Таксиджия пребил и изхвърлил жена от колата си?

  • 2 604
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 335
http://dnes.dir.bg/2008/10/04/news3440068.html

...Столичната полиция издирва шофьор, пребил и изхвърлил на улицата жена от таксито си.
Пострадалата е 27-годишна, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Пред полицаите тя разказала, че инцидентът е станал към 17 часа вчера на улица "Евлоги Георгиев", когато тя и таксиджията се скарали заради голямата сметка, отчетена от апарата. Тогава мъжът издърпал дамската й чанта, отворил вратата и като я хванал за косата я изхвърлил от автомобила.
Жената била откарана в "Пирогов" с контузии по главата и тялото...


# 1
  • Мнения: X
Няма да се учудя изобщо. Аз заради това много кротко и внимателно се скарах с оня, дето ми взе 50 и кусур лева от летището до автогарата в София, и в крайна сметка си платих като попадия.

# 2
  • София
  • Мнения: 344
И аз съм се разправяла с такива идиоти.Не догледах къде се качвам излизайки от Пирогоф- майка ми беше на операция в същото време, представете си какво ми е било в главата. Платих, крещях, ... , след два-три часа, същия бандит ( точно такава ми беше  физиката и физиономията му) пак беше на колонката пред болницата. Побеснах като го видаях, иначе съм кротко и мирно същество, но наглостта ме променя. Пак крещях, блъсках вратата....ама какво от това. После говорих с фирмата му и се оказа, че нищо не можело да се направи.
Гледайте добре къде се качвате. Мен тогава не ме биха, щото много хора имаш или извадих късмет. Mr. Green
Гадното е, че дебнат там където хората са объркани и разконцентрирани.

# 3
  • Мнения: X
Не знам обаче, ако нямах толкова пари във себе си дали нямаше да свърша и аз като момичето от статията.......

# 4
  • Мнения: 335
Аз се чудя работел ли е апаратът му. Тя е била сама.
Историите стават най-вече, когато е имало преди това и друг клиент и пропуснеш да погледнеш сметката му като се качваш. Или не я следиш, докато пътуваш.

# 5
  • Мнения: X
В моя случай такисто отдалеч приличаше на тези на Ок супертранс,като емблема , обаче отблизо вече пишеше ОК суперлукс. И аз,като по-заблеяна представителка на женския пол, чак по средата на пътя видях стряскащата тарифа. Реших,че ако слезна по средата на пътя съвсем ще го ядосам...абе спек отвсякъде. И после той ми даде касов бон и каза,че такива си били цените просто, да съм гледала когато трябвало...

# 6
  • Мнения: 335
... Реших,че ако слезна по средата на пътя съвсем ще го ядосам...

Трябвало е да слезеш.
Грешка е и да седнеш на предната седалка.

# 7
  • Мнения: 494
Егати нещастника ShockedАз думи нямам,колко са озверели хората! Ами,ако някой така пребие майка му,сестра му,жена му или дъщеря му???!!! Дано го намерят и си получи справедливо наказание Praynig

# 8
  • Мнения: 5 370
Преди малко давах "частен урок" по "Що е това такси-копърка и каква почва има то в София"? (щото май в другите градове такива врътки няма.).
Ако трябва, се набутайте, но звъннете на голяма фирма от ГСМ и си поръчайте кола. По-добре 50 стотинки за разговор, отколкото 50 лева за сметка.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 57
Случката е много неприятна, но...казали са  парен - каша духа. И не знам, някои хора сливи ли имат в устата, на очите перде ли, или тапи в ушите... Шарен свят, хора всякакви... Thinking

# 10
  • Мнения: 2 414
Аз съм се наслушала вече на истории за таксиджии ,за това много внимавам в каква кола се качвам. Peace

# 11
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
И на мен ми се е случвало същото, платих от Овча купел до пазара Красно село, някъде около 20 лв. Да съм гледала - такъв беше отговора му....

# 12
  • Мнения: 2 401
Ами какво да кажа, само се надявам жената да е ербап и да му разкаже играта сега.

# 13
  • Мнения: 2 149
Егати селянина.Накъде отиваме,боже опази.
Дано да няма сериозно последици за женицата.

# 14
  • Мнения: X
Мери, мерии направо получавам въртиго като те чета. Инак са хубави снимките. Peace

Общи условия

Активация на акаунт