"Зацапване" след преглед за разкритие

  • 7 302
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Момичета имам молба - дали бихте ми казали нормално ли е след преглед за разкритие да имам кафеникаво зацапване? Embarassed Всъщност го забелязвам единствено на тоалетната хартия след ходене по малка нужда.Вчера беше прегледа.След като го забелязах се обадих на доктора - той каза,че е нормално ,но днес също го има и вече се притеснявам.Вчера ми беше термина,но явно ще преносвам.А и едно последно нещо - сутринта и преди малко по хартията имаше нещо като слуз/като че ли по към прозрачна/ смесена с това "кафявото" и понеже съм малко притеснена и объркана почнах да се чудя дали пък не е тапата това.
Много ще ми помогнете ако споделите,поне малко да се ориентирам ,че като се сетя ,че са почивни дни и съвсем се сдухвам ако се наложи да ме види лекар  Cry

# 1
  • Мнения: 1 763
Нормално е да има зацапване и да ти падне тапата, най-вероятно точно това се случва. На мен ми праивха такъв преглед няколко дни преди термина, също получих зацапване, започна да ми пада тапата. Това продължи около 2-3 дни. Родих 10 дена след прегледа, но има вероятност и много по-скоро да се случи събитието. Леко раждане!

П.п.И аз пусках тема тук. Всички ме убеждаваха, че раждането започва. Е, нищо не започваше, но ми беше приятно Grinning

# 2
  • Мнения: 1 586
И аз мисля,че е нормално.При мен се случи същото,след прегледа имах зацапване и малко по-късно и тапат ми падна,най-вероятно е това!

# 3
  • Мнения: 4 433
Мисля,че е нормално да имаш зацапване Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Миналата седмица , точно поради тази причина аз отказах вагиналния преглед, който искаше лекарката ми. Нямах оплаквания , за да ме бърка, а такъв преглед често предизвиква падане на тапата. Но аз го направих , защото ми е рано още за раждане или падане на тапа.При тебе всичко си е в рамките на нормалното и навреме.
Слуз с кървави жилки си е точно тапата. Може бавно да изтича, може и цяла да падне. Може да е 1 чаена лъжичка като количество, може да е и две супени лъжици. Wink

# 5
  • Мнения: 2 334
Мисля че е нормално Peace

# 6
  • Мнения: 953
Аз след такъв преглед имах кафеникаво зацапване и на другият ден родих.

# 7
  • София
  • Мнения: 23 036
Понякога прегледът за разкритие предизвиква започването на раждането  Peace

# 8
  • Мнения: 138
Аз след такъв преглед имах кафеникаво зацапване и на другият ден родих.


 И аз така..... Peace
 Само не се притеснявай. Всичко ще е ОК!

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Мисля,че е нормално

# 10
  • Мнения: 41
Понякога прегледът за разкритие предизвиква започването на раждането  Peace

И при мен раждането започна 3-4 часа след прегледа, въпреки че имах 2 седмици до термин  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 242
и аз знам че е нормално,въпреки че по съвсем друг начин стартира моето раждане.Не се притеснявай  сега трябва да бъдеш много спокойна и леко раждане ти пожелавам  Peace Hug

# 12
  • Мнения: 11
Благодаря ви момичета   bouquet По-спокойно ми е вече.Дано скоро тръгне раждането ,че нямам търпение вече  Simple Smile

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
съдейки по лентичката ти - да  Flutter
Леко раждане

# 14
  • Мнения: 387
леко раждане...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт