Бочко – първият специален препарат за измиване на бебешки и детски съдове.

  • 27 906
  • 146
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 531
******************************* рекламна публикация *******************************

Козметика Бочко
Серия хипоалергенни продукти за бебета и деца с натурални екстракти и витамини



С какво миете бебешките съдове?
Първата година от живота на нашите деца се отличава с усилен растеж и все още незавършено развитие на организма. Чревната лигавица е нежна, пропусклива за бактерии и вредни вещества, секрецията на храносмилателни сокове е намалена, черният дроб не може да обезврежда и изхвърля някои токсични вещества. Рискът от инфекции, храносмилателни смущения, натравяния и алергизиране на организма е силно повишен.



За да отговори на специфичните хигиенни нужди на бебетата и децата и да осигури спокойствието на техните родители Лавена създаде Бочко Бебе Препарат за измиване на бебешки и детски съдове. Специална формула за бързо, лесно и безопасно почистване на детските съдове, играчки и принадлежности. Препаратът е с лек плодов аромат и антибактериално действие. Отмива се напълно без да оставя следи. Освен това омекотява и хидратира кожата на ръцете на майките. Продуктът е биоразградим и не съдържа оцветители.



Успяхте ли вече да намерите този продукт в магазините и да го изпробвате?

Бихте ли се доверили специално създадения препарат или ще предпочетете да миете съдовете и играчките на бебето така както сте го правили досега?




Серия Бочко включва
Бочко Бебе




СТЪПКА 1: ПОЧИСТВАНЕ

Шампоан с лайка и глицерин
Крем – сапун с пантенол, натурален зехтин и витамин Е
Билков сапун с лайка
Билков сапун със смрадлика
Влажни почистващи кърпички с нежен лосион – 80 броя в кутия и 20 броя пакет




СТЪПКА 2: ПОДХРАНВАНЕ И ЗАЩИТА

Бебешко олио с натурален зехтин, екстракти от лайка и невен , витамин Е
Мляко за тяло с натурален зехтин, пантенол и лайка
Защитен крем с натурален зехтин, невен, лайка, UV- филтри и витамин Е



СТЪПКА 3: СПЕЦИАЛНА ГРИЖА

Крем против подсичане и кожни раздразнения в разфасовки от 40 мл и 75 мл
ДентоГел за венци при никнене на зъби с лайка, салвия, шипка и витамини С, В1, К и Е
Билков тоник за лице и тяло със смрадлика и противовъзпалителен комплекс


Бочко Кидс – козметика за деца на възраст 3+



Шампоани за коса и тяло с глицерин



Паста за зъби с флуор и калций с аромат на дъвка
Паста за зъби с флуор и калций с аромат на ягода




Може да задавате тук своите въпроси за продуктите от серия Бочко.


На Вашите въпроси ще отговаря
Потребител: Бочко от Лавена
Име: Нина Чолакова,
Позиция: Ръководител отдел „Изследване и развитие”
Време за отговори: до 2 работни дни


За повече информация посетете:
www.lavena.bg

Може да задавате своите въпроси и на:
office@lavena.bg

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
В Пловдив освен крема против подсичане Бочко, другите Ви продукти са трудно откриваеми.Едва тази събота видях доста продукти във Вис Виталис и те казаха , че са заредени от няколко дена.А за този препарат за измиване на съдовете чета сега.
Аз чакам беба през Декември.Коя козметика препоръчвате за О+?За олиото е ясно вече.Ако използвам олио , млякото е излишно нали?По-скоро ме интересува за измиващата козметика.Сапун и шампоан от кой?Всеки ден ли?

# 2
  • Мнения: 2 190
Здравейте,

У дома сме чувствителни стомаси. От около месец ползвам Бочко за измиване на съдовете и съм доволна. Много лесно се изплаква и ароматът е хубав.

Дъщеря ми има дълга коса и постоянни проблеми с ресането на косата. Искам да попитам дали розовият шампоан Бочко е подходящ за нея.

Благодаря.

И Ви желая успех.

# 3
  • София
  • Мнения: 288
Продуктите са СУПЕР, но наистина трудно се намират Sad Аз много искам да си купя измиващия препарат, но немога да го намеря никъде Cry Няма ли от къде online да се купят?

# 4
  • Мнения: 48
В Пловдив освен крема против подсичане Бочко, другите Ви продукти са трудно откриваеми.Едва тази събота видях доста продукти във Вис Виталис и те казаха , че са заредени от няколко дена.А за този препарат за измиване на съдовете чета сега.
Аз чакам беба през Декември.Коя козметика препоръчвате за О+?За олиото е ясно вече.Ако използвам олио , млякото е излишно нали?По-скоро ме интересува за измиващата козметика.Сапун и шампоан от кой?Всеки ден ли?
Здравейте, в Пловдив можете да намерите продуктите от серия Бочко бебе в Кауфланд, Била и в аптеките. Специалният препарат за измиване на бебешки съдове за сега го има само в Кауфланд. Козметика 0+ от нашата серия- правилно сте се ориентирали за олиото, млякото е подходящо също за нанасяне върху цялото тяло на бебето или само в гънките, а за измиване може да ползвате шампоана Бочко бебе с лайка и глицерин и крем- сапуна с пантенол,  зехтин и витамин Е. Шампоана ползвайте за цялостно къпане на бебето- в бебешката ваничка, а крем- сапуна за частичен тоалет след смяна на памперса. За почистване без измиване след смяна на памперса може да ползвате и мокрите кърпички.

# 5
  • Мнения: 48
Здравейте,

У дома сме чувствителни стомаси. От около месец ползвам Бочко за измиване на съдовете и съм доволна. Много лесно се изплаква и ароматът е хубав.

Дъщеря ми има дълга коса и постоянни проблеми с ресането на косата. Искам да попитам дали розовият шампоан Бочко е подходящ за нея.

Благодаря.

И Ви желая успех.
Здравейте, благодаря за интереса. Радвам се, че ви харесва препарата за съдове. Аз също го ползвам в къщи. Избрали сте наистина правилния шампоан- розовия от серия Бочко кидс. Шампоана е обогатен с натурална съставка на основа картофено нишесте, която подобрява ресането и не позволява на косата да се заплита в краищата. Освен това, образува защитен филм върху косъма и го предпазва от вредни влияния- студ, вятър, слънце.

# 6
  • Мнения: 48
Продуктите са СУПЕР, но наистина трудно се намират Sad Аз много искам да си купя измиващия препарат, но немога да го намеря никъде Cry Няма ли от къде online да се купят?
Здравейте,

В момента в София продукта за миене на детски съдове Бочко, както и голяма част от серията Бочко, могат да бъдат намерени в Кауфланд, Пикадили, детски магазини предлагащи стоки на Бертони, както и магазини за битова химия и козметика. В петък и събота - 10 и 11.10 в часовете 16 - 20.00 часа в магазини Кауфланд ще има промоутърки, които ще раздават тестери от препарата за миене на съдове. Продуктите от серия Бочко / без препарата за съдове за момента / се продават и в Билла.
Благодарим Ви за интереса и се надяваме чрез нашите продукти да Ви осигуряваме спокойствие при отглеждането на децата на България.

С уважение,
екипът на Лавена

# 7
  • Варна
  • Мнения: 336
Незнаех че Бочко имат препарат за съдове  Rolling Eyes задължително бих го ползвала, но ние вече пораснахме  Heart Eyes но пък от първия ден си купувам крем Бочко против подсичане и съм много доволна  Hug

# 8
  • Мнения: 2 132
Здравейте. И аз бих желала да купя препарата за измиване на съдове. Моля ви да пишете когато го пуснат и на други места в Пловдив освен в Каулфлан, че този магазин ми е доста далеч. Благодаря!  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 48
Незнаех че Бочко имат препарат за съдове  Rolling Eyes задължително бих го ползвала, но ние вече пораснахме  Heart Eyes но пък от първия ден си купувам крем Бочко против подсичане и съм много доволна  Hug
Здравейте,
Благодаря че ни пишете!
Препарата за съдове може да ползвате и за вече порасналото си бебе. Може да миете детските съдове от каши, пюрета и сокове, както и играчките на детето. Колкото повече расте малкото дете толкова повече са предметите към които проявява любопитство и посяга да вземе и най-често поставя в устата си.
Щом сте доволни от крема против подсичане, пробвайте и другите продукти от серия Бочко бебе.

# 10
  • Мнения: 2 190
Здравейте,

У дома сме чувствителни стомаси. От около месец ползвам Бочко за измиване на съдовете и съм доволна. Много лесно се изплаква и ароматът е хубав.

Дъщеря ми има дълга коса и постоянни проблеми с ресането на косата. Искам да попитам дали розовият шампоан Бочко е подходящ за нея.

Благодаря.

И Ви желая успех.
Здравейте, благодаря за интереса. Радвам се, че ви харесва препарата за съдове. Аз също го ползвам в къщи. Избрали сте наистина правилния шампоан- розовия от серия Бочко кидс. Шампоана е обогатен с натурална съставка на основа картофено нишесте, която подобрява ресането и не позволява на косата да се заплита в краищата. Освен това, образува защитен филм върху косъма и го предпазва от вредни влияния- студ, вятър, слънце.

Ще го пробваме розовият шампоан, дано го намеря. Тя моята Барби, разбира се, е дългокоса и обожава розовото (като всички момичета на възраст от 3 до ..., не знам кога приключва розовият период).

Зеленият шампоан Бочко го има в нашата аптека, но розовият не съм го виждала.

Ще опитам стария номер - когато не намирам продукт, моля продавача/собственика на кварталния магазин да ми го достави (веднъж оставих капаро) - в повечето случаи имам успех, до сега с 2 магазина - с козметичния и с Пепси Макс.

Успех на всички

# 11
  • Мнения: 4 371
Ако направят и паста за зъби БЕЗ флуор ще бъде чудесно Peace

# 12
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Привет! Доволна съм от продуктите на Бочко. Сега ползвам за бебето крем против подсичане, денто-гел и мляко за тяло. Миналата седмица чух за препарата за измиване на бебешки и детски съдове. Попитах в по-заредените магазини в моя град, но не го открих. Ще очаквам да заредят, за да го изпробвам.
Поздрави!

# 13
  • Мнения: 48
Ако направят и паста за зъби БЕЗ флуор ще бъде чудесно Peace
Здравейте, защо не харесвате пасти за зъби с флуор. Количеството на флуора в пастите за зъби Бочко кидс е съобразено с възрастта 3+. Очаквам вашия коментар!

# 14
  • Мнения: 4 371
Личният ми избор (и на много други хора, пуснете търсачка тук във форума) е детето ми да не ползва паста с флуор. Има достатъчно изписано за вредите му.

Общи условия

Активация на акаунт