Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 172 отговора

София

Мили момичета, рових из темите за ремонти, не видях имена,адреси,отзиви за фирми, правещи цялостни ремонти. Спешно ми е. Апартамента ни е около 100кв.м., за цялостен ремонт е.Търся фирма,която да  свърши всичко. Ние с мъжа ми  и  кучето ще подосаждаме на роднини Mr. Green,докато  тече дейността.
Проблемът е,че не знам към кого да се обърна. Моля ви, да споделите  мнения от правени  основни ремонти...
Цитирай
Здравей аз знам една фирма която е много добра, и съм много доволен и неми взеха много пари за ремонта. Направих цялостен ремонт на апартамента ми и с една фирма е много по добре отколкото да се търсат различни майстори за всякаква област. С една фирма излиза по евтино и така ниама забавяне на работата защото фирмата си раководи коя след коя дейност да се върши и несе пречи в работата. Фирмата се казва "Ренация"ЕООД или VIA - DECOR телефоните са и 0878 78 91 87 и 0893 223 227 имат и офис магазин в манастирски ливади до бул. България някяде но не го знам точно адреса. Надявам се че съм бил полезен. Very Happy
Цитирай

Мен също ме интересува този въпрос и ще следя темата, но ми се иска фирмата да я препоръча някой, който има повече от една публикация във форума /нищо лично, ама съм се напатила  и съм недоверчива/
Цитирай

София

Моя приятелка си направи ремонта с фирма Babex.org, остана доволна, препоръчахме я на един познат, той си ремонтира две жилища при тях, а след това ги препоръча на негови познати. Междувременно моята приятелка започна работа с тази фирма,но направи крило по почистванията. Хората са сериозни,занимават се от години с това и действат бързо, качествено и на съвсем прилични цени. Аз самата правя сума ти ремонти и като сравнявах техните цени с това, което ми излиза на мен с уговарянето на отделни майстори, горе-долу се връзва същото, само че за човек, който не разбира много много би било невъзможно да го постигне.
Цитирай

в центъра

Мен също ме интересува този въпрос и ще следя темата, но ми се иска фирмата да я препоръча някой, който има повече от една публикация във форума /нищо лично, ама съм се напатила  и съм недоверчива/

Напълно съм съгласна!

И мен ме вълнува този въпрос, но за съжаление не виждам наплив от предложения  Rolling Eyes
Цитирай

София

Ех, откога съм пуснала темичката, по едно време реших,че е невидима. Но после,  виждайки хората,които дойдоха у нас разбрах защо  трудно се препоръчва някого. С две думи- ремонта е кошмар, освен пари ,трябва и късмет за да намериш качествени работници.Почнахме с фирма с големи препоръки и преди Коледа прекратихме отношения с тях,   по-големи мизерници не съм виждала. Сега   сме с други,   намерени чрез познати, мъжът ми се договаря с тях за определената работа предварително.
Празниците ми бяха  прашни и безпарични.
На всички,  почващи ремонт-само късмет желая!!
Цитирай

София

Така е. И с най-най препоръчаните и прехвалени майстори човек трябва мноого да внимава.
Постоянно трябва да им се виси на главите и да се наблюдават стриктно.
Уговорките за заплащането трябва да са много пунктуални, да е ясно включват ли се материали вътре, качване на материали и други подробности, за да не почнат да шикалкавят после.

minie mouse много лошо за похабените нерви, пари и време. Пожелавам ти да свърши бързо и безпроблемно цялата олелия.
Цитирай
Very Happy:D   Здравейте на всички, случайно в google попаднах на вашата тема и видях, че коментирате моята фирма Smile Аз съм от VIA Decor и с удоволствие бих Ви  отговорил на каквито и да е въпроси. Можете да ме питате за цени, качество, срокове и каквото Ви интересува. Искам да благодаря на ilian82  за безплатната реклама. Smile
Цитирай

и аз подготвям се за ужаса наречен ОР
Цитирай

в центъра

Very Happy:D   Здравейте на всички, случайно в google попаднах на вашата тема и видях, че коментирате моята фирма Smile Аз съм от VIA Decor и с удоволствие бих Ви  отговорил на каквито и да е въпроси. Можете да ме питате за цени, качество, срокове и каквото Ви интересува. Искам да благодаря на ilian82  за безплатната реклама. Smile

Ами давай тогава! На мен лично ми предстои голям ремонт - смяна на тръби, пренареждане на паркет (с циклене и лакиране, вероятно преди това и изравняване на пода, тъй като е старо строителство и не е ясно кво има отдолу), основен ремонт на баня и тоалетна. Все още не съм правила проучване, така че за начало ми трябват основни насоки за порядъка на цените и сроковете, за да предценя откъде и с какво да започна. Жилището е 80 кв. Ако искаш ми пиши на лични.
Цитирай

Абсурдистан

На мен пък ми трябва изграждане на балкон с итонг, външна изолация и съединяването му с кухнята. Съответно избиване на прозореца между тях.  На мястото на избития прозорец да се направи арка с лампички.Замаска и шпакловка на стените на балкона.Преместване на радиатора на парното от едната на другата стена.
И за това ме интересува цени и срокове за изпълнение.
Цитирай

София

Да се запиша и аз в темата, тъй като планирам голям ремонт на жилище.
Very Happy:D   Здравейте на всички, случайно в google попаднах на вашата тема и видях, че коментирате моята фирма Smile Аз съм от VIA Decor и с удоволствие бих Ви  отговорил на каквито и да е въпроси. Можете да ме питате за цени, качество, срокове и каквото Ви интересува. Искам да благодаря на ilian82  за безплатната реклама. Smile
Сайт, в който можем да видим какви услуги предлагате имате ли?
Интересува ме всякаква информация - цени, срокове на изпълнение, услуги....
Предстои ми основен ремонт на баня, тоалетна,местене на кухня, циклене на паркет, поставяне на ламинат, смяна на дограма, поставяне на климатици.... и още какво ли не!

Цитирай

София

Здравей! Миналата ми се наложи да правя основен ремонт на жилището си.По щастлива случаиност попаднах на фирма ,която ми препоръча моя позната. Страшно съм доволна, направиха всичко перфектно а и собственика на фирмата ми даде много идеи. За съжаление изгубих визитката му но по спомен ще напиша един меил :     interstil.ltd@abv.bg . Пробваите ако искате.
Цитирай

София

На мен пък ми трябва изграждане на балкон с итонг, външна изолация и съединяването му с кухнята. Съответно избиване на прозореца между тях.  На мястото на избития прозорец да се направи арка с лампички.Замаска и шпакловка на стените на балкона.Преместване на радиатора на парното от едната на другата стена.
И мен ме интересува почти същото - усвояване на терасата към стаята, избиване но прозореца, изравняване на нивото на стаята и терасата, външна изолация, поставяне на нова дограма...
Цитирай
Very Happy:D   Здравейте на всички, случайно в google попаднах на вашата тема и видях, че коментирате моята фирма Smile Аз съм от VIA Decor и с удоволствие бих Ви  отговорил на каквито и да е въпроси. Можете да ме питате за цени, качество, срокове и каквото Ви интересува. Искам да благодаря на ilian82  за безплатната реклама. Smile

И мен ме интересува почти същото - усвояване на терасата към стаята, избиване но прозореца, изравняване на нивото на стаята и терасата, външна изолация, поставяне на нова дограма...

Попринцип такъв вид ремонти се правят при по-топло време, но винаги има вариант. Първо трябва да се изгради с итонг външната част, кадето ще се поставя новата дограма. За целта трябва да се направи оглед и да се уточни как ще изглежда новия прозорец /колко камерен, крила, отваряемост и тн./ При поръчка на дограма от нас предлагаме безплатен монтаж и демонтаж на старата дограма. И вече от вън има, а от вътре няма прозорец и може спокойно да се започне с вътрешния ремонт. След премахването на стената ще има нужда от изравняване на нивата на балкона, който вече е вътрешна част от помещението. При поставянето на ламиниран паркет предлагаме безплатен монтаж, перваз и изолация. След поръчка на дограмата на 10ден е монтирана и продължаваме с другите ремонти.
« Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 14:27 от Vivi »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 172 отговора