Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

навсякъде

За първи път съм бременна и определено бременността е нещо много хубаво.Въпреки всички неразположения които я съпътстват усещането че има ново живо същество в теб което се развива в продължение на 9 месеца е невероятно.Съвсем скоро ще ми предстои раждането на първото ми дете и с нетърпение очаквам появата му.Но по нататък като поотрасне малко имам Огромното желание и за второ.Искам отново да изживея всичките усещания!
Цитирай

Пловдив

Чудесно!  bouquet
Цитирай

Варна

да така е!   bouquet
аз бях много разчувствана- много циврех в този период, но и същевременно и много щастлива.
Цитирай

BG

Съгласна съм.
Цитирай

в преразказ с елементи на разсъждение

Наистина е така! Но те и хормоните допринасят за цялостната картина  Smile Чудесно нещо е бременността, аз все си мисля, че втория път ще я оценявам повече.
Цитирай

В Балкана :)

И аз подкрепям казаното,всички неразположения се забравят после,но да чувството е невероятно Peace
Цитирай

Варна

Мила ice_  разбирам прекрасно всичко,което споделяш.
Когато родих сина ми,бях толкова щастлива,но и ми липсваше бременността.
Някой ден,живот и здраве,пак ми се иска да се порадвам на тези 9 месеца и на всички прекрасни усещания,които ги съпровождат.
Успех! Hug
Цитирай

София - Младост 1А

Имам колежка, която е бременна. Всеки път когато я погледна виждам онзи блясък в очите й. Блясъка на очакването, на радостта. Спомням си когато аз бях бременна, като че ли затрупана с работа не се наслаждавах на бременността си. Сега се надявам следващия път да мога с пълни шепи да греба от това щастие. Но ме гложди едно съмнение... дали втория път ще е както първия. Едва ли... със сигурност не може да се повтори емоцията от очакването на първата рожба. Ще видим... само за сме здрави.
Мила ice желая ти много здраве!
Цитирай

Пловдив

Абсолютно съм съгласна с теб   bouquet.Тези усещания не могат да се сравнят с нищо  Peace
Цитирай

Плевен

Това чувство и тези усещания че носиш бебче  и  че ще дариш живот ,са неописуеми Hug
Цитирай

София, Борово

аз също бях много щастлива, въпреки неразположенията, честно дори им се радвах.
Бременността е вълшебство Love
Мила Айс, желая ти леко раждане и най-вълнуващата среща с малкият - голям човек  Hug
Цитирай

Стара Загора

И аз съм съгласна,че тези чувства са уникални Hug
Цитирай

Пловдив

Бременността е невероятно изживяване мила, спомням си с носталгия за тези 9 месеца. Hug
С нетърпение чакам да изживея тези чувства и усещания отново Peace
Наслади и се  bouquet
Цитирай

Варна

Честито  bouquet
Цитирай

...

честито   bouquet 
леко бременеене
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора