно, че не искат.
Искат, но не го знаят.
Като го разберат, ще се съгласят.
Но трябва обучение както при малките деца  Joy
Но какво са мъжете всъщност  newsm78 - разликата на моменти между малките и големия е само необходимостта да сменям памперси на Митето  Joy

Общи условия

Активация на акаунт