Колко мляко добавяте в немлечната ябълкова каша на Хумана

  • 687
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
На опаковката пише 45 гр продукт на прах +135 мл вода + 5 гр мазнина. Ние сме на АМ и тези 5 гр мазнина - една лъжичка АМ ли да ги разбирам? Моля ви споделете как я приготвяте?

# 1
  • България
  • Мнения: 457
Прави се само с вода,без мляко.Мазнина добавяш ако искаш масло,аз не съм слагала.Моят син много я харесваше Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами аз слагах малко по- малко, от колкото би било за изцяло млечно хранене... м/у 1/3 и 2/3, според както ми дойде.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Добре е да правиш кашата  с АМ, а не само с вода. Мазнина може и да не добавяш.
На 150 мл. вода може да слагаш 3-4 мерителни лъжички АМ.

# 4
  • Мнения: 82
Безмлечните каши приготвях като вместо вода добавях нужното количество мляко. 135гр.вода=135гр. приготвено мляко

# 5
  • Мнения: 79
Благодаря ви за отговорите!

# 6
  • Мнения: 493
Безмлечната каша се прави с АМ.На 150 мл вода слагах 5 мерителни лъжички АМ(както си е по принцип) и с готовото мляко си правих кашата.

# 7
  • Sf
  • Мнения: 978
Петте грама мазнина са вероятно рапично масло или зехтин. АМ-то не е задължително в кашата. Аз добавям плод или зеленчук.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Слагах само АМ-мазнина не съм слагала

# 9
  • Мнения: 2 334
На опаковката пише 45 гр продукт на прах +135 мл вода + 5 гр мазнина. Ние сме на АМ и тези 5 гр мазнина - една лъжичка АМ ли да ги разбирам? Моля ви споделете как я приготвяте?

Приготвях си я както пише на опаковката 45 гр. каша +135 мл. вода като не съм слагала никаква мазнина Peace

Общи условия

Активация на акаунт