Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Здравейте! Днес в нас се счупи едно огледало как сатна незнам но всеки случай без чужда помощ просто явно пирона накойто седи закчено от години се е зимъкнал от стената. Това означава ли че ще ми донесе нещастие след като само се е счупило. Колко време да го държа без да го изхвърлям.  Нещо май се оказа че съм доста суеверна.Smile
Цитирай

София

Дрън, дрън...
Ще ти се случи следното, нова покупка - огледало.  Mr. Green
Цитирай

Ще ти се случи следното, нова покупка - огледало.  Mr. Green

Точно така. Smile

Авторката, внимавай, като почистваш съклата, да се порежеш. Обикновено това е нещастието.
Цитирай

София

Мисля, че темата се изчерпа ...
Цитирай

Stara Zagora

Ще си купиш ново и по-хубаво огледало ето това ще се случи.
Цитирай

Ти пък. Laughing Все ще се намери някой да напише, че носи незнам си колко години нещастна любов или нещо друго. Smile
Цитирай

Страната на чудесата

Аха, на колкото парчета се е счупило-толкова години нещастна любов 35 35 35
Цитирай

Ти пък. Laughing Все ще се намери някой да напише, че носи незнам си колко години нещастна любов или нещо друго. Smile
7 години нещастна любов. Или нещо друго. Съболезнования.
Цитирай

Пловдив

7 години нещастна любов те чакат. Със сигурност.
Ама няма да се плашиш, от утре ти остават само 6 години и 363 дни, ей така ще си минат  newsm52
 Whistling
Цитирай
Аз какво да кажа? Само за това лято счупих 2 огледала. Първото като видях на колко парчета стана се отказах да ги броя, а днес счупих второто на 3 парчета. Rolling Eyes Няма да си мисля глупости от сорта на нещастие и разни подобни. Crossing Arms
Цитирай

Stara Zagora

Аз какво да кажа? Само за това лято счупих 2 огледала. Първото като видях на колко парчета стана се отказах да ги броя, а днес счупих второто на 3 парчета. Rolling Eyes Няма да си мисля глупости от сорта на нещастие и разни подобни. Crossing Arms
Синът ми който е на година вече е счупил две огледала.
Добре че е малък,че докато минат тези години на нещастна любов вече ще е голям. Wink
Цитирай

София

Никакво заключване! Още не е ясно трябва ли да се изхвърлят парчетата или да се пазят по специален начин или пък да се извърши някакъв ритуал с тях. Ако някой е наясно, моля да сподели!
 P.S. Ето аз открих, че според Фън Шуй счупените огледала "чупят" енергията на дома и трябва веднага да се изхвърлят!
« Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 19:22 от aliende »
Цитирай

newsm78може би трябва да се съберат старателно и да се изхвърлят в течаща вода за да се предотвратят седемте години нещастна любов newsm78 newsm78
Цитирай

Офф как вярвате в такива глупосто, бре, хора. ooooh!
Това с огледалото се използва, като след 2 месеца ти се случи нещо кофти, ти да си кажеш "ааа това е, защото счупих онова огледало, затова стана"... 35
Цитирай

Аха, на колкото парчета се е счупило-толкова години нещастна любов 35 35 35

И аз съм чувала такова нещо. Трябвало да се изхвърли в течаща вода.
Но това са поредните глупости.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора