Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

На планетата Земя

Момичета,

споделете как процедирате -купувате един крем за лице и го ползвате, докато не свърши, или 2 крема - един за сутринта, един за вечерта? Аз в момента имам няколко крема и малко ги редувам - не знам дали така е добре.

Как съветват дерматолозите, дали съставките в даден крем действат по-успешно, когато продуктът се използва без прекъсване?

Много ви благодаря за всичко, което ще споделите   bouquet
Цитирай
  bouquet Аз използвам един ,единствен крем.Най много да са два SmileНощен крем неслагам,защото немога да заспя.Чуствам се мръсна някак си.
Според мен,по добре използвай един крем през деня и ако имаш нужда един  нощен.Не ги смесвай ,да употребяваш няколко.Според мен ,ще стресираш и натовариш кожата си   bouquet
Цитирай

На планетата Земя

Благодаря ти за бързото включване Smile
Цитирай

София

Аз ползвам 1 дневен и 1 нощен, така докато свършат. Не редувам различни видове.  Peace
Цитирай

Благоевград

козмети4ката казва,4е при мене мога да си ползвам дневния и за нощен,но може и да ползвам за нощен нещо друго..въпрос на избор.въпроса е грижа да има hahaha..задължително да се ползва крем за през нощта
Цитирай

зависи от нуждите на кожата ти...
ползвам задължително дневен с фактор и нощен като лятото фактора е голям,зимата е 15spf околоочен сутрин-хидратиращ и вечер-анти-ейдж.
Цитирай

Бургас

Ползвам един крем докато свърши и после ако ми е омръзнал или съм си харесала друг крем взимам него.Малко скиптично съм настроена към прекомерното употребяване на крем и различни кремове.Мисля си,е по този начин кожата се обърква и се състарява отколкото да и се помага  Wink
Цитирай

София

Ползвам един-единствен крем сутрин и вечер. Не мога да си представя да слагам един на лицето и шията, друг около очите и трети за назолабиалните гънки и мимическите бръчици Laughing
Цитирай

София

Ползвам един сутрин, нощен гледам да е от същата маркаи за около очите.
Цитирай

Стара Загора

Ползвам дневен и нощен Peace
Цитирай

Имам дневен, нощен и околоочен от една серия. Но досега си карах само на дневен, който използвах и за нощен. През есента като че ли ми е по-суха кожата и по-мазния нощен ми се отразява добре. Лятото пак карам само на дневен.
Цитирай

София

Ползвам един околоочен /с фактор/ през деня, друг околоочен по-богат за през нощта, дневен крем с фактор и овлажнител под него, нощен крем и серум под него, друг крем за шията. Това го правя от близо една година. Дано да не прекалявам, но кожата ми се чувства добре.
Цитирай

София

Напоследък използвам един и за дневен, и за нощен.
Цитирай
Аз използвам дневен, нощен и околоочен крем, задължително от една и съща марка.
Цитирай

Варна

Ползвам, много мазила ползвам. Ако ги преброя... ще са сигурно по 3-4 различни продукта сутрин и още толкова вечер.

Ама пък на 33г ме помислиха за сестра на дъщеря ми  Mr. Green Значи има полза!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора