"Горещо" тема 3

  • 27 279
  • 449
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 417
Ами станал е диджей на най-известния фолкпевец-Коцето  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 5 622
Ами станал е диджей на най-известния фолкпевец-Коцето  Mr. Green

Как диджей на Коцето, бре? Чух аз, че го споменава, ама не можах да хвана много, то на тоя Пацо и не му се разбира много като говори  ooooh!

Каза, че къде като ходили с Коцето и наш Пацо правил тройка с две жени в стаята, пък Коцето си бил в негоеата си стая сам..

Кви тройки, бе братче...Ужас, ужас...

# 77
  • Мнения: 6 417
Оффф, успокоих се. Вече си мислех, че съм взела да оглушавам. Пацо също като Тити сдъвква думите и нищо не му се разбира. Освен, че ходи по участия с Коцето, е станал рекламно лице на модна къща "Дино"  Shocked

# 78
  • Мнения: 5 622
Ква е тая модна къща? За пръв пъ т я чувам. Някоя пишман ще да е, щом е взела Пацо за лице...  ooooh!

# 79
  • Мнения: 575
Даа, Пацата му е озвучител, какво като не разбира нищо от музика  Joy

Ама верно не му се разбира какво говори, а майка му учителка по български език и литература, говори по същия начин.

Лелее каква е тая модна къща, нещо съм изостанала.

# 80
  • Мнения: 4 491
Ъм... Била много изв'ьесна фирма за мъжко облекло (или бельо, не помня), платила му... колко беше, към 1500 за половин час работа.  Whistling Дали е Дино не знам, ще стане ясно. След 10-тина дни щели да въртят клипа по 10-тина ТВ. Абе голяма работа ще да е, на сериозно се е взел, милия!
Много ви моля, не сравнявайте Тити Папазов с Пацо, плиииийз!  Praynig
За майката на Пацо имам една рекация само, ма нема емотикон за нея.  Tired  ooooh!

# 81
  • Мнения: 6 417
Не знам дали рекламата не върви вече, но в нея участва и бабата на Коцето. Той е продавач в магазин, а Панайот и бабата нахлуват в магазина, обират всички дрехи и оставят продавачите по гащи, понеже отмъкват и техните дрехи.  Joy

# 82
  • Мнения: 4 491
  Sick  Sick  Sick
 hahaha  hahaha  hahaha

# 83
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Колко хладнокръвно лъже Жени Shocked Как не каза, че дори не го е виждала Маргина?!

# 84
  • Мнения: 4 435
Мале шашнахте ме.Ди джей си е в тяхната дискотека в Гълъбово,изобщо не е озвучител на Коцето,влачи се с него,да шмърка безплатно. Mr. Green И да не си плащат хотелските стаи. Sick

# 85
  • Мнения: 4 491
Добре де, под какъв предтекст го взема Коцето със себе си? Има ли "длъжност" някаква? Той може да се влачи с него, само ако онзи е съгласен, нали? А дискотеката в Гълъбово наистина ли е на семейството му? И какво шмърка?  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 4 435
Добре де, под какъв предтекст го взема Коцето със себе си? Има ли "длъжност" някаква? Той може да се влачи с него, само ако онзи е съгласен, нали? А дискотеката в Гълъбово наистина ли е на семейството му? И какво шмърка?  Mr. Green

Няма длъжност разбира се,просто си ходят заедно, когато не бачка в дискотеката и има време,хем Коцето да не е сам. Естествено че и Коцето е съгласен,даже си се забавляват много добре двамата,а и има- "направи това,направи онова" и т.н. И дискотеката в Гълъбово е на семейството му,като той работи там като ди джей.

# 87
  • Мнения: 410
Тази "модна къща" "ДИНО" да не е онази с анцузите и потниците, от Габрово май беше?... newsm78
На Евгения Калканджиева само една плетка й липсва в ръцете, така като я гледам, с куки с топчета накрая, да плете търлъци на мъжо си...

# 88
  • Мнения: 575
Аааа моля ви се, озвучител му е, спор няма. Ама нищо не отбира от тая работа. Абе той нали беше и футболист, даже го взеха в някакъв смешен селски отбор, като излезе от ББ. И той тогава се беше засегнал, сигурно е очаквал предложение от Левски или ЦСКА  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 4 435
Аааа моля ви се, озвучител му е, спор няма. Ама нищо не отбира от тая работа. Абе той нали беше и футболист, даже го взеха в някакъв мешен селски отбор, като излезе от ББ. И той тогава се беше засегнал, сигурно е очаквал предложение от Левски или ЦСКА  Mr. Green


Това че някъде му се е наложило да изиграе тая роля, не значи че е негов озвучител.Коцето е със съвсем друг озвучител.А и Пацо не винаги е с него,защото си бачка в дискотеката Peace

Общи условия

Активация на акаунт