«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќа пазар
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора

—офи€

ћнени€: 63
«дравейте Very Happy »скам да попитам дали н€кой знае къде в —офи€ има магазин на "‘лави€" или продават модели на марката Blush Ѕлагодар€ предварително на всички  bouquet
÷итирай

Ѕлагоевград

ћнени€: 779
не намирам в сайта адреси на магазини?!
http://www.flavia-bg.com/web/index.php?bild=38&index=5
÷итирай

—офи€

јз също доста търсих информаци€ в интернет, но нищо не открих за магазини в —офи€ Crossing Arms, но си мисл€, че тр€бва да има такива Love
÷итирай

Sofia

ћнени€: 214
«дравейте!ћисл€,че има на √рафа посока площад —лавейков,преди светофарите.
÷итирай

—офи€-“ро€н

ћнени€: 485
Ќа ѕиротска точно срещу ’алите в един от магазините в който продават обувки и кожени €кета, миналата година  доста от ботушите и обувките им б€ха на ‘лави€,сигурно и тази година ще заред€т,аз също не знаех,защото са наредени заедно с другите,но като попитах за български ботуши ми предложиха точно на тази фирма.
÷итирай

ћнени€: 77
«дравейте Very Happy »скам да попитам дали н€кой знае къде в —офи€ има магазин на "‘лави€" или продават модели на марката Blush Ѕлагодар€ предварително на всички   :bouquet:
Ќа уличката, на гърба на пазара " р.село", не мога да го обесн€ по-точно. ј иначе, със сигурност, в подлеза на бул."Ѕългари€" и "√оце ƒелчев" (големи€ магазин за обувки)  азвам го, защото мисл€, че има и две-три малки магазинчета. Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 455
 упувала съм си техен модел от магазин —иси-на ъгъла на  оперник и Ўипченски проход.ћисл€,че имат и други магазини из —офи€ Wink
÷итирай

морско

ћнени€: 89
на ѕиротска точно след пресечната с ƒимитър ѕетков, като се върви в посока Ћюлин се пада от д€сната страна, мисл€ че е фирмен на ‘лави€, но май има и други Ѕ√ марки
÷итирай

—офи€

ћнени€: 76
¬ магазините на —тил 99 има много от моделите на ‘лави€
÷итирай

ћнени€: 30
 упувала съм си на —тамболийски и ќпълченска - на спирката на трамва€.
÷итирай

—офи€

ћного ¬и благодар€ момичета Hug ако не откри€ такива обувки в —офи€-ще направ€ една разходка до ѕловдив Love
÷итирай

—офи€

ћнени€: 75
ћисл€, че на јлабин преди бул.’ристо Ѕотев /движейки се от ¬итошка в л€во/ има магазин на ‘лави€.
÷итирай

ћнени€: 160
Ќа първата спирка на 5- тица трамвай  ( последната е съдебна палата ) та следващата всъщност се пада там мисл€ че също е фирмен на ‘лави€
÷итирай

—офи€

ћнени€: 0
 Embarassed аз сега ви виждам въпроса...но чичо ми има магазин за обувки и взима само от ‘лави€ - на √раф »гнатиев е магазина, на около 50 метра от светофара на ≈влоги √еоргиев. ћагазинът  не е гол€м, червен е отвън  Rolling Eyes
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора