Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

Здравейте опитвам се да забременея от една година и нещои половина може да се каже,но нищо не се получава...Имам обърната матка и един аборт преди 4 години.Преди време правих едно специално лечени,от което моят генеколог ми каза,че ВСИЧКИ забременяват,но ето аз не... newsm45може би ,защото имам обърната матка.....мъжът ми нищо не казва,но знам,че и той мисли защо не забременявам вече,от токлова дълго време се опитваме....Моля ви дайте ми някакъв съвет как мога да забременнея ,като имам обърната матка има ли някакви стимуланти?????
 Praynig
Цитирай

София

Не мисля че обърнатата матка е причина за незабременяването.Причините може да са много,както за липсата на бременност така и за аборта.Правила ли си някакви излследвания до момента-полови хормони,на щитовидната жлеза,микробиология,цветна снимка за проходимост на тръбите,а също много важно е и при мъжа ти-правил ли е спермограма досега,пускал ли е микробиология.Много са нещата но трябва да се почне от някъде и да се търси причината но тя със сигурност не е обърнатата матка.
Цитирай

Обърната матка не бих казала че е проблем ,има много жени с такива.Имаше и тема тука,потърси я .Добре е да посетиш специалист по стерилитет,а не кварталния гинеколог .Интерено ми е какво е това специално лечение на твоя гинеколог.Защото и моята си пълнеше джоба с такива лечения от които само аз не забременявах Rolling Eyes
Цитирай

Обърната матка не бих казала че е проблем ,има много жени с такива.Имаше и тема тука,потърси я .Добре е да посетиш специалист по стерилитет,а не кварталния гинеколог .Интерено ми е какво е това специално лечение на твоя гинеколог.Защото и моята си пълнеше джоба с такива лечения от които само аз не забременявах Rolling Eyes
[ /quote]
 Peace
Цитирай

София

Няколко съвета:
1. Спермограма, разширена. Задължително в клиника по стерилитет;
2. Тест за проходимост на тръбите;
3. Изследване на репродуктивните хормони;
4. Поне 3 поредни месеца фоликулметрия;
5. Консултация с лекар от клиника по стерилитет.
Цитирай

BG

Обърнатата матка не епроблем.Една приятелка точно с обърната матка сега е бременна и то без никакви усилия.Направи нови изследвания и  се консултирай с друг лекар.
Цитирай

София

Да си направи необходимите изследвания и мъжа.
Цитирай

Бургас

Аркана много точно ти е описала стъпка по стъпка какво трябва да направите . Успех Peace
Цитирай

София

Не винаги причината е в жената,накарай мъжът ти да си направи съответните изследвания.Успех   bouquet
Цитирай
Няколко съвета:
1. Спермограма, разширена. Задължително в клиника по стерилитет;
2. Тест за проходимост на тръбите;
3. Изследване на репродуктивните хормони;
4. Поне 3 поредни месеца фоликулметрия;
5. Консултация с лекар от клиника по стерилитет.
Това е истината.  Peace
Цитирай

по света и у нас

Обърнатата матка не е проблем!Аркана ти е описала всичко стъпка по стъпка,не губи време с твоя гинеколог–лечител,а потърси специалист.Ако пишеш откъде си момичетата ще ти дадат съвет за най добрия гинеколог и съответно клиника по стерилитет.Успех! Peace
Цитирай
Здравей, katenceto666!Зная как се чувстваш,аз съм в същото положение което и ти.Имам аборт
също както теб,но тая година през март.Ходих къде ли не и според някой доктори няма причина...но събрах мнения от момичетата от форума и реших да отида при специалист.
Това ще те посъветвам и теб.В Плевен клиника Хера - Д-р Веселин Пенков ,тел 064/80-30-32
Той само като видя спермограмата на мъжа ми и веднага каза:има възпалителен процес,ще трябва ДНК тест/PCR/.Чакаме си резултата и мисля,че този път сме намерили верния път.Така че след като направиш всичко,което ти е казала/ arcana /може да го посетиш и ще останеш доволна от него,ще разбереш всичко което трябва.Много късмет и успех.НЕ ГУБИ ВРЕМЕ! Hug
Цитирай

Пловдив

Като за начало спермограма на партньора.Аз на моя съм му казала, първо той на изследвания, после аз.Ако причината е в него, защо аз да се мъча с разни изследвания.Късмет и от мен.
Цитирай

Пловдив

E щом момичето е имало аборт,значи тая спермограма и проходимост на тръби и т.н. не са чак толкова задължителни.По  скоро хормони и по-малко мислене за бебето Smile Това разбира се е лично мое мнение.УСПЕХ
Цитирай

София

Напротив задължителни са,все пак този аборт е бил преди 4 год.а това си е доста време.Хормоните,спермограмата-те варират постоянно и се променят.Моите хормони в началото на тази година бяха ок, а сега положението при последните изследвания никак  никак не е розово.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора