Цветна снимка

  • 1 224
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Здравейте мили момичета,

Обръщам се с молба към вас, кажете ми моля колко струва да се направи цветна снимка, коя болница или частна клиника препоръчвате и колко се чака за цветна снимка, или може веднага след цикъла да се направи? Мерси

# 1
  • Мнения: 975
За кой град се интересуваш?В частните клиники струва около 250лв цветната снимка.Самата процедура се прави в първите чисти дни след менструацията ,преди овулация.Но преди снимката трябва да се направи МБ,изследване за хламидия ,микоплазма.

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Аз я правих тук: http://www.invitro-bg.com/
Цена 120 лв. Виж на сайтовете и на останалите клиники по стерилитет, на повечето има обявен ценоразпис.

# 3
  • Мнения: 170
Благодаря ви, момичета  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 2 908
И аз правих в Надежда за 120 лв.,юли месец.Успех Кита.

# 5
  • Мнения: 278
Предстои ми да правя във Варна, Университетски Ин-витро център - 160 лв/по първоначални данни/. Но преди това имах няколко други изследвания.
Успех

# 6
  • Мнения: 2 343
Кита, с пълна упойка 250лв., без 120 лв. (ако не те предопредят питай за обезболяващи)

# 7
  • Мнения: 278
Кита, с пълна упойка 250лв., без 120 лв. (ако не те предопредят питай за обезболяващи)
На мен ми написаха рецепта да си ги купя преди манипулацията.

# 8
  • Мнения: 862
Лелееее кога станала толкова скъпа цветната снимка  ooooh!
Март месец като ходиш в Шейново за контролен преглед след лапаро, Цветната снимка струваше още 50 лв.

# 9
  • Мнения: 94
Аз я правих в 1-АГ Света София, струваше 50лв. без направление. Ако си с направление беше някаква символична сума. Трябваше да си купя контрастното вещество - около 8 лв. За съжаление информацията ми е малко стара - преди две години може би.
Без упойка, според мен не си струва пълна упойка - самата манипулацията е не повече от 5 минути, болката се изтърпява.
Преди това обаче както са ти написали по нагоре трябва да имаш изследвания на влагалищен и цервикален секрет - да са чисти, хламидии...На мен преди процедурата без последната вечер ми бяха изписали да слагам вагинални таблетки с йод.

Желая ти късмет и добър резултат !

# 10
  • Мнения: 494
В Майчин дом също е 50 лв (беше пролетта, но не вярвам да има промяна). Има си кабинет, където се записваш, добре е снимката да се направи до 10-ия ден. Далеч не се чака толкова дълго, като в частните клиники. Мисля, че там искаха само левкоцити. В различните болници искат различни изследвания. По телефона също ще ти кажат какви са изискванията.

София Проф. Налбански
Адрес: САГБАЛ "Майчин дом" ул. "Здраве" 2, тел:02/51663623

Упойка няма, но процедурата не е нетърпита. Аз се бях поуплашила и пих един аулин 1 час преди това - не знам имаше ли ефект.
Стискам палци!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт