дайте идея

  • 3 582
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
МОЛЯ,дайте спешно идея за име на МОМИЧЕ.Буквата е без значение.Всички сайтове с имена съм преровила,но без резултат.А вече нямам много време.Благодаря предварително.

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Елина, Диана, Дарина, Мира, Калина, Искра.............
малеее.....много са:)

# 2
Анастасия , Биляна , Вероника , Галина , Диана , Елена , Алекса , Адриана , Андреа уффф толкова много  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 978
Преди около 2-3 месеца срещнах едно момиче на улицата...буташе количка с момиченце..заговорихме се и както следва попитахме за имената Wink....много ми хареса името на дъщеричката и...оттогава неможе да ми излезе от главата..
та името е Таита.....не бях чувала досега подобно.

# 4
# 5
  • Мнения: 251
Много ми допадат имената- Дария, Анастасия, Александра, Алина, Валерия, София, Дея, Рая,Ралица

# 6
  • София
  • Мнения: 747
Ния

# 7
  • Мнения: 523
Ребека, Жасмин, Естер, Ема  (Емануела), Габриела, Никол, Никита, Стела...  това сами някои от любимите, макар, ако имах дъщеря  исках да я кръстя Ребека, но имаме син и е Даниел:)

# 8
  • Мнения: 824
любимoto ми име за момиченце е АРЛЕН

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз се колебаех между : Жасмин или Жасмина, Белла или Бела,Алекса, Белослава, Ева и фаворита на мъжът ми Преслава! Обаче ми харесват и Елла и Елица!

# 10
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Дъщеря ми е Ева - резервния вариант беше Йоана.Харесват ми и Ния,Лия,Рая (изобщо си падам по по-кратичките - за ужас на мъжа ми Laughing)

# 11
  • София
  • Мнения: 190
Рина, Виктория, Румяна

# 12
  • Мнения: 2 407
Беатрис, Джулия, Никол, Анна, Сандра, Анжела!

# 13
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 333
любимoto ми име за момиченце е АРЛЕН
Моя мъж имаше желание да кръстиме малката Арвен,ноооо....
Иначе по темата-ако имам още едно момиче,ще го кръстя Ема

# 14
  • Мнения: 1 107
Ина, Ева, Ива, Димана, Ана, Велина, Елена, Албена, Милена, Ирина, Катерина, Теодора, Йоана, София, Нора - това са ми любимите, или поне част от тях  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт